Nivea, Long Care & Repair, Odżywka odbudowująca do włosów długich (nowa wersja)

Nivea, Long Care & Repair, Odżywka odbudowująca do włosów długich (nowa wersja)

Odżywka odbudowująca do włosów długich Nivea Care & Repair:
- Skutecznie pielęgnuje włosy na całej długości – od nasady aż po końcówki.
- Wzmacnia i odbudowuje włosy.
- Chroni przed łamaniem się włosów i rozdwajaniem się końcówek.

Odżywka o bardzo przyjemnym zapachu. Po kilku użyciach można było zauważyć, że włosy stały się bardziej miękkie. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że końcówki włosów już się tak mocno nie rozdwajają, także super :) polecam !:D

Dobra

Przyjemna w użytkowaniu, ładnie pachnąca odżywka. Włosy są po niej śliskie, lejące, dociążone, niepuszące się, a jednocześnie skóra głowy mocniej się nie przetłuszcza (albo to ja bardzo uważnie aplikuję produkt tylko na końce, nie wiem?), Oprócz tego, że to bomba silikonowa żeby jedynie rozczesać włosy zamiast odżywić, to nie mam się do czego przyczepić. Wiedziałam co kupuję i w tym się spisuje.

Włosy jak nowe

Włosy po niej są mega gładkie i nawilżone, nie puszą się. Końcówki są zregenerowane i nie widać oznak zniszczenia. Opakownie powinno być większe bo odżywka szybko się kończy.

Świetna

Zakupiłam do przetestowania i się miło zaskoczyłam super nawilża, dociąża włosy, wygładza, z fajnym przeznaczeniem bo do długich włosów no i sprawdza się super :) jeden minus to wydajność myślę, że pojemność powinna być nawet litrowa wkońcu odżywka do włosów zawsze kończy sie najszybciej :)

Polecam!

Jeszcze nigdy wcześniej nie używałam produktu do włosów firmy NIVEA, ponieważ marka kojarzyła mi się tylko z kremem do twarzy. Po pierwszym zastosowaniu byłam mile zaskoczona. Moje włosy stały się rzeczywiście nawilżone i miękkie. Szkoda tylko, że jest w takim małym opakowaniu. Firma mogłaby uzupełnić swoją gamę produktów w opakowania XXL bo na pewno znalazłoby się wiele kobiet, które kupiłyby odżywkę np. w litrowym pojemniku. Cena preparatu jest naprawdę niska, a efekty zaskakujące. Na pewno będę polecać koleżankom tą odżywkę:)

Niestety nie dla mnie

Odżywka bardzo obciąża moje włosy. Są oklapnięte, posklejane pomimo dokładnego spłukiwania, mam wrażenie że potrzebują kolejnego mycia, są śliskie, nie mogę zrobić nawet zwykłego kucyka. Zapach ok, ale co z tego skoro ma tak fatalne działanie.

Ok ale bez szału

Wadą jest wydajność, szczególnie przy długich włosach. Co do reszty – bez zastrzeżeń. Wygładza i nawilża, miło się po niej rozczesuje włosy. Jest gęsta, nie spływa i dobrze się zmywa.
Miałam jednak lepsze odżywki, wiec wątpię czy do niej wrócę, ale w ogólnym rozliczeniu to całkiem dobry kosmetyk.

Najlepsza odżywka drogeryjna :)

Nivea, Long Care & Repair to odżywka, która spełnia wszystkie kryteria idealnej odżywki. Bardzo dobrze wygładza, dociąża, ułatwia rozczesywanie. Przepiękny zapach długo utrzymuje się na włosach. Hit!

Wygładzajaca

Moja ulubiona odżywka sklepowa. Mam długie puszące się włosy. Niewiele odżywek poradziło sobie z tym problemem.
Odżywka powoduje ze włosy są bardziej wygładzone. Polecam

w sumie ulubieniec

Bardzo lubię tą odżywkę. Często do niej wracam, a właściwie używam jej na zmianę z inną. Nie wiem co takiego w niej jest ale moje włosy bardzo dobrze na nią reagują. Używam jej od połowy włosów jak każdej innej odżywki gdyż każda dosłownie każda, którą testowałam naniesiona na skalp automatycznie obciąża moje włosy i wyglądają na ulizane. Naniesiona od połowy działa cuda, włosy nie plączą się, są lejące ale nie obciążone. Ma cudowny zapach. Niestety nie jest wydajna, jak dla długich włosów :( Mimo, iż zawsze produkty które polubię w moim odczuciu za szybko się kończą, tak ta odżywka zdecydowanie za szybko się zużywa :( Ogólnie polecam :)

Mocne 4

Wadą tej odżywki jest niestety niska wydajność dla długich i gęstych włosów.

Poza tym nie obciąża włosów, dobrze je nawilża i wygładza. Włosy po jej zastosowaniu dobrze się rozczesują, nie puszą się i nie elektryzują. Są miłe w dotyku, miękkie i gładkie.

Ma przyjemną, gęstą konsystencję, nie spływa z włosów. Nie obciąża, nie przesusza. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie.

dobra odżywka

Bardzo lubię odżywki od nivea.
Ta odżywka ma przyjemną, śliską konsystencję, latwo się ją nakłada i łatwo się ją spłukuje. Włosy po jej użyciu ładnie pachną.
Ułatwia rozczesywanie, włosy stają sie leiste i bardzo przyjemne w dotyku. Nie obciąża włosów.