Bielenda, Magic Bronze, Brązująca pianka do ciała

Brązująca pianka do ciała Bielenda Magic Bronze pierwszy efekt daje już w trakcie aplikacji, nadając skórze bardzo delikatny złoty koloryt, który zostaje wzmocniony w ciągu 3 - 5 godzin po zastosowaniu.

Delikatna formuła lekkiej pianki Magic Bronze od Bielendy idealnie rozprowadza się po całym ciele, pozwalając na dokładną i równomierną aplikację, co minimalizuje powstawanie smug, zacieków czy plam. Efekt opalenizny utrzymuje się nawet do kilku dni.

Pianka Bielenda Magic Bronze jest bardzo wydajna, łatwa w obsłudze, błyskawicznie się wchłania i pielęgnuje skórę. Dostępna w dwóch wersjach: do jasnej i śniadej karnacji.

koloryzujące
z pompką, w butelce
pianka
100 – 250ml

Bubel

Nie polecam.
Od początku.
Produkt dorwałam w promocji w Rossmannie. Opakowanie ładne, poręczne. Atomizer nie zbyt praktyczny. Resztki produktu na nim zostają. Zawsze przed nałożeniem robię porządny peeling całego ciała a do nałożenia produktu używam przeznaczonej do tego rękawicy. Jaki efekt? Okropna pomarańczowa skóra z ogromną ilością zacieków. Wyglądam jak dojrzała marchew a zmyć tego się nie da bez porządnego tarcia. Koszmar.

Bielenda, Magic Bronze, Brązująca pianka do ciała

Jest to mój pierwszy samoopalacz. Szczerze bardzo bałam się, że będę pomarańczowa bądź narobię sobie plam. Po nałożeniu jednej warstwy na drugi dzień było widać ogromną różnicę. Moje blade nogi stały się opalone jakbym spędziła cały tydzień na słońcu. Nie polecam nakładać produktu suchą ręką, ponieważ dosyć trudno jest potem zmyć plamy pomiędzy palcami. Najlepiej nakładać rękawicą bądź dobrze nasmarować porządnie dłonie kremem. Bardzo łatwo nakłada się produkt, ponieważ jest w piance. Nie śmierdzi jakoś bardzo, nie przeszkadzał mi ten zapach. Nie miałam też plam na pościeli czy ubraniach. Jest to od teraz mój ulubiony kosmetyk. Posiadam piankę do jasnej karnacji i efekty są zniewalające.

Są lepsze

Kupiłam piankę bo chciałam przetestować własnie w takiej formule. O ile konsystencja jest naprawdę w porządku i tu nie mogę się przyczepić, podobnie jak łatwość aplikacji i rozprowadzenia tak niestety nie dokończę opakowania przez zapach, który jest po wchłonięciu się kosmetyku mocno odczuwalny. Efekt na drugi dzień oceniam jako dobry, nie mam suchej skóry więc chwyciło ładnie i równomiernie. Sam produkt też wydaje się wydajny bo ma pompkę, która fajnie dozuje kosmetyk ale jednak muszę odpuścić. Wolę wrócić do kremów samoopalizujących które dają jeszcze lepsze efekty i mają bardzo przyjemny zapach a do tego nawilżają, tu jestem trochę rozczarowana - mogło być super a wyszło jak zawsze

Polubiliśmy się

Piankę stosuję od niedawna i mimo podzielonych opinii musze przyznać, że jest niezła. Ma fajny dozownik, błyskawicznie się rozprowadza i również mega szybko się wchłania. Jednak zapach... porażka. Sama spalenizna, jednak można to jakoś przetrwać, ponieważ efekt rekompensuje to. Mam wrażenie, że również nawilża skórę co jest na plus. Mam bardzo blada skórę dlatego dla osób które mają bardzo bladą karnację radzę uważać na ilość warstw które nanosicie za jednym razem !! Nie więcej niż jedną dziennie ! Ja zrobiłam ten błąd, że od razu nałożyłam dwie i wyglądałam bardzo nienaturalnie.. Jedna dziennie w zupełności mi wystarcza. Schodzi co prawda nierównomiernie ale trzeba się niestety z tym liczyć używając jakichkolwiek samoopalaczy. Polecam do szybkiego efektu bez smug i zacieków.

