Enilome Healthy Beauty, Dermohydrativum, Delikatny krem do rąk i paznokci do skóry suchej

Delikatny krem do rąk i paznokci, do codziennej pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry dłoni, z wyraźnym niedoborem lipidów. Intensywnie nawilża oraz delikatnie natłuszcza i zmniejsza szorstkość naskórka. Wyraźnie zmiękcza skórki wokół paznokci. Formuła wzbogacona proteinami kaszmiru zabezpiecza skórę przed niekorzystnym wpływem detergentów i czynników atmosferycznych. Zawartość olejku migdałowego zmiękcza naskórek. Gładka, miękka i elastyczna skóra rąk. Idealnie nawilżony i natłuszczony naskórek.
Składniki aktywne: Proteiny kaszmiru, Olej migdałowy, Witamina E

50 - 100ml
Skóra
sucha
kremy do rąk

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cetearyl Isononanoate, Ethylhexyl Stearate, Dimethicone, Glycerin, Acrylates/Acrylamide Copolymer, Paraffinum Liquidum, Polysorbate 85, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethylhexyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil, Lanolin, Hydrolyzed Keratin, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Biosaccharide Gum -1, Panthenol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Allantoin, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Propylparaben, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA

Cudo!

Jak jesien i zimę kocham, tak moje dłonie ich nienawidzą. 5 albo 6 krem w tym okresie, każdy inny w poszukiwaniu prawdziwego ratunku. No i... Chyba znalazłam! To cudo to naprawdę delikatna, otulająca, kojąca kołderka dla skóry moich dłoni. Kupiłam go kiedy moje dłonie były jak papier ścierny, do tego popękane, bolące, skórki wokół paznokci pozadzierane, I to nie jest efekt zaniedbania, bo peeling i kremy stosowane są regularnie, a mimo to co roku jest ten sam dramat. Krem jest jak przyjemny emolient. Nie tylko zabezpiecza skórę, ale ją dowilża, skóra jest elastyczna, wygląda na zdrową, niweluje białe suche skóry, które wyglądają mega nieestetycznie. W pracy codzienna styczność ze startami papierów i raniących zszywek także jest zabójcza dla rąk, na pewno zaopatrzę się w opakowanie do pracy, no i po wykończeniu tuby sięgnę po kolejną. Super się wchłania, nie tłuści, nie ma silikonowej powłoki sztucznej, naprawdę jestem bardzo zadowolona. No i jest lekki, na pewno do używania także latem. Zapach jest medyczny, ale przyjemny. Mi przypomina szpitalne mydła w piance, taki lekki przyjemny aromat. :)

Lepszy niż jego brat.

Skusiłam się na niego a w zasadzie skusiła mnie jego cena, 7 zł w aptece to bardzo dobra cena.
Skoro spodobała mi się wersja Dermonutrivum, pomyślałam że ta też przypadnied o gustu i faktycznie tak się stało. Jest nawet lepiej.

Krem ma świetna konsystencję, która idealnie rozsmarowuje się na dłoniach, szybko się wchłaniając i nie pozostawiając tłustej warstwy. Jestem 'uzależniona' od używania kremów do rąk więc używam ich bardzo często. Mimo to krem przez długi czas mi towarzyszył. Plus za wydajność.

Jeśli chodzi o działanie, super nawilża i wygładza skórę dłoni. Kondycja rąk poprawia się z każdym użyciem a i skórki przy paznokciach są nawilżone i mniej suche.

Krem pięknie ale delikatnie pachnie i efekt utrzymuje się dość długo.

Szkoda, że przy końcówce kremu trzeba tubkę już przeciąć na pół bo inaczej ciężka jest jego aplikacja.

Reasumując super wrażenie na mnie zrobił i na pewno do niego wrócę.

Rewelacyjny produkt na zimowe dni

Krem zakupiłam w aptece, w akcie desperacji. Nie mogąc poradzić sobie z suchymi i popękanymi od mrozu dłońmi.
Krem jest tłusty i bardzo wydajny, ma bardzo przyjemny zapach. Nawilża ekspresowo, mocno i na długo. Idealny dla osób które nie znoszą nosić rękawiczek a chcą dbać o swoje dłonie.

