Avon, Naturals Kids, Bath Finger Paints (Farbka kąpielowa (różne rodzaje))

Avon, Naturals Kids, Bath Finger Paints (Farbka kąpielowa (różne rodzaje))

Kolorowa farba kąpielowa dla dzieci Avon Naturals do malowania po skórze lub powierzchni wanny. Gwarantuje superzabawę w kąpieli.
- oczyszcza skórę.
- pozostawia na skórze przyjemny zapach.
- tworzy pianę.
Formuła łatwo się zmywa i nie powoduje suchości skóry. Testowana dermatologicznie.

płyny do kąpieli
oczyszczające, nawilżające
zapachowa
płyn
100 – 250ml, 50 - 100ml
normalna

Super zabawa

Moje dzieci bardzo lubią rysować, więc były zachwycone gdy pierwszy raz im pokazałam farbkę. Mamy szaloną gruszkę, przepięknie pachnie. Jest wydajna, przy dwójce dzieci starcza na długo. Łatwo jest ją zmyć więc spokojnie można wszędzie nią malować. Polecam, uśmiech dziecka gwarantowany.

Rewelacja

My zastąpilismy tymi farbami kule musujące o wiele więcej zabawy. Farbka jest nie droda i bardzo wydajna mamy ją na kilka razy. Trochę się obawiałam o jakieś uczulenia ale na szczęście nic z tych rzeczy nam się nie przytrafiło. Farbka nadaje się do malowania po wszystkim-na moje nieszczescie????. Ale za to bardzo łatwo się zmywa a mała jest bardzo zadowolona i może nawet w wannie rozwijać swoją kreatywność.

Dobra zachęta do kąpieli

Po farbkę do kąpieli sięgnęłam, gdy córka nie chciała się kąpać i szukałam różnych sposobów, by zwabić ją do wanny. Natrafiłam w katalogu Avonu na ten produkt i zamówiłam go pełna nadziei, że skończy się moja męka z wymyślaniem powodów dla których mogę zaciągnąć ponad dwuletniego berbecia do mycia.

Farbka znajduje się w plastikowej, zielonej butelce z odkręcaną nakrętką. Butelka jest dość sztywna, więc żel sprawia trochę kłopotu przy wylewaniu go z opakowania. Jest dość gęsty, więc chwilę potrwa nim spłynie ze ścianek, ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Dzięki temu, że jest gęsty nie spływa tak bardzo z rączek dziecku jak farbka z Biedronki, której konsystencja przypomina bardziej wodę niż żel. Zapach jest delikatny. Po użyciu produktu nie wystąpiły żadne podrażnienia, ani uczulenie. W stosunku do wodnistej farbki z Biedronki, ta jest nawet wydajna.
Co tu więcej pisać? Pielęgnacji tu nie ma żadnej, ale zabawa z tą farbką urozmaiciła nam kąpiele, do tego stopnia, że córka nie chciała znowu wychodzić z wody. Zabawę miała przednią malując płytki i siebie, po czym zmywała to wszystko gąbką i wygłupy zaczynała od początku...
Muszę zaznaczyć tylko, że wydzielam jej małe porcje, ale za to często. Inaczej farbka starczyłaby nam przy dobrych układach na dwa razy...

Kupiony w: U konsultantki

Frajda dla maluszków :) Farbka mozna pisać po ciele, jak i wannie. Usuwa się bez problemów. Nie podrażnia skóry dziecka :) Pieni się :)
Wydajność zależy od udanej zabawy dziecka :D Jedyny zarzut, to opakowanie, z którego ciężko wyciska się produkt

Super dodatek do kąpieli

Moja córeczka była z tego bardzo zadowolona ja również. Świetna konsystencja może zbyt słaby zapach ale z połączeniem innych kosmetyków do kąpieli sprawdza się. Fajne jest to że dziecko może malować sobie tym ciało a potem bez problemu się to spłukuje. Wydajny bardzo. Fajne opakowanie

mojemu dziecku się podobała

Bardzo fajny dodatek do kąpieli. W sumie dzięki niej synek chętniej wskakiwał do wanny. Bardzo mu się podobało gdy malowałam nią jego nogi i miał frajdę bo ścierał gąbeczką. Ma ładny zielony kolor. Pachnie bardzo słabo, właściwie to niewyczuwalnie. Jest dosyć wydajna. Ma lejącą , gęstą konsystencję. Szkoda, że nie ma więcej kolorów.

Beznadziejna

Myślałam, że kąpiel z tą farbką będzie świetną zabawą, jednak stało się inaczej. Glutowata konsystencja odstraszyła mojego malucha od zabawy. Pod wpływem wody nie da się z nią nic zrobić, jak dla mnie produkt bez sensu.

Ciekawy dodatek.

Farbka jest ciekawym dodatkiem do kąpieli dla dzieci. Ma ładny zapach, ale mógłby być trochę bardziej wyczuwalny. Można nią malować po skórze, później łatwo się ją zmywa. Ma ładne opakowanie, ale jest raczej twarde i trzeba mocniej nacisnąć żeby wydobyć farbkę. Nie zachwyca jakoś szczególnie, ale jest to fajny dodatek, który umili kąpiel.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.