Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do cery mieszanej i tłustej

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Oczyszczająca maska węglowa o silnym działaniu detoksykującym poprawia stan skóry mieszanej i tłustej; szarej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Formuła oparta na aktywnym węglu oczyszcza skórę z toksyn, odświeża i zwęża pory, działa przeciwtrądzikowo, redukuje poziom sebum.

klasyczne
Cera
trądzikowa, mieszana, tłusta
nawilżające, oczyszczające, wygładzające, antybakteryjne
w saszetce
>100ml

• Zapach: 3

Oczyszczenie w niskiej cenie

Ta maseczka dość długo czekała na swoją kolej, nie wiem czemu nie wypróbowałam jej już dawno, bo.. Jest świetna. ????
A mowa o węglowej maseczce oczyszczającej z bielenda.
Myślałam, że zastyga ona całkowicie i potem się ją zrywa, potem jednak doczytałam z tyłu, że zmywa się ją.
Choc nie przepadam za takimi "zmywanymi" maseczkami, bo zmywajac ją brudze całą łazienkę ????
to jednak ta mile mnie zaskoczyła.
Schodzi pod wpływem wody łatwo i przyjemnie a efekt?
Skóra po niej jest lekko zmatowiona, dogłębnie oczyszczona, jest to wyczuwalne, a do tego nie podrażnia skóry.
Mogę nawet powiedzieć, że koloryt jest po niej wyrównany. ????
Za efekt i działanie daje jej wielkiego plusa.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Opakowanie: 5

Trudno się ją zmywa, ale matuje skórę i widocznie zwęża pory

Będąc w podróży służbowej wybrałam się na zakupy do galerii. Moją uwagę zwróciła ta czarna saszetka z uśmiechniętą kobietą wymalowaną na czarno. Niska cena, obiecujący opis producenta i ciach, ta kremowa maseczka wylądowała w moim koszyku.
Mam cerę mieszaną, a ta maseczka właśnie jest przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.
Sekretem jej skuteczności są doskonale dobrane składniki, w tym glinka zielona i aktywny węgiel. Glinka zielona doskonale oczyszcza pory, pozostawiając uczucie świeżości i wygładzenia skóry. Aktywny węgiel działa jak magnes, wchłaniając nadmiar sebum i zanieczyszczeń.
Musiałam się przekonać na swojej skórze, czy po 15 minutach od rozsmarowania tego kosmetyku na mojej twarzy, naprawdę tak będzie.
Maseczka jest czarna, ma lekką konsystencję, co ułatwia jej równomierne rozprowadzenie na skórze. Nie spływa, nie ma grudek.
Po jej życiu skóra staje się matowa, odświeżona, a pory widocznie zwężone. O taki efekt właśnie mi chodziło!
Saszetka jest lekka i poręczna. Łatwo się ją otwiera bo jest specjalne wycięcie.
Delikatny, ledwo wyczuwalny kwiatowy zapach.
Mimo tego, oceniam ją na 4/5 ze względu na pewne trudności z jej zmywaniem. Jednak efekty, jakie oferuje, są zdecydowanie warte tego drobnego wysiłku.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Bez wzruszenia

Na plus tego kosmetyku działa dostępność i cena,sama saszetka choć posiada całkiem sporo kosmetyku musi być zużyta na raz, nie za bardzo wiem co zrobić z pozostałościami więc nakładam na szyję i dekolt.
Efekt po stosowaniu jest poprawny, skóra nawilżona,zmatowiona, odświeżona ale jest to efekt raczej krótkotrwały. Z poprawą stanu skóry też jest tak sobie.
Reasumując dla poprawy nastroju warto,ale jeśli ktoś liczy na efekty wow może czuć się rozczarowany.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 4

Bez fajerwerków

Bielenda Carbo Detox to jedna z tych kosmetycznych perełek, które nie kosztują fortuny, a potrafią zrobić różnicę dla naszej skóry. Maskę tę zwykle kupuję w standardowej saszetce, a jedno opakowanie starcza na więcej niż jedno zastosowanie. Dzięki temu, że po otwarciu saszetki zamykam ją szczelnie klamerką, mogę cieszyć się jej korzyściami przez kilka dni, co jest bardzo wygodne.

Aplikacja tego kosmetyku jest dość prosta - nakładam go palcami, a dzięki gęstej konsystencji nie spływa z twarzy, co jest dla mnie ważne. Po nałożeniu maska ładnie zastyga.

Skład: mamy tu glinkę białą i czerwoną, glicerynę. Jednak trochę mam zastrzeżenia do poliakrylamidu

Co do efektów, maska ta ma wiele do zaoferowania. Moja skóra po jej użyciu staje się odświeżona, wygładzona, a także matowa. Jednakże, trzeba być realistą - nie ma cudownych produktów, które w jednym użyciu całkowicie oczyściłyby nasze pory. Mimo obietnic producenta, nie zauważyłam znaczącej redukcji niedoskonałości na mojej skórze. Niemniej jednak, nie wywołuje podrażnień, nie wysusza mojej cery, ani nie pozostawia jej czerwonej i podrażnionej.

