Nivea, Sun, Protect & Moisture, Nawilżający balsam do opalania SPF 30 (stara wersja)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Nivea Sun Protect&Moisture nawilżający balsam do opalania SPF 30. Pielęgnująca formuła balsamu zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznej. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/ UVB, zapewniający natychmiastową i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Produkt przebadany dermatologicznie. Innowacyjna formuła, która pomaga łatwiej usuwać palmy po użyciu filtrów UV (w porównaniu do poprzedniej formuły).

kremy z filtrem do ciała
ochronne
Filtry
SPF 30 - 50
wrażliwa, normalna
balsam

Mój ideał w wakacje

Balsam używałam podczas wakacji zarówno na urlopie nad morzem jak i podczas opalania w ogrodzie. Balsam ma przyjemną kremową konsystencję oraz bardzo przyjemny zapach. Balsam świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug i po chwili wchłania. Balsam nie brudzi ubrań. Produkt jest wodoodporny więc dużą zaletą że nie trzeba co parę minut powtarzać czynności. Balsam dodatkowo bardzo dobrze nawilża i pozostawia skórę miękką. Produkt wydajny. Chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Ochrona przed słońcem

Wyjazd za granicę to spore wydarzenie. Tym bardziej, gdy jedziesz do kraju, w którym nigdy nie byłaś. Ja miałam tak w tym roku, a celem była Albania. Jest to kraj w klimacie śródziemnomorskim, więc bardzo ważnym było wybranie odpowiedniego kremu na opalanie.
Wybór padł na SPF30 od Nivei i zupełnie się nie zawiodłam. Miałam małe obawy, że krem kupiony w markecie może nie zadziałać aż tak dobrze. Jednak były to obawy zupełnie bezzasadne. Przez całe 3 tygodnie codziennych, intensywnych wyjść na plaże i trekkingi nie skończyłam pierwszego opakowania. A na wyjazd kupiłam dwa!
Krem sam w sobie ma bardzo ładny zapach i konsystencję ułatwiającą wygodne stosowanie. Bardzo dobrze się wchłania i nawilża. Co jednak równie istotne, gdy założymy ubrania krem nie "odbije się" na nich i nie zostawi żadnych śladów.
U mnie sprawdził się idealnie zostawiając na koniec wyjazdu piękną opaleniznę zamiast słonecznych poparzeń!

Fajny

Balsam robi to co ma robić. Zdecydowanie chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym dodatkowo ją pielęgnując. Balsam jest wodoodporny dzięki czemu nie muszę się martwić, że zmyje się tuż po wejściu do wody. Bardzo ładnie pachnie i jest wydajny. Nie wysusza skóry. Ma ładny zapach

Balsam spełnił moje oczekiwania.

Konsystencja:
średnio gęsta-raczej płynna, optymalna, kolor biały.

poręczne, produkt wydajny.

przyjemny, niedrażniący.

Efekty stosowania:
balsam skutecznie zabezpiecza skórę przed słońcem; jest to typowa 30-stka (ani mniej ani więcej);
po nałożeniu zostawia na ciele filtr, który może zostawiać ślady na niektórych ubraniach;
bardzo ładnie nawilża i lekko odżywia skórę;
nie uczula skóry wrażliwej, nadaje się do stosowania na skórę dzieci.

Chroni przed promieniami słonecznymi

Nawilżający balsamnNivea Sun 30 jest wystarczającym kosmetykiem do walki z oparzeniami słonecznymi. Dość gęsta kremowa konsystencja wchłania się bardzo szybko tworząc na skórze warstwę ochronną. Balsam o pojemności 200 ml jest kosmetykiem wydajnym. Dobre zamknięcie , ładny zapach, niezawodna ochrona.

Super!

