Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Średnia ocena: 3.64/5

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń

Balsam do ust Blistex Intensive Lip Relief zapewnia pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

regenerujące, nawilżające, ochronne, wygładzające
balsam do ust
w tubce

Zawsze mam pod ręką.

Lubię tę wersję. Jest mała i zmieści się wszędzie.
Kremik w małej tubce o wielkim działaniu.
Doskonale nawilża usta i fenomenalnie radzi sobie z nimi, kiedy zaatakowane są przez opryszczkę. Ja na szczęście z nią nie mam problemów, ale dwóch domowników niestety tak i każdy ma swoją wersję i z powodzeniem użytkuje w tym "wirusowym" okresie.
Cena i dostępność są na plus. Warto mieć w domowej apteczce.

JEDYNA TAKA!!

Moje problemy z ustami zaczęły się juz całkiem dawno- w listopadzie długo chorowałam i to mnie mocno osłabiło, i między innymi sprawiło ze moje usta zaczęły bardzo mocno wysychać. Od zawsze wysychają mi usta i muszę używać olejków ale w takim stopniu to chyba nigdy. Całe wargi miałam popękane, i wyschnięte, a największy problem był taki że bolały jak tylko sie je dotknęło więc nie było mowy o peelingu lub twardszej pomadce, bo poprostu nie byłam w stanie ich używać.

Natrafiłam jednak na dobre opinie o tej pomadce, więc zakupiłam ją za 10 zł (była na promce).

Naprawiła mi wszystko w ciągu dwóch dni! Inne pomadki nie potrafiły tego zrobic przez miesiące stosowania non stop, a ta zrobiła to tak naprawde w ciągu dwóch nocy, bo nakładam ją właśnie na noc.
Opakowanie jest bardzo wygodne, a sama formuła treściwa, tłusta i po nałożeniu przyjemnie chłodzi, sprawia także ze usta mniej bolą.
Jedyny szczegół który mi nie do końca odpowiada to jej kolor, bo zostawia na ustach biały film, który wygląda nieestetycznie. Ale tak jak pisałam- pomadka świetna do nakładania na noc!

Mysle ze to jeden z lepszych jak nie najlepszy produkt tego typu na rynku! Moim zdaniem MUST HAVEEE!

TOP wśród balsamów do ust

Używałam w swoim życiu wiele pomadek i balsamów, ale zawsze wracam do blistexu lip relief. Formuła w wygodnej "wyciskanej" tubce z możliwością założenia grubszej warstwy gdy usta tego potrzebują. Na początku bieli, ale po 5 min wszystko się elegancko wchłania. Nie polecam stosować tuż przed posiłkiem, bo się zetrze.

Formuła sprawdza się na lato i na zimę, ma spf 10 i ma smak miętowy, jak guma do żucia.

Jest to moje naste opakowanie i starcza mi na około miesiąc- dwa przy rzadszym stosowaniu.

Na promocji kupuję za 11 zł

regeneruje ale nie nawilża

Balsam określiłabym jako krem do ust, bo po nałożeniu szybko się wchłania nie pozostawiając śladu. Jeżeli ktoś liczyłby na blask to to nie jest ten produkt.

APLIKACJA:
Nie jest super trudna ale nie jest też w pełni higieniczna. Wymaga od nas dokładnego rozsmarowania balsamu na ustach palcem. Po tym wchłania się w przeciągu kilku minut pozostawiając uczucie lekkiego mrowienia ust. Balsam nakładany na dworze, szczególnie w zimniejsze, wietrzne dni powoduje ich spierzchnięcie. Odniosłam wrażenie, że jeszcze bardziej je naraża na działanie wiatru.
Kosmetyku jest mniej (tylko 6ml) w porównaniu do standardowych balsamów w tubce, a cena porównywalna do wszystkich innych. Wydajność? hmnnn oczywiście jest jest ona subiektywna, w zależności od częstotliwości jego używania, jak dla mnie nie wyróżnia się.

DZIAŁANIE:
Balsam regeneruje usta, z powodzeniem poradzi sobie ze spierzchniętymi ustami. Działa kojąco i co najważniejsze - szybko. Ale czy nawilża? Ja mam mieszane uczucia co do tego. Może to też spowodowane jest gliceryną dość daleko w składzie. Jak dla mnie idealnie sprawdzi się początkowa aplikacja, a po jego wchłonięciu nałożenie innej- nawilżającej pomadki. Odniosłam wrażenie, że po aplikacji Blistexu, po kilku godzinach moje usta wręcz domagały się kolejnej warstwy balsamu. Były zregenerowane, uczucie spierzchnięcia zniknęło ale nie były nawilżone. Nie gwarantuje długotrwałego efektu regeneracji.

świetny produkt na zajady

MUST HAVE na zajady
Balsam Blistex kupiłam jakiś miesiąc temu, kiedy miałam z problemem z pękającymi kącikami ust. Sięgałam wtedy po wszystko, co wpadło w moje ręce, licząc że w końcu coś znajdę coś co nawilży i ukoi moje rany na ustach. Jestem nim zachwycona !

Produkt zapakowany jest w wygodną tubkę, z której wyciskamy produkt. Konsystencja jest dość lekka jak na balsam przystało. Na początku zdziwiło mnie lekkie mrowienie na ustach po jego nałożeniu ale uczucie to bardzo szybko mijało. Nakładałam produkt grubszą warstwą w kącikach ust i zostawiałam do całkowitego wchłonięcia i efekt był wspaniały.

Podsumowywując jeśli macie tego typu problemy z ustami to polecam jak najszybciej wypróbować, zadziała !

