Cien, Profesjonalna odżywka do włosów odbudowująca z keratyną

Cien, Profesjonalna odżywka do włosów odbudowująca z keratyną

Profesjonalna odżywka do włosów odbudowująca z keratyną nie tylko wzmacnia włosy, ale także ułatwia ich rozczesywanie.

Bardzo dobra odżywka

To bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Działa natychmiastowo już od pierwszych sekund po aplikacji, pozostawiając włosy odzywiona, lekkie i pięknie pachnące. Dodatkowo odżywka wygładza włosy i znacznie ułatwia rozczesywanie. Co jakiś czas do niej wracam, bo jest naprawdę dobra i warta swojej ceny.

Jest super, ale są lepsze

Zaznaczę od razu że jestem osobą która na włosy używa na jedną aplikacje dużo produktu, zwłaszcza dotyczy to włosów. Mimo to nie zepsuło to raczej jej działania, myślę że jest mimo wszystko tak jak być powinno. Maska ma ładny zapach, na pewno nie zniechęca. Od razu po tych dwóch minutach, włosy są pięknie wygładzone, byłam aż zaskoczona efektem. Po zmyciu włosy raczej się nie plączą, są miękkie i błyszczące, nawet kiedy miałam włosy po intensywnym rozjasnieniu i były w opłakanym stanie. Na pewno nie jest to rozwiązanie na długo, bo na drugi dzień już włosy wracały do poprzedniego stanu. Ma super konsystencje i łatwo ją zmyć. Podsumowując, myślę że maska jest dobra, ale nie wystarcza na bardzo zniszczone włosy. Mnie zniechęca chyba skład do tej maski, chociaż nie wiem czy za tą cenę można oczekiwać cudów. Nie jest zbyt wydajna, bardzo szybko się kończy ale za to cena jest bardzo dobra. Na pewno wrócę kiedy skończą się moje i będę potrzebowała czegoś dobrego i taniego, a wiem że lubię testować różne kosmetyki, a już na pewno do włosów i nie wiem czy będę o niej pamiętać na dłuższą metę.

Miłe zaskoczenie

Jak na odżywkę z Lidla za 8 złotych - na moje włosy działa wybitnie. Nie spodziewałam się cudów, wzięłam ją właściwie na spróbowanie - a okazało się, ze jest super!

Włosy po nałożeniu i spłukaniu po upływie dosłownie 2 minut są bardzo miękkie, ładnie odstają od głowy. Nie przeciąża ich zanadto, a daje poczucie świeżości i nawilżenia. Zapach jest subtelny i przyjemny. Aplikacja również należy do dosyć łatwych i nieskomplikowanych, ze względu na pojemną, solidną tubkę.

Jak na razie jestem bardzo zadowolona!

Jest ok

Nie jest to produkt który pokochałam miłością do grobowej deski, pewnie do niej nie wrócę ale jest to bardzo poprawna odżywka. Jej największy atut to zapach - powiem szczerze, że gdyby ktoś stworzył perfumy o takim zapachu to od razu kupuje litr ;)
Do rzeczy: odżywka ma rzadką, wodnistą konsystencję ale jednocześnie nie spływa z włosów. Zostawiona dosłownie na 30 sekund sprawia, że włosy podczas spłukiwania są niezwykle gładkie. Okazuje się jednak, że po wysuszeniu efekt nie jest oszałamiający- włosy są wygładzone, owszem, ale bez jakichś fajerwerków. Na plus że nie skleja cienkich włosów, ale wiele innych odżywek rownież tego nie robi. Na pewno dla osób ze zniszczonymi włosami będzie za słaba, nie ma co oczekiwać odbudowy ani salonowego efektu. Ot zwykła odżywka za kilka złotych.

Może być.

