KWC LogobyWIZAŻ logo

• 13 lipca 2022 o 23:30
    Maseczka węglowa bez węgla
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    +cena + dostępność + w składzie glinki, które mają działanie oczyszczające, ściągające oraz regenerujące - toksyczny skład - jakość - może wywoływać podrażnienia - może wywołać reakcję alergiczną - nie detoksykuje
    26 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 sierpnia 2020 o 20:35
    Nic nie robi
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maseczki węglowe poleciła mi koleżanka i ze względu na jej opinię postanowiłam zakupić kilka saszetek produktu Bielendy. Stosowałam 2 razy w tygodniu 1 porcję przez miesiąc. Nie zauważyłam większych efektów, jedyne co to, że buzia była wygładzona, niedoskonałości i zaczerwienienia delikatnie ukojone. Na plus również zalicza się wydajność, 1 porcja spokojnie wystarcza na pokrycie całej twarzy. Co do minusów - nie wystąpiło u mnie oczyszczenie twarzy z drobnych zmian trądzikowych oraz zwężenie porów, które dalej były widoczne, nawet bezpośrednio po zmyciu maseczki. Sam produkt dość trudno było zmyć samą wodą. Trzeba było naprawdę dużo jej zużyć i poświęcić kilka chwil, aby pozbyć się resztek z buzi. Po miesiącu stosowania poddałam się ze względu na brak jakichkolwiek efektów. Polecam bardziej dziewczynom z delikatnymi niedoskonałościami, bo u osób, które mają większy problem maseczka się nie sprawdzi.
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 listopada 2018 o 13:58
    Nie widzę efektu
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Mam mieszane odczucia co do tej maseczki. Czarny węgiel niby oczyszcza, niby zmniejsza widoczność porów, ale tak naprawdę po zastosowaniu tego produktu nie odnotowałam żadnego spektakularnego efektu. KONSYSTENCJA I OPAKOWANIE Maseczka jest zamknięta w plastikowej saszetce, którą łatwo się otwiera. Jest optymalnie gęsta. Nie skapuje, ale też nie tworzy grudek i przyjemnie się rozprowadza. Jedna saszetka wystarczy mi na dwa zastosowania. DZIAŁANIE Jest raczej znikome jeśli chodzi o oczyszczanie. Maseczka delikatnie nawilża i odżywia, ale nic poza tym.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 maja 2024 o 22:37
    Wow! A co to za koszmarna grafika! :D Jestem pod wrażeniem kiczu! Maseczka Panoramiczna :D
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ogólnie produkt niczego sobie: przyjemna asfaltowa maseczka w świetnej cenie. Dobry wybór dla cery tłustej i mieszanej ze względu na faktyczną redukcję wydzielającego sebum. (Ja mam cerę normalną/mieszaną, i wrażliwą - maseczka zdała egzamin, nie wystąpiła żadna reakcja uczuleniowa). Po zastosowaniu, twarz odzyskuje zdrowy blask, jest czysta, gładka, odświeżona... wierzę w działanie detoksykujące. Nie odczułam dostatecznego nawilżenia, którego od niej oczekiwałam. Poza tym ładnie matowi cerę, delikatnie ściąga rozszerzone pory i rozjaśnia drobne przebarwienia, chociaż nie jest to rezultat, za który przyznałabym jej medal. Mocno zastyga przez obecność zielonej glinki (która musi być zwilżana wodą co jakiś czas), i pozbycie się jej z twarzy jest dość skomplikowaną sprawą... Długo trwa. Sprzątanie łazienki to też nie jest takie hop-siup... :/ Cóż, maseczka węglowa...czego innego się tu spodziewać? Tuż po zmyciu maski (UFFF, WRESZCIE...!!!), moja buzia została trochę zaczerwieniona, ale to kwestia mechaniczno-fizyczna, a nie biologiczno-chemiczna (tj. uczuleniowa). Jeśli chodzi o wydajność, to jest ona przeciętna - jedno opakowanie wystarcza mi na raz-dwa razy, aplikując także na szyję i dekolt. Powiedzcie mi tylko, co to za żenujący koszmarek graficzny? :D Nie mogę się przestać śmiać z tego projektu, a konkretnie z tej uśmiechniętej krzywo pani, której każda pora i każdy włosek, każda rysa i wszystko inne (szczególnie superwybielone zęby i supernahennowane brwi) wielokrotnie przeszło przez photoshopa, natomiast maska jest doklejona chyba w paintcie. :D Tak idealnie, równiutko, wycacanie, mmmm! :D Naprawdę nie znam się na retuszu, ale to tak bardzo bije po oczach, że moje uszanowanie! :D Na Krzyżówki Panoramiczne patrzy się z dużo większą przyjemnością. Nie zaprzeczam - jest to szuka! Maseczka niewątpliwie wyróżnia się na tle innych - bije po oczach tym profesjonalnym zdjęciem tak bardzo, że cała czerń węgla aktywnego przy tym black-nie. :D
    Wady:
    • Ta uśmiechnięta kobieta z doklejoną graficznie maską, hahaha! Ja naprawdę nie mogę z tego badziewia! :D Zastanawiam się, czy opakowanie ocenić zgodnie z prawdą, czy podejść do tego jak do mema? :D
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 kwietnia 2024 o 21:44
    Mieszane uczucie
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Nie wiem czy jestem w stanie polecić tą maseczkę, miałam pare prób do niej, ale za każdym razem nie ma zbytnio jakiegoś efektu o którym zapewnia nas producent, zapach jest ok, cena tez.
    Zalety:
    • wydajność
    • zapach
    Wady:
    • opis producenta nie zgadza się z prawdą
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne