AA, Make Up, Matt & Smoothing , Podkład matująco - wygładzający

Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

AA Make Up Matt & Smoothing to podkład matująco-wygładzający, idealny do cery mieszanej oraz tłustej. Naturalnie kryje niedoskonałości oraz jest trwały. Dzięki formule Matt Sensor 3D, zminimalizowane jest wydzielanie sebum, przez co skóra jest gładka oraz idealnie zmatowiona. Produkt ten jest hipoalergiczny, odpowiedni dla wegetarian i wegan oraz zaleca się go użytkować przy cerze wrażliwej. Ponadto sprawdzi się dobrze, jeśli twoja skóra się przetłuszcza. Nie zatyka porów oraz nie powoduje zaskórników.

Wystarczy mała ilość podkładu AA Make Up Matt & Smoothing do równomiernego rozprowadzenia go po twarzy, jednocześnie naturalnie kryjąc niedoskonałości i zaczerwienienia. Podkład wspomaga niwelowanie wyprysków. Produkt ten stosować możesz jako bazę pod makijaż, gdyż równomiernie rozprowadza się po twarzy. Dodatkowo ma działanie nawilżające, łagodzące oraz wzmacnia barierę ochronną.

matujące, kryjące
oil – free / nietłusta
w tubce
fluidy
mieszana, tłusta

Słaby

Kupując go w sumie nie spodziewałam się wiele po nim a mimo wszystko troche się zawiodłam.

Mam wrażenie ze bardzo szybko sie ściera, krycie tez jest bez szału.

Ja jestem na TAK !

Dzisiaj na tapecie mamy Podkład z AA MAT & smoothing , który ma za zadanie zmatowić nam cerę oraz wygładzić.
Jestem posiadaczką cery mieszanej . U mnie sprawdził się rewelacyjnie. To co obiecuje producent to ten produkt robi. Pracuje w pracy po 12h , nie ma z nim najmniejszego problemu . Nie ciastkuje się , nie migruje , nie utlenia się , nie wchodzi w zmarszczki.
Konsystencja produktu jest lekka , przy nakładaniu miałam wrażenie ,że jest to krem BB. Dla mnie poziom krycia jest super , nie robi maski . Cera jest wygładzona , jednolita i zmatowiona. Podkład nie zatyka nam porów , co dla mnie jest bardzo ważne. W składzie posiada niacynamid . Odpowiada on za wyciszanie stanów zapalnych skóry, nawilża i chroni naszą skórę przed czynnikami zewnętrznymi i ogranicza wydzielanie nadmiernego sebum.
Nie jest testowany na zwierzętach. Jest hypoalergiczny.

Nakładam podkład na cerę palcami ,po czym rozprowadzam gąbeczka . Jeśli efekt mnie nie satysfakcjonuje , można śmiało budować krycie do momentu aż nam będzie się podobało.

Czy kupiłabym ponownie ? Owszem ,bo uważam ,że warto . Jest świetny a cena również atrakcyjna.

Średni

AA Make Up Matt & Smoothing to podkład matująco-wygładzający, który podobno sprawdza się do cery mieszanej oraz tłustej jednak nie na długo według mnie. Co prawda kryje niedoskonałości ale nie jest trwały. Lekko minimalizuje wydzielanie sebum, przez co skóra jest gładka oraz idealnie zmatowiona ale nie wytrzymuje wiele godzin, wymaga poprawek. jest hipoalergiczny więc z pewnością nie zaszkodzi cerze wrażliwej. Raczej nie kupię ponownie.

Nic specjalnego

Skusiłam się na ten podkład ze względu na promocję. I niestety nie mam dobrej opinii. Ma bardzo słabe krycie. Ale nadaje się do tłustej cery, ponieważ bardzo matuje. Również jest trwaly. Średnio polecam.

Nie, tragedia i rozczarowanie w jednym.

Kupiłam go w Rossmannie. Cena zachęca, niestety wkurzyłam się sama na siebie, że kupilam ten podkład. Niestety suszona opiniami zaryzykowałam. Podkład nie spełnia swoich zapewnień. Niby ma matowic i wygładzać niestety po nałożeniu się świeci, nie wygląda to dobrze. Trzeba mocno przypudrować. Po kilku godzinach zauważyłam, że wybija się spod pudru, wyświeca się, czuję się w nim jak żarówka. Ogólnie coś tam kryje, to fakt. Nie jakoś spektakularnie ale lepiej niż niejeden podkład. Nie zauważyłam aby zatykał mi pory i powstawały po nim zaskórniki. Moja ogólna opinia to szkoda kasy na niego.