Cudo!

Krem kupiłam podczas ostatniej wizyty w aptece doz. Udałam się tam po inne produkty, jednak zauważyłam krem do rąk za 7zł. Akurat skończył mi się poprzedni więc go wzięłam. Przy płatności Pani poinformowała mnie, że jest promocja 2+1 za grosz z tego powodu dobrałam jeszcze dwa produkty i ten krem kosztował mnie 1 grosika :D Nie spodziewałam się po nim wiele, myślałam, że będzie jak każdy inny zwykły krem do rąk. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :D nie lubię, gdy kremy, których używam w ciągu dnia zostawiają tłusty film lub długo się wchłaniają, przy tym kremie nic takiego się nie dzieje. Produkt bardzo szybko się wchłania, idealnie nawilża skórę dłoni i jest bardzo wydajny- wystarczy mała kropelka na pokrycie obu dłoni.

Podpisuję się pod tym kosmetykiem zarówno lewą, jak i prawą dłonią <3

Do niczego nie mogę się przyczepić. Krem świetnie nawilża skórę dłoni, ale w żadnym wypadku jej nie przetłuszcza - wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Czy wpływa w jakiś sposób na stan paznokci? Nie zauważyłam tego. Stosuję go codziennie od dwóch tygodni, więc stosunkowo niedługo. Niemniej jednak nie wierzę w cuda - owszem, skórki dookoła paznokci są fajnie odżywione i miękkie, ale same paznokcie nie zmieniły się ani trochę. Czy postrzegam to jako minus? Oczywiście, że nie. Kosmetyk rzeczywiście regeneruje skórę moich dłoni - to najważniejsza kwestia. Jeżeli chodzi o konsystencję, to jest ona naprawdę zbita, w żadnym wypadku wodnista, a więc taka, jaką lubię. Zapach raczej neutralny, wpadający bardziej w "apteczny". Jedyne co mi się nie podoba, to wydajność. Produkt testuję bardzo krótko, aplikuję za każdym razem niewielką jego ilość, a tubka z dnia na dzień staje się coraz bardziej lżejsza.

Nie jest idealny, ale całkiem przyjemny w użytkowaniu

Krem marki Enilome otrzymałam w pudełku subskrypcyjnym, ale z uwagi na swoje suche i atopowe dłonie wszelkie mazidła do rąk biorę w ciemno i w każdej ilości. Tutaj dodatkowo moją uwagę przyciągnęły obietnice producenta. Sprawdziły się, czy poniosło człowieka od reklamy? ;-)

Krem ma białą barwę i jest dosyć gęsty. Dzięki swojej konsystencji nie spływa z dłoni. Świetnie się rozsmarowuje i już niewielka ilość wystarczy, żeby porządnie nawilżyć dłonie. I co ważne - nawet nie wskazane jest, żeby nakładać go w większej ilości! A to dlatego, że zaczyna się wtedy rolować, co daje efekt zabrudzonej skóry, o czym wspomniała jedna z moich poprzedniczek.
Krem dobrze wygładza i odżywia ręce. Natychmiastowo robią się aksamitnie gładkie. Przez chwilę czuć delikatny film, który nie przeszkadza jakoś szczególnie bardzo i nie dusi skóry, ale powodował, że kremu używałam głównie na noc albo po sprzątaniu, kiedy dłonie wołały o nawilżenie, a ja miałam chwilę odpoczynku.

Krem dawał solidne nawilżenie i nie miałam potrzeby dokładać go po czasie. Po całej nocy skóra też wyglądała dobrze, bez suchych skórek.
Nie podrażniał, chociaż skład idealny nie jest. Jest w nim mnóstwo dobroci, m.in. olej z migdałów, keratyna, pantenol, alantoina. Ale jest też parafina (która mi osobiście nie wadzi, bo chroni naskórek przed utratą wilgoci) i niestety szkodliwe i drażniące konserwanty. Gdyby nie to, byłby to krem idealny. Ale ja nie zamierzam inwestować świadomie w kosmetyki z takim składem.

