Lomi Lomi, Jasmine Healing Mask (Maska kojąca 'Jaśmin')

Lomi Lomi, Jasmine Healing Mask (Maska kojąca 'Jaśmin')

Maska w płachcie. Przynosi ukojenie skórze zmęczonej całym tygodniem. Odżywia, chroni, regeneruje przesuszoną cerę.

mieszana, normalna, sucha
regenerujące
w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach

Wrócę do niej na pewno

Po pierwsze, zapach mnie powalił na kolana. Jest słodki, ale nie przesadzony i aż się nie chce ściągać maski z twarzy. Używałam jej w trakcie przechodzenia alergii, która głównie zaatakowała skórę twarzy i faktycznie doznałam ciężkiego szoku, kiedy maska "wyciszyła" jej objawy. Cena jest bardzo niska, jak na maski w płachcie. Wydaje mi się, że każda z nich położona wieczorem daje cudowny efekt rozluźnienia i chłodzenia, co też mi bardzo odpowiada po ciężkim dniu w pracy.

Dobra

Nie robi efektu wow, ale nawet dobrze nawilża i uspokaja skórę. Niestety zostawia nieprzyjemną, lepką warstwę. Maska jest bardzo mocno nasączona, świetnie przylega do skóry i nie przesuwa się, mimo to nic z niej nie kapie. Ładnie pachnie.

Pozytywnie

Maseczka spełnia swoje zadanie i idealnie pasuje na niedziele po całym tygodniu pracy. Ma bardzo ładny i delikatny zapach. Skora staje sie delikatna i odprężona. Nadaje sie spokojnie do skory tłustej,

Mam nikłe doświadczenie z maseczkami w płachcie.. Tę dostałam na promocji i postanowiłam spróbować.
Maseczka przyjemnie pachnie, nic z niej nie cieknie.. Sama płachta dość dobrze dopasowana do mojej twarzy, choć szkoda, że taka krótka i nie obejmuje więcej szyi.
Działanie maseczki trudno mi określić, skóra jest nieco ukojona i delikatniejsza. Rano była gładsza.
Nie wiem, czy zapycha.. Ostatnio ze skórą mam gorszy okres i pojawiają się co rusz nowe.. Nie wiem, czy maseczka się do tego przyczyniła.
Nie wchłaniała się, kiedy zdjęłam płachtę z twarzy nadal była tak samo mokra. Resztę z twarzy wsmarowałam w nią i zostawiłam na noc. Ręce oczywiście lepkie, mus mycia.
W tej cenie - jestem zadowolona. Trudno spodziewać się cudów po jednym użyciu, jestem w trakcie testowania innych maseczek z tej serii.
ODE MNIE 3,5 / 4,0

Odrobiła swoje zadanie

To jedna z moich ulubionych z tego kompletu. Faktycznie łagodzi i wycisza moją skórę. Pozostawia ją przy tym lekko zliftingowaną. Jeden minus - tak samo jak pozostałe maseczki z serii na każdy dzień tygodnia, nie wchłania się do końca, pozostaje lekko lepiąca się warstwa.
Płachta - bardzo dobrze wycięta, nie zsuwa się się i dobrze dopasowuje do kształtu twarzy.

Ładnie łagodzi

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, łatwo zapychajacą się, ale nie wrażliwą.
Maskę używam po oczyszczaniu skóry (peeling + maska oczyszczająca na bazie węgla/glinki). Ładnie łagodzi powstałe po tym zaczerwienienia (a nie każda maska z tej serii to potrafi), poza tym rano skóra jest wyraźnie odżywiona.

Klej w saszetce z maseczka

Maseczka jest z pewnością delikatna. Jest idealnie przycieta na europejska buzie. Nigdzie nie odstaje dobrze przylega i przykleja się do twarzy. Uzywalam jej po kwasach, wiec efekt kojący został osiągniety i chlodzacy. Nawilzenie tylko powierzchowne. Esencja z maseczki wcale sie nie wchłania, pozostawia tłusta warstwe na twarzy ktora bardzo sie klei i nie chce wchlonąc. Dzieki tej masce osiagam efekt dokladnie taki jakiego bym nie chciala. Maseczka przez waznym wyjsciem w tym przypadku nie ma sensu bo bysmy musieli isc sie wykapac ( wlosy tez sa uklejone przy czole)

Ulubiona!

Lubie tę maskę, poniewaz łatwo ja kupic, jest w kazdym hebe.
Stosuje ja nieco inaczej niz mowi producent. Po leelingu nakladam ja w momencie, gdy juz kładę sie spac i trzymam ją na twarzy tak dlugo, jal tylko się da. Moja mieszana cera wypija sporo z maski. Ale plynu jest tak duzo, ze moge nim jeszcze posmarowac rece i stopy. Efekt? Rano mam piekna i nawilzona buzie, za ta cene warto. Jakosc jest doskonala.

Fajna :)

Bardzo fajna sheet mask. Plusy:
- naprawdę łagodzi
- super nawilża
- nie podrażnia
- skóra jest przyjemnie odprężona, rozluźniona
- mini spa w domu
- esencji zostaje w opakowaniu na tyle, że można nasmarować dłonie, ramiona
- przyjemny efekt chłodzenia
- na opakowaniu wszystko jest fajnie, jasno napisane

Minusy:
- zapach jaśminowy z odrobiną jakby pieprzu, przyjemny ale osobiście nie przepadam za pieprzem ;p
- odrobinę ciężko się ją nakłada w okolicy nosa

Jeśli kiedyś będę miała okazję kupić jeszcze raz, to na pewno po nią sięgnę.