Co do zmywania maski, nie jest to zadanie łatwe, ale też nie jest tragiczne.

Podsumowując, Bielenda Carbo Detox to kosmetyk, który warto mieć w swojej kosmetyczce. Jego przystępna cena, łatwość użycia i pozytywne efekty dla skóry sprawiają, że jest to jedna z moich ulubionych masek oczyszczających. Jednakże, oczekiwania trzeba trzymać w ryzach - to świetny produkt na codzienną pielęgnację, ale nie należy spodziewać się cudów w jednym zastosowaniu.

• Opakowanie: 5

U mnie zagościła na stałe w kosmetyczce

W swoim życiu używałam bardzo dużo maseczek z czarnym węglem. Mam mieszaną cerę, czasem.nawet tłustą.
Maseczka jest w tradycyjnej jednorazowej saszetce o pojemności 8 g. Absolutnie wystarczy na pokrycie całej buźki. Posiada w sobie aktywny węgiel oraz zieloną glinkę.
Maseczkę nakłada się bezpośrednio na twarz na 10 min. po czym spłukujemy ją chłodną wodą.
Maseczka na początku nałożenia jest czarna, potem z upływem minut coraz bardziej wtapia się w twarz tworząc się szara.
Przez te 10 minut czułam jak maseczka ściąga mi twarz, wręcz ją napina.
Stosując ją w miarę regularnie twarz miała oczyszczoną, jaśniejszą. Fajnie niweluje widoczność porów i zaskornikow. Twarz staje się matowa, bez efektu błyszczenia.
Mi się sprawdza, stosuje teraz raz na jakiś czas, aby efekt podtrzymać.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Wykorzystała: kilka próbek

• Opakowanie: 5

Dobra maska za niską cenę

Maseczka umieszczona w zgrabnej saszetce, która wystarcza na jedną aplikację. Konsystencja maski jest taka pośrednia o czarnym zabarwieniu. Kosmetyk jest łatwy w aplikacji, przy zmyciu trochę dłużej schodzi.
Maska mnie nie uczuliła, nie podrażniła i nie wysuszyła mojej skóry.
Moja buzia po aplikacji była bardzo dobrze oczyszczona, miękka i gładka.

Polecam :)

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 3

Nie dla mnie

Maseczka jest w saszetce jednorazowej. Zdecydowanie starcza na jedno zastosowanie. Charakteryzuje się w miarę przyjemnym zapachem . Łatwo się aplikuje ze zmywaniem trzeba troszkę dłużej . Cera po zastosowaniu jest zdecydowanie odświeżona i oczyszcza..ale niestety u mnie wysusza bardzo oraz podrażnia i powoduje dyskomfort.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 2

Nie dla mnie :(

Uczuliła i podrażniła moją skórę na twarzy. Miałam okropnie "ściągniętą" twarz, a po paru minutach zaczęły mnie szczypać oczka..
Ciężko się ją rozprowadza, oraz ciężko zmywa :(
Niestety ale nie polecam ..

Kupiony w: Inna drogeria

Moc węgla

Jestem posiadaczką cery tłustej, więc ta maseczka bardzo mi się sprawdziła.

Ma charakterystyczną konsystencję- gęstą, tłustawą i kolor czarny. Łatwo się rozprowadza, nie wysusza skóry.
Osobiście nie lubię jej zmywać bo zawsze gdzieś zostaje np. przy włosach.
Działa za to bardzo przyjemnie, zwęża pory, neutralizuje niedoskonałości i produkcję sebum.

Używam 2 razy w tygodniu. Ma przyjemny zapach:)

Kupiony w: Nie podano

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Opakowanie: 4

Maseczka węglowa bez węgla

+cena
+ dostępność
+ w składzie glinki, które mają działanie oczyszczające, ściągające oraz regenerujące

- toksyczny skład
- jakość
- może wywoływać podrażnienia
- może wywołać reakcję alergiczną
- nie detoksykuje

Kupiony w: Drogeria Natura

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 3

Okropna

Maska ma trudną konsystencję do rozsmarowania na twarzy, bardzo trudno się ją zmywa i niestety zostawia okropny bałagan w łazience. Jeśli chodzi o działanie, nie zauważyłam kompletnie żadnego oczyszczenia. Dla mnie bubel i to w dodatku drogi. Nie polecam

Kupiony w: Inna drogeria

W porządku

Maska jest dość przyjemna w aplikacji, chłodzi dość skórę. Konsystencja gęsta, nie leje się. Oczyszcza, co prawda nie usunie największych niedoskonałości, ale zdecydowanie oczyszcza zanieczyszczenia na skórze, pory. Po dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że nawet lekko poprawia koloryt skóry. Maska jest w porządku, mogę polecić