W porządku, ale nie jest to mój hit.

Balsam Blistex kupiłam w zimę, gdy borykałam się z problemem bardzo suchych, spierzchniętych ust. Sięgałam wtedy po wszystko, co wpadło w moje ręce, licząc że w końcu coś stanie się moim hitem i naprawdę zregeneruje moje usta. Niestety, nie był to ten produkt.

Mamy tutaj bardzo wygodną tubkę, z której wyciskamy produkt. Konsystencja jest dość rzadka, balsam nie tworzy na ustach tłustej, gęstej warstwy, na co liczyłam. Nie chodzi oczywiście o to, żeby balsam był tłusty i nic nie robił, ale jednak chciałabym poczuć coś bardziej kojącego. Ten balsam był w porządku, żeby używać go w ciągu dnia, ale nie sprawdził mi się na noc. Rano nie czułam, żebym miała jeszcze cokolwiek na ustach, a wolę takie produkty, które są bogatsze i pielęgnują moje usta całą noc.

Podsumowując - nie jest to zły pordukt. Nada się do stosowania na co dzień, może nie w zimę, ale po prostu chłodniejsze miesiące lub na lato. Nawilża, regeneruje, ale nie w takim stopniu, żebym pędziła do sklepu po kolejne opakowanie.

Nie dla mnie

No nie jest to coś co lubię. Balsam ma konsystencję gęstego kremu. Nie jest tłusty ani klejący - co ja akurat w kosmetykach do ust lubię.
Po nałożeniu czuć bardzo delikatne mrowienie i uczcie chlodu.
Jeśli chodzi o działanie to owszem nawilża usta choc nie jest to efekt długotrwały u mnie. Raczej nie regeneruje mocno suchych ust. Nie trzyma się też jakoś bardzo długo co dla mnie jest minusem.
Tubka jest bardzo malutka, nie jest wydajny. Chyba że ktoś używa balsam do ust 2-3 razy dziennie to ok ale ja smaruje sie bardzo często w ciągu dnia.
Wypróbowałam, zużyłam ale nie wrócę.

Nawilża super

U mnie sprawdził się dobrze myślę że warto sobie wybrać coś innego z blistex jak wam się nie sprawdza ten balsam. Ten jest dla mnie bo muszę regularnie nawilżać usta bo często są suche. Naprawdę polecam! Super !

Bardzo mocno regenerujący

Zakupiłam tą pomadkę gdyż poleciła mi ją farmaceutka. Potrzebowałam coś idąc na operację. Niestety w szpitalach jest bardzo suche powietrze i moja skóra bardzo na tym cierpi. Moje usta mają tendencję do szybkiego wysychania. Pomadka jak pisze na opakowaniu ma być intensywnie regenerująca. Jakie moje zdziwienie było, gdy ją nałożyłam na usta, pierwsze odczucia to lekkie mrowienie. Takie jak w pomadkach "powiększających" usta. Przeczytałam jeszcze raz, na nawet literowałam ;) co tam jest napisane. Tak silnie regenerująca. Po chwili mrowienie ustaje. Pomadka jest w postaci półpłynnej. Rzeczywiście, działa silnie regenerująco i nawilżająco. Dla mnie jest to hit! Jedna z lepszych nawilżających pomadek na rynku.

Ukochany

Moje usta go kochają za to co z nimi robi.????
Przede wszystkim zaznaczę że produkt jest wygodny w użyciu za sprawą opakowania i łatwość wyciskania,
Lekka konsystencja która się nie klei a efekt chłodzenia daje wspaniałe uczucie ukojenia.

Moje usta od zawsze skłonne są do pierzchniecia, ich struktura nie jest gładka ale ten balsam czyni cuda.
Usta są super nawilżone i zregenerowane (są pulchniejsze) po tym produkcie są gładsze i nie odnotowuje już suchych zadziorów. Makijaż ust na tym balsamie też wypada doskonale wkoncu mogę używać pomadek zastygajacych i wygląda to naprawdę dobrze.

Balsam pomógł zregenerować usta mojej sorki które były popękane spuchnięte oraz pojawiły się strupy co córce sprawiało ból a przy pomocy tego produktu usta wyleczyły się w kilka dni a proces gojenia był znacznie przyjemniejszy.

Dla mnie jest to hit i pomimo zapachu (do którego można się przyzwyczaić) zasługuje na 5gwiazdek
Polecam spróbować każdemu :)

Blistex jest spoko tylko ten zapach...

Zapach to jedyny minus tej maści która leczy i zapewnia gładkość nawet najbardziej spierzchniętym ustom. Czy producent mógłby zmienić trochę ten zapach?! Pewnie mógłby. Balsam używam zawsze w najtrudniejszych dla mnie warunkach atmosferycznych czyli zima-wiatr-odwilż-wiatr. Moje usta są wtedy przesuszone z dużymi strupami i nic innego na nie nie pomaga jak ta maść na noc oraz gruba warstwa na dzień. Nadaje się pod szminkę i nie sprawia, że ta się rozpływa. Może nawet lepiej z tym zapachem bo wtedy nie zjadamy ze smakiem balsamu?!

Najlepszy balsam na spierzchnięte usta

To mój ulubiony balsam, nawilża i daje natychmiastową ulgę popękanymi ustom. Co bardzo dla mnie ważne, rano po przebudzeniu nie mam „skorupy” na ustach i odchodzącej skóry jak po innych popularnych balsamach! Będę używać cały czas. Dodatkowo daje bardzo przyjemny efekt chłodzenia. Polecam w 100%