Idealny podkład na codzień

Podkład ten kupiłam z polecenia gdzieś w internecie i skusiła mnie cena dlatego kupiłam. Ma lekką, trochę za bardzo lejącą, konsystencję. Idealnie się wtapia w skórę, nie dając efektu maski, co dla mnie jest bardzo ważne. Super nadaje się dla cery mieszanej (taką mam). Fajnie współpracuje z gąbeczką. Nie jest jakoś super trwały, nie utrzymuje się 24h, ale na codzień jest bardzo super, ponieważ nie zapycha porów.

Na suchej skórze daję ładny mat ale jest nie trwaly

Nie lubię wyswiecajacych się podkładów więc padło na ten podkład daję efekt fajnego matu nie potrzebuję dużo pudru i wygląda ok krycie ma średnie na twarzy dobrze wygląda 1 warstwa produktu budowanie krycia jest dość ciężkie jest on dość gesty nie za dobrze się rozprowadza na skórze i szybko zastyga trwałość uznam za słaba szybko schodzi opakowanie produktu to tubka którą pod koniec trzeba rozciac czego nie lubię kupiłam w naturze cena jest przystępna jednak nie kupię więcej

Niestety niewypał

Posiadam ten podkład w kolorze 103 light beige i ten kolor jest ok, chociaż nie miałam jak porównać, bo testerów w R. nie było i nie było już innych odcieni. Kupiłam go w promocji sądząc, że ten będzie jeszcze lepszy niż jego brat "ideal tone", którego miałam już dosyć dawno - przed zmianą opakowań i który lubiłam, a mam cerę mieszana, skłonną do podrażnień, wyprysków.
Podkład matujący w pierwszej chwili zrobił dobre wrażenie, kolor lekko oksydował. Troszkę ciężko się rozkładał, bo tak nierównomiernie zastygał. Krycie rzeczywiście jest średnie. W ciągu dnia mocno się wyświecał i ważył. po południu w zasadzie miałam placki i podkład w porach - strasznie nieestetycznie. Próbowałam pudrów ryżowych i pudru bb do utrwalenia. Żaden z nich nie pomógł. Dodatkowo niestety podkład ten pogarszał stan mojej cery (wysyp krostek). Przerywałam stosowanie już wielokrotnie i powracałam, bo nie mogłam uwierzyć, że tak opisywany podkład może negatywnie wpływać na kondycję skóry - miał wspomagać skórę wrażliwą z niedoskonałościami. Mam go od paru miesięcy i w zasadzie muszę go wyrzucić - nie podejmę kolejnej próby, żeby potem leczyć to co wyjdzie. Oceniając jeszcze opakowanie - niewygodne jest dozowanie - zamknięcie na zatrzask jest cały czas upaćkane podkładem, podkład rozlewa się niekontrolowanie.

Mało kryjący - na codzień wystarczy

Podkład z jednej strony podoba mi się, z drugiej tak sobie.
Spodziewałam się większego krycia mimo wszystko. Na codzień wystarczający, jednak na wielkie wyjście na pewno nie, chyba, że nie masz co ukrywać :) Moim zdaniem, nie spełnia obietnic producenta, skóra tłusta szybko się wyświeci. Ładnie, gładko się rozprowadza, początkowo wygląda ładnie, jednak im dalej w las, tym gorzej - znika z twarzy, wyciera się, nawet utrwalony. On raczej nawilża, nie matuje. Mam kolor Sand i bardzo mi się podoba, dlatego zużyję do końca.
Opakowanie chyba trochę za duże - objętość samego produktu to faktycznie 30 ml, ale jak przymierzycie się do wydobycia produktu to zobaczycie, że opakowanie wypełnione jest do 1/3. Ja rozumiem, że produkt musi mieć "przestrzeń" w opakowaniu, ale to jest chyba kapkę za duże.

NAJLEPSZY JAKI MIAŁAM PODKŁAD

Z calego serca polecam poklad AA matt&smoothing. Stosuje go nie zmiennie od 4 lat, moj faworyt. Bardzo ładnie sie wtapia w skore nie pozostawiajac przy tym efektu maski.
Jeszcze raz serdecznie polecam . !!!

Podkład matujacy

Podklad przyciągnął mnie swoim wyglądem i efektem jaki miał dawać. Niestety jednak kosmetyki AA mnie nie lubią. Podkład źle się rozkładał. Bardzo brzydko siedział na twarzy. Nie zmatowił mnie.

Lubie go ale...103nr ,na szybkie wyjścia.

Matuje ale na około 3 h.Lubie go,bo fajnie się rozprowadza, ładnie wygladza i nie zatyka mi porow.Mimo ,że nie trzyma długo matu to skora dalej jest wygladzona.Jednak tylko przez nastepne ,max 2 h i znika :(Ladnie kryje lekkie niedoskonałości.Gdyby nie to,że nie pozostaje matowy dłużej może by został ulubieńcem.Jest wydajny.