Szybki efekt

Pogoda, którą mamy za oknem średnio pozwala nam na przyswajanie słońca, być może zależy, w których rejonach kraju. Zdecydowałam się na produkt brązujący do ciała. Nie miałam za dużego wyboru, a bardzo chciałam produkt w piance. Padło na Bielenda - brązująca pianka do ciała. Buteleczka ładna, opis zachęca do przetestowania. Produkt zawiera pompkę przez którą aplikuje nam się pianka. Kolor ma lekko brązowy, delikatna w dotyku, bardzo przyjemny zapach. Ładnie i łatwo rozprowadza się produkt na ciele, nie stosowałam kremu przed aplikacją pianki, chociaż do zminimalizowania szoku, który może być spowodowany efektem, to producent zaleca. Ja używam pianki zaraz po umyciu, więc efekt zauważam dopiero rano. Na szczęście nie jest on drastyczny. Prawdopodobnie kolor, jaki uzyskamy zależy od reakcji naszej skóry. Moja stała się gdzieniegdzie lekko brązowa, a w niektórych miejscach pomarańczowa. Niestety po upływie czasu, w którym mamy na sobie warstwę tego produktu zapach staje się niezbyt przyjemny. Pianka jest bardzo wydajna, nie trzeba dużej ilości do pokrycia naszego ciała. Mimo wszystko jestem zadowolona z tej pianki, polecam osobom z jasną karnacją.
150 ml/ 21.99 zł

Opalenizna zamknięta w buteleczce

Marzysz o natychmiastowej i pięknej opaleniźnie, a jednocześnie boisz się narażać skóry na promieniowanie słoneczne? Zainwestuj w to cudo od Bielendy! Boisz się, że aplikacja produktu będzie czasochłonna a efekt niezadowalający? Nic bardziej mylnego. Produkt w piance nakłada się szybko i wygodnie, a efekt opalonych nóg widać bardzo szybko. Polecam!

Daje rade

Recenzja samoopalacza do jasnej karnacji.

Nie dawno zaczęłam swoją przygodę z samoopalaczami i to był pierwszy produkt po jaki sięgnęłam. Niestety nie jestem jeszcze ekspertem, ale jako amator uważam, że to naprawdę fajny produkt. Produkt na początku ma nawet ładny zapach, jednak po czasie staje się specyficzny. Jest to chyba normalna rzecz w przypadku samoopalaczy. Nie wiem, czy produkt nie "łapie" moich łydek, czy może po prostu są one skazane na wieczne bielactwo, ale są one jaśniejsze od reszty partii ciała, na które został nałożony. Mimo wszystko daje mu OKEJKĘ :)
Trzeba uważać, bo trochę nierówno schodzi.

Dla bladziochów całkiem, całkiem

Niechętnie sięgam po produkty brązujące - sztuczny zapach, plamy, brudzenie ubrań itd. W przypadku tego produktu można swoje uprzedzenia rzucić daleko w kąt. Brązującą piankę do ciała kupiłam do swoich mega bladych nóg. Okazało się, że jej zapach jest przyjemny, rozprowadzanie całkiem proste, a ciuchy pozostają czyste. Pianka stopniowo nadaje brązowy odcień skórze. Nie jest on pomarańczowy, a właśnie jak przy słonecznej opaleniźnie. Odcień ten można stopniować poprzez nakładanie kolejnych warstw. Polecam tym, którzy chcą szybko zyskać ładną opaleniznę, a wcześniej miały obawy przed stosowaniem takich produktów.

Szybka, ładna opalenizna

Każda z nas lubi mieć opalone ciało , natomiast długie opalanie na słońcu nie należy do najzdrowszych. Koleżanka poleciła mi piankę Bielenda i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jest to naprawdę dobry produkt. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji , skóra jest lekko brązowa ( nie pomarańczowa) . Produkt nie zostawia smug ani plam jest łatwy w użyciu. Produkt godny polecenia.

OK

Efekt widoczny jest juz po pierwszym razie Podoba mi się, że podczas aplikacji od razu widac, gdzie produkt został nałozony.
Ogromny plus za pompkę.
Nadaje bardzo ładny ciepły kolor, ale nie pomarańczowy. Opalenizna utrzymywała sie około 3 dni.
Nie zauważyłam przesuszenia skóry.
Zuzyłam ją dość szybko, aplikowałam na całe ciało.