Krem zamknięty jest w białej, matowej tubce, która przywodzi na myśl dermokosmetyki. Zamyka się na zatrzask, co ułatwia aplikacje. Dodatkowo producent zabezpieczył tubkę folią, dzięki czemu mamy pewność, że kosmetyk jest świeży i wcześniej nie był otwierany.
Krem ładnie pachnie. Delikatnie, kosmetycznie, świeżo. Jest piekielnie wydajny. Ja go używałam przez około pół roku!
Cena nie jest zawyżona, ale dostępność raczej kiepska.

Bardzo dobry krem

Kupilam przypadkiem w aptece DOZ( bo tylko tam mozna kupić) i zaskoczenie na mega plus , zaraz po pierwszej aplikacji super nawilzenie bez tłustej warstwy, skóra mieciutka i czuc jak ten krem działa i ten delikatny zapach. Naprawdę polecam.

lubię

Krem sprawdził się w domowych i biurowych warunkach. Jest delikatny w konsystencji, również delikatnie pachnie i subtelnie pielęgnuje skórę dłoni. Na chłody lub większe uszkodzenia czy szorstkość skóry jest za słaby, ale nadaje się na co dzień
Przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze. Po aplikacji skóra staje się nawilżona, miękka, znika napięcie.
Krem jest bardzo wydajny i niedrogi.
Ponieważ mam kilka kremów w domu , ten przyniosłam do pracy i dwie kolejne koleżanki zainteresowały się nim. Sprawdza się w naszej grupie.

Polecam krem do pielęgnacji w ciągu dnia.

Nie

Mam nieodparte wrażenie, że po tym kremie mam brudne ręce/paznokcie. Dłonie są oblepione a jednocześnie wysuszone. Suche skórki są podkreślone, wręcz bolące. Zostawia taką nieprzyjemną warstewkę. Zapach intensywny, mydlany?

Bardzo dobry krem za rozsądną cenę

Uwielbiam ten krem, po nałożeniu go skóra na moich dłoniach staje się taka aksamitna w dotyku. Kosmetyk naprawdę dobrze się wchłania, podoba mi się też jego delikatny zapach oraz konsystencja - krem nie wylewa się z tubki ale nie jest też przesadnie gęsty. Dłonie są nawilżone, miękkie i gładkie i ten efekt utrzymuje się u mnie naprawdę długo. Na pewno kupię kolejne opakowanie :)

Bardzo dobry

Krem można zakupić w aptekach sieci DOZ.. Produkowany jest przez firmę polską firmę Floslek.
Zapach kremowo-mydlany.Dobra odskocznia zapachowa od wszystkich owocowo-kwiatowych.
Opakowanie proste, przyjemne dla oka.
Pojemnośc 100 ml
Po aplikacji na dłonie skóra jest bardzo dobrze nawilżona . Krem szybko się wchłania, ale pozostawia na dłoniach delikatną warstwę , która sprawia ,że dłonie są mięciutkie. Nie klei się i nie tłuści.
Jest wydajny, ponieważ wystarczy doza małej fasolki. Na noc nakładam grubszą warstwę.
Uważam , że za cenę 7,99 /lub w promocji dużo taniej/ dostajemy bardzo dobry krem.

Polubiłam. :)

Zawsze po zimie mam problem z rękami. Skóra jest szorstka, nieprzyjemna, sucha i bardzo mnie to irytuje. Enilome okazał się małym cudem za grosze, kupionym z polecenia koleżanki i na pewno zostanie ze mną na dłużej. A właściwie to z nami, bo córka podbiera mi go regularnie z torebki. ;)

Zalety:
- dobry skład - olej migdałowy, witamina E, proteiny kaszmiru
- łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, dłonie nie są po nim tłuste
- miłe uczucie ukojenia i miękka skóra po nałożeniu
- działa od razu po aplikacji
- optymalne opakowanie, wygodne, akurat do torebki
- cena!

Podsumowując - jest to jeden z tych kosmetyków, które warto mieć i uważam, że jest wart polecenia. No, w każdym razie ja daję 5, bo nie znalazłam niczego szczególnego do przyczepienia się tym razem. ;) Polubiłam.