Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum, Aktywne serum rozjaśniające anti - age na dzień i na noc

Bielenda Aktywne serum rozjaśniające Skin Clinic Profesional skutecznie podnosi jakość skóry z widocznymi przebarwieniami i naczynkami, szarej, zmęczonej, z objawami utraty elastyczności np. po nadmiernej ekspozycji na słońce. Działa depigmentacyjnie – rozjaśnia przebarwienia i blizny potrądzikowe, zmniejsza widoczność naczynek oraz ciemnych plamek powstałych w efekcie opalania i starzenia się skóry. Funkcja Anti – Pollution chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska oraz przed skutkami promieniowania UV. Działa antyoksydacyjnie – spowalnia procesy starzenia skóry, wygładza zmarszczki, regeneruje i ujędrnia naskórek zniszczony słońcem lub upływem lat. Nawilża, redukuje szarość cery, rozświetla.
Profesjonalne serum zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych.
- Stabilna witamina C (pochodna nowej generacji) to jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Stymuluje produkcję kolagenu, spowalnia procesy starzeniowe, chroni DNA, wzmacnia i regeneruje skórę. Skutecznie wyrównuje koloryt cery, redukuje zaburzenia pigmentacji, zmniejsza skłonność do przebarwień i zmian naczynkowych, dodaje cerze blasku, chroni przed foto i chronostarzeniem, optymalnie nawilża.
- Antiox Hydra Complex o bardzo silnym działaniu nawilżającym i antyoksydacyjnym zawiera m.in. Witaminę B3, Glukonolakton, Betainę i Mleczan Sodu. „Wymiata” wolne rodniki, wygładza zmarszczki, ujędrnia i wzmacnia skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zmniejsza widoczność plam starczych i piegów, zabezpiecza skórę przed wysuszeniem i negatywnym wpływem środowiska, łagodzi podrażnienia.
- Kwas cytrynowy delikatnie złuszcza naskórek stymulując procesy naprawcze skóry, redukuje różnego rodzaju plamy i przebarwienia na twarzy, przywraca skórze blask i świeży wygląd.

Szału nie ma

Serum znajduje się w szklanej buteleczce z pipetą. Opakowanie jest przezroczyste, więc można kontrolować stopień zużycia. Według producenta serum należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Pipeta działa bez zarzutu i dozuje odpowiednią ilość produktu.

Serum jest koloru żółtego i należy go przechowywać w kartoniku. Zapach ma delikatny, słodkawy, trochę sztuczny. Na szczęście szybko ulatnia się ze skóry. Serum jest bardzo wydajne. Wystarczą 3 - 4 krople, aby pokryć nim całą twarz. Szybko się wchłania i zostawia lepką warstwę. Stosowałam je tylko na noc. W dzień używam kremów z filtrem. Zauważyłam też, że makijaż na tym serum ma tendencję do warzenia. A dodatkowo nie bardzo czułam się z tą lepką warstwą na skórze. Miałam uczucie jakby skóra nie oddychała.

Serum nie podrażnia, ani nie wywołuje pieczenia. Jedynie trochę szczypie, gdy ma kontakt ze skórą uszkodzoną. Dobrze nawilża. Po użyciu nie ma uczucia ściągnięcia. Serum sprawia, że skóra jest miękka, gładka i elastyczna. I może troszeczkę bardziej promienna. Niestety nie zauważyłam, żeby rozjaśniało czy wyrównywało koloryt. Przebarwień również nie redukuje. O wpływie na naczynka to w ogóle nie ma co pisać. Bo działanie ma na nie zerowe.

Zalety:
+szybko się wchłania,
+nawilża,
+wygładza,
+uelastycznia,
+nadaje cerze lekkiego blasku,
+aplikacja,
+opakowanie.

Wady:
-nie redukuje przebarwień,
-nie zmniejsza widoczności naczynek,
-nie rozjaśnia,
-nie ujednolica kolorytu,
-nie nadaje się pod makijaż,
-zostawia lepka warstwę.

Na nie

Nie rozjaśnia przebarwień, nie odżywia skóry, nie poprawia kolorytu, nie zauważyłam wygładzenia drobnych zmarszczek, niezbyt wygodnie się go aplikuje, za to sporo kosztuje.