Zawsze towarzyszy mi przy wyjazdach na plażę. Zapach bardzo kojarzy mi się z wakacjami! Używam oczywiście jako balsam na całe ciało do opalania. Chroni przed mocnym słońcem i ratuje przed oparzeniami. Dobrze nawilża. Butelka spokojnie wystarcza na całe wakacje :)

Ratunek przed słońcem

Uwielbiam produkty Nivea Sun. :)

Balsam ma cudowny zapach... Śliczny, intensywny, typowy zapach kojarzący mi się z szumem fal, ciepłym piaskiem i drinkiem w ręce. Zapach długo utrzymuje się na skórze.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, używa go cała moja rodzina na co dzień, jak i podczas wakacyjnego wyjazdu, i zużycie jest naprawdę niewielkie. Balsam szybko się wchłania, nie zostawia uczucia lepkiej skóry, po jego użyciu można swobodnie ubrać na siebie każde ubranie bez obaw, że zostawi tłuste plamy.

Balsam spełnia swoje zadanie i bardzo dobrze chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Zawiera dość wysoki filtr.

Balsam jest dostępny w wielu drogeriach. Jedynym minusem jest cena, ale jest jej wart.

Rewelacja

Od razu go polubiłam ! Już przy pierwszym stosowaniu wyrobiłam sobie o nim dobre zdanie. Przede wszystkim jest lekki, nie pozostawia uczucia "lepkości" i szybko się wchłania w skórę. Daje uczucie nawilżenia i świetnie pachnie.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Skuteczna ochrona

Balsam zawiera filtr spf 30 zapewniający skuteczną ochronę w słoneczne dni. Balsam nie podrażnia skóry ani nie uczula. Daj blokuje promienie słoneczne tworząc filtr ochronny a przy tym nawilża skórę. Świetne połączenie.

Wart każdych wakacji

W czasie urlopu pokończyły się nam kremy ochronne przed słońcem, koniec września a żar lał się z nieba, jako ze mój mąż jest przewrażliwiony na punkcie poparzeń słonecznych ma być i basta :D, rad niewola kupiliśmy po koszmarnie drogiej cenie właśnie ten balsam i powiem jedno miał rację ....inaczej byśmy wyglądali jak indyki .
Balsam jest opakowany w klasyczną butelkę dla Nivea, nie można jej nie znać i pomylić z inna firmą, bardzo wysoki faktor, do tego 200 ml zamykane na tzw. klik. Używaliśmy całą czwóreczką i spisał się wyśmienicie, bo wróciliśmy z urlopu z piękną opalenizną, bez poparzeń oraz bez przebarwień i resztką balsamu do zużycia w jesienne dni :D

Idealna ochrona przed sloncem

Nawilżający balsam do opalania SPF 30 znajduje się w poręcznym opakowaniu zamykanym na "klik". Opakowanie 200ml wykonane jest z niebieskiego plastiku. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka,niebieskiej kolorystyce, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Sun, Protect & Moisture, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów tej marki. Na odwrocie opakowania znajdują się informacje dotyczące produktu, wskazówki poprawnego jego stosowani, skład i inne.

Po wysmarowaniu nim całego ciała, śmiało zakładałam sukienki, spodenki, itp. i nie musiałam obawiać się, że zostawi mi na nich białe lub tłuste plamy.

Jest to kremowy balsam do ciała który chroni przed słońcem, zapach delikatny bardzo ładny, kremowo-kwiatowy, pozostawia na skórze lekką kremową warstwę przez parę minut , później bardzo dobrze się wchłania.
Produkt jest wodoodporny, więc możemy się posmarować i podążyć do wody za dzieckiem lub aby samemu popływać. Choć oczywiście aplikację należy powtarzać po dłuższej kąpieli, czy przy dłuższym przebywaniu na słońcu, aby zapewnić sobie optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
Balsam ten świetnie nawilża skórę. Jest ona gładka w dotyku. Świetne jest też to, że nie mamy tu do czynienia, z nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia skóry. Ochrona jest zdecydowanie widoczna.

Przyjemny dla skory

Ogólnie krem jest wydajny, ładnie pachnie oraz przyjemny dla ciała. Pozostawia lekkie zabrudzenia na ubraniach ale moge sie poświęcić dla ochrony skory podczas opalania. Polecam :)