Wspaniały budżetowy produkt

W wielkim skrócie. Testowałam produkt w wersji dark i wersji jaśniejszej. Z obu jestem zadowolona. Pianka nakłada się równomiernie, po utlenianiu pachnie jak typowy samoopalacz ale nie tak intensywnie jak niektóre produkty w kremie. Nie robi smug, ja nakładam piankę ręką i nie zauważyłam brzydkich plam. Trwałość standardowa. Po tygodniu kolor schodzi ale nie zostawia tzw 'placków' . Z dostępnąścią produktu nie ma problemu, jest w każdym Rossmanie i innych drogeriach. Podsumowując, bardzo dobry produkt:)

Opalenizna pod piankową postacią

Oceniam wersję do jasnej karnacji

Pianka Bielendy była moim pierwszy produktem brązującym w piance. Wcześniej używałam tych klasycznych samoopalaczy będących pod postacią emulsji i nigdy nie byłam do końca zadowolona z efektów, zawsze gdzieś widziałam jakieś smugi. Pewnego razu zobaczyłam w Rossmannie tę piankę i pomyślałam, że może to produkt dla mnie. Wybrałam wersję dla jasnej karnacji i zaczęłam swoją przygodę z opalaniem bez słońca.

Pianka znajduje się w poręcznej, brązowej butelce z pompką. Grafika bardzo na plus, wszystko ładnie wygląda i cieszy oko. System spieniający działa bez zarzutu. Zużyłam całe opakowanie i nic ani się nie zacinało, ani się nie zepsuło. W podróży również spoko się spisała. Kilak razy upadła mi na podłogę i z opakowaniem nic się nie stało, także również plus!

Pianka w łatwy i w miarę przyjemny sposób aplikuje się na całe ciało. Kupiłam ją głównie z myślą o nogach, które zawsze opalają mi się na samym końcu. Na pokrycie całych potrzebowałam ok 2-3 pompki. Pianka w momencie aplikacji ma całkiem ładny, przyjemny zapach, chociaż gdzieś w tle przejawia się już ten klasyczny zapaszek samoopalacza. Smrodek pojawia się po kilku godzinach lub na drugi dzień (jeśli aplikujemy ją wieczorem) od aplikacji, kiedy pianka już "wgryzie" się w ciało i przybrązowi je. Typowy, klasyczny zapach samoopalacza. Cóż, jakoś trzeba się przemęczyć. Warto wziąć prysznic, bo on w znacznym stopniu pozwala nam pozbyć się tego zapaszku grillowanego kurczaka.

Pianka już w momencie aplikacji, po rozsmarowaniu, nadaje naszemu ciału delikatny, brązowy odcień. Opalenizna uzyskana pianką od Bielendy jest w miarę naturalna, brązowa, choć przy mojej jasnej karnacji, wychodziła też czasami trochę pomarańczowa, ale jeszcze akceptowalna. Piankę możemy zaaplikować na dwa sposoby - albo na suchą skórę - uzyskujemy wtedy mocniejszy efekt, ale jeśli jesteśmy nie wprawieni, łatwiej o smugi, lub na wcześniej nawilżoną np. balsamem skórę - wtedy łatwiej będzie nam ją równomiernie rozłożyć i efekt przybrązowienia będzie nieco lżejszy. Do aplikacji polecam najzwyklejsze rękawiczki jednorazowe, w moim przypadku fajnie się sprawdziły. Jeśli zdecydujemy się na aplikację bezpośrednio dłońmi, musimy pamiętać o tym, że pianka dość intensywnie je nam zabarwi i nawet szybkie ich umycie nie spowoduje, że się jej w 100% pozbędziemy.

Pianka, jak większość produktów brązujących, ciut wysusza skórę, dlatego musimy pamiętać o regularnym nawilżaniu. Opalenizna utrzymuje się zazwyczaj ok 2-3 dni, po tym czasie pianka wymaga ponownej aplikacji. Tak jak w przypadku innych produktów samoopalających, najlepiej aplikować ją na wypeelingowaną wcześniej i ogoloną skórę. Formuła pianki jest ogólnie bardzo komfortowa w użyciu, ale jeśli mamy włoski, mogą powstać nieestetyczne małe smużki. Unikniemy tego robiąc wcześniej depilację.

Podsumowując, drogeryjna pianka Bielendy jest spoko, ma kilka minusów, ale myślę, że warto ją przetestować, zwłaszcza, jeśli szukamy czegoś taniego i łatwo dostępnego.