Petarda

Jestem wierną fanką bielendy, jednak ta linia pobija wszystko. Zakupione w drogerii za około 25zl w promocji, po zużyciu jednego opakowania widać rozjasnienie przebarwien. Po aplikacji moja skóra jesy lekko napięta i rano wymaga użycia nawilżenia. Polecam każdemu kto zmaga się z przebarwieniami w miarę możliwym budżecie

Mega pomogło :)

Co prawda używałam serum około 2 lata temu, ale od tamtej pory nie mogę znaleźć równie dobrego jeżeli chodzi o Pryszcze/przebarwienia, małe blizny i zaczerwienienia, stosowałam regularnie jedno opakowanie i pomogło Niestety stacjonarnie nigdzie juz nie mogę znaleźć :/ miałam wtedy strasznie dużo przyszczy z makijażem niezbyt się dobrze komponowało, ponieważ szybko schodził, ale myśle ze warto sie przemęczyć bo efekty mega :) dla mnie był to hicior.

Całkiem dobre serum

Serum całkiem dobrze daje sobie radę z przebarwieniami i tymi po słonecznymi i tymi potrądzikowymi, które w szczególności mnie przyprawiają o zawrót głowy.

Serum jest w szklanym opakowaniu z pipetą. Opakowanie jest przezroczyste, więc można kontrolować zużycie produktu. Według producenta serum można stosować rano oraz wieczorem. U mnie całkowicie nie pasuje poranna pora na to serum. Po nałożeniu serum pozostawia na buzi lepką warstwę, co nie daje mi poczucia komfortu. Serum stosowałam na noc i to na przemian z innym serum. Zapach serum nie należy do miłych, pachnie dość sztucznie. Po nałożeniu serum na noc na drugi dzień cera jest promienna i nawilżona. Jeśli chodzi o przebarwienia nie jestem rozczarowana działaniem,ale też nie jestem jakoś mocno zaskoczona działaniem. Serum faktycznie daje sobie radę z mniejszymi przebarwieniami oraz bliznami potrądzikowymi, jednak już z tymi większymi nie do końca daje sobie radę. Możliwe,że przy codziennym stosowaniu efekt byłby mocniejszy. Co mi jeszcze nie odpowiada to to,że produkt jest ważny przez 3 miesiące od otwarcia. W moim przypadku przy stosowaniu innych kosmetyków na noc nie jestem w stanie wykorzystać całej buteleczki w tak krótkim czasie, dodatkowo odpada u mnie stosowanie serum rano. Tutaj też zaznaczę, że produkt jest wydajny. Podsumowując bardzo cenię sobie markę Bielenda i lubię stosować ich kosmetyki. W przystępnej cenie mamy dobry produkt.

Dobre serum na przebarwienia

Aż trudno mi uwierzyć,że to serum nie ma wyższej opinii, ponieważ to mój zdecydowany faworyt.
Zmagam się z problemem przebarwień trądzikowych, dlatego skusiłam się na zakup tego produktu. Stosuję go od ok 2 miesięcy i muszę przyznać,że jest widoczna poprawa jakości cery. Wiele blizn faktycznie się rozjaśniło, niektóre są prawie niewidoczne! Serum stosuję głównie na noc, ale też przekonałam się,że można go nakładać pod bazę pod makijaż. Cera jest po nim nawilżona i rozświetlona.
Sama aplikacja sprawia przyjemność, butelka z pipetą jest praktyczna, dzięki temu produkt jest bardzo wydajny, nakłada się go w odpowiedniej ilości. Zapach jest ok, mi nie przeszkadza. To, co ważne, to to,że produkt nie podrażnia i jest naprawdę skuteczny, po prostu na efekty trzeba trochę poczekać - naprawdę warto;)

DLA MNIE DO D...

Zacznę od tego, że serum okropnie pachnie (ale nie czepiajmy się bo pewnie powodują to kwasy). Właśnie... jeżeli już o kwasach mowa to nie mam pojęcia czy są one dla mnie zbyt mocne, czy po prostu mam uczulenie na ten produkt, ale po paru godzinach w miejscu aplikacji (twarz, dekolt) pojawia mi się mnóstwo czerwonych plam i krostek. Niestety kolejną wadą to fakt iż ten produkt po prostu nie działa bo przebarwienia jak były tak dalej są...

Działa!

Regularnie stosowane spowodowało rozjaśnienie przebarwień posłonecznych, wyrównanie kolorytu skóry, zniknięcie niedoskonałości. Nie przesuszyło, nie podrażniło, nie powodowało szczypania - nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie nie sprawdziło się u mnie pod krem na dzień - po użyciu serum i jakiegokolwiek kremu każdy podkład się rolował. Ale na noc było idealne, używałam tylko raz dziennie i naprawdę zauważyłam efekty. Łatwo się nakłada i dozuje, pozostawia lekkie uczucie lepkości, ale bez dyskomfortu. Jest bardzo wydajne.

Nie wiem...

Pierwszy raz kupiłam to serum rok temu, po wakacjach. Sprawdziło się wtedy swietnie. Przebarwienia się rozjaśniły (choć nie było ich jakoś dużo, bo całym rokiem używam filtru 50 i raczej zasłaniam twarz jak mogę). Lubię testować nowości więc kolejną butlę kupiłam dopiero w tym roku, jak wyczerpałam inne zapasy. W tym roku sprawdza się średnio. Mam wrażliwą cerę, i miałam dylemat: ta wersja, czy może ta z kwasem migdałowym. Zdecydowałam się na ten, i chyba dobrze bo mnie nie podrażnia, a migdałowy- nie wiem jak by się zachował.
*konsystencja: rzadka, szybko spływa z twarzy, mocno się klei
*zapach: cytrusowy, trochę chemiczny, trochę jak landrynki
*działanie: koryguje lekkie przebarwienia, twarz jest po całej nocy jasna i promienna. Oczywiście nie da się go używać solo, bo nie nawilża tak jak trzeba, a do tego klei się do niego wszystko- łącznie z włosami.
Ja generalnie o twarz dbam bardzo, wiec cerę mam w dobrym stanie. Unikam słońca, stosuje ę filtry i świadomie dobieram kosmetyki. Więcej go jednak nie kupię, bo nie sprawdza mi się już tak jak kiedyś - mam trochę piegów i serum mogłoby działać trochę mocniej. Być może na bardziej zniszczonej twarzy dałby bardziej widoczne efekty.

Nie sprawdziło się u mnie

Kupiłam ten produkt z myślą o pozbyciu się przebarwień na twarzy jednak po ok 10 użyciach zauważyłam, że od rozsmarowywania produktu rękami pojawiały mi się drobne bąble na rękach.

Być może na waciku nie byłoby takiego problemu.

Po tych kilku użyciach mogę powiedzieć, że produkt był w porządku jednak z przebarwieniami nie za bardzo sobie radzi , bardziej oczyszcza i zmniejsza pory.

Dobre serum z wit. C

Kupiłam szukając dobrego drogeryjnego serum z witaminą C. Producent obiecuje rozjaśnianie,redukcję przebarwień i naczynek - częściowo spełnia te obietnice. Samo serum jest wodniste i po nałożeniu lekko się klei i szczypie.
Popękanych naczynek na twarzy nie zmniejszył w żaden sposób ( ale na to nie liczyłam), za to nie pojawiają się nowe. Nałożony na wieczór ładnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, zmniejsza stany zapalne. Na pewno nawilża i poprawia stan cery. Rozjaśnienia nie zauważyłam :)
Jeżeli nie znajdę nic ciekawszego z takim stężeniem witaminy C na pewno kupię ponownie.

Fajne, ale bez efektu wooow

Serum kupiłam głównie ze względu na jego rzekome właściwości rozjaśniające, wyrównujące koloryt i działanie naprawcze na blizny potrądzikowe oraz naczynka. Nie używam go codziennie, a na przemian z innymi serami.
Nie jestem jakoś mega usatysfakcjonowana jeśli chodzi o efekty. Nie zauważyłam, by pomogło na blizny czy też spowodowało wyrównanie koloru cery. Jednak mogę stwierdzić, że zawarta w nim witamina C chyba podziałała na moją skórę, gdyż poza istniejącymi naczynkami (które nota bene nie uległy rozjaśnieniu) nie pojawiają się nowe. A mam cerę naczynkową i szczerze mówiąc, nie używam niczego dedykowanego jej poza tym serum.
Co do pozostałych efektów, serum widocznie napina skórę, nie powodując przy tym uczucia ściągnięcia. Nie podrażnia (stosowane raz na kilka dni, przy stosowaniu dwa razy dziennie kwasy niestety mnie podrażniały). Bezpośrednio po użyciu faktycznie cera jest gładka i wyrównana jeśli chodzi o kolor, jednak nie jest to efekt długofalowy.
Zdarza się, że pozostawia lepką warstwę, jeśli nałoży się go chociaż odrobinę za dużo.
Na plus wydajność, kilka kropel zadowalająco pokrywa twarz.
Spektakularnych efektów nie ma, jednak w niektórych aspektach widać poprawę, cera jest nawilżona, nie przesusza się, zdecydowanie rzadziej jest zaczerwieniona.