Zanim sięgnęłam po tę odżywkę przeczytałam mnóstwo pozytywnych recenzji. 5,99 zł za 200 ml pojemność to nie majątek, więc stwierdziłam, czemu nie? Już po pierwszym zastosowaniu mile mnie zaskoczyła. Moje zwykle plączące się włosy bardzo dobrze się rozczesywały. Były też przyjemnie gładkie w dotyku. Czy odżywka je wzmocniła? Trudno powiedzieć, ja takiego efektu nie zauważyłam, mimo regularnego stosowania, a zużyłam 2 opakowania. Na pewno nie zaszkodziła moim włosom, nie obciążyła ich, nie przetłuściła. Nie wiem ile keratyny ma w swoim składzie (nie sprawdzałam), ale nie zauważyłam też, by moje włosy były bardziej wygładzone. Owszem są miłe w dotyku, ale zawsze muszę dodatkowo coś jeszcze na nie nałożyć, by wyglądały zdrowiej. Sięgam po nią głównie dlatego, że włosy po niej lepiej się rozczesują.

Super

Kupilam ja kiedyś na promocji w Lidl. Zaciekawiła mnie niska cena i w miarę fajny skład. Moje zaskoczenie było niesamowite.
Po tej masce włosy stały się bardziej wygladzone, świetnie się rozczesywaly i pięknie pachniały.
Efekt zadowalający

Zawiodlam sie !!!

Po tak pozytywnych opiniach nie spodziewalam sie takiego rozczarowania na moich wlosach, ta odzywka totalnie im nie posluzyla.Wlosy staly sie w momencie MEGA splatane i musialam ratowac sie innymi odzywkami i maskami ,aby w jakis sposob rozczesac wlosy.Mialam tez wrazenie przy splukiwaniu,ze wyrywa wlosy ,tak sie poprostu kleila na wlosach zostawiajac na nich dodatkowo dziwny osad.Poprostu takiego bubla nie mialam od lat.Natomiast uzywam maseczek do wlosow w saszetkach marki Cien z lidla i sa moim hitem ,bo te w duzych tubkach nie maja nic wspolnego z tymi w sasztkach(inny producent-warto na to zwrocic uwage przymierzajac sie do zakupu).

Maska działa idealnie

Moje zakupy w lidlu zawsze kończą się zakupem tej maski. Dlaczego ? Maska idealnie odżywia włosy, nadaje im miękkości, przywraca witalność i blask. Suche i matowe końcówki stają się gładkie i odżywione, lekko dociążone. Maska ma piękny zapach i jej działanie przynosi dla mnie oczekiwane skutki:) Mimo że nakładam ją już od nasady włosów nie obciąża ich :) Po umyciu i wysuszeniu są sypkie, dobrze się układają i ładnie pachną ;) Maska nie spada z włosów dobrze się ją aplikuje.

Naprawdę hit!

Bardzo lubię Cien, zazwyczaj kosmetyki tej marki wywierają na mnie miłe, pozytywne wrażenie. Tak było i tym razem. Kupiłam z czystej ciekawości, akurat produkt ten był na promocji kosztował około 4zł. Używałam go zarówno na włosach naturalnych i jak i farbowanych ( rozjaśnionych) efekt ten sam- rewelacyjny.

Świetna odżywka w niskiej cenie

Odżywka świetnie wygładza włosy. Po użyciu są miękkie, sypkie, bardzo łatwo się rozczesują. Nigdy nie farbowałam włosów i mimo iż odżywka skierowana jest do włosów farbowanych u mnie również świetnie się sprawdziła. Dużo lepsza od wielu droższych odżywek.

Jedna z najlepszych odżywek!

Wspaniała, a taka tania odżywka! Lubię kosmetyki z Lidla marki Cien. Niepozorne, tanie, a bardzo dobre! Odżywka Cien sprawiła, że kondycja moich farbowanych włosów poprawiła się. Stały się ładniejsze, lepiej się je rozczesuje, nie łamią się. Ekstra! Kupiłam już drugie opakowanie. I zdecydowanie przy niej pozostanę :)

ok, ale ten zapach..

Kupiłam w ciemno, zachęcona dobrymi opiniami na temat kosmetyków tej firmy. Sama maska jest ok, włosy po niej ładnie błyszczą, są miękkie. Konsystencja jest odpowiednia, nie za rzadka - nie spływa z włosów i nie za gęsta - łatwo się ją rozprowadza. Opakowanie maski jest według mnie nieodpowiednie - przy końcu produktu jest problem z wydostaniem go z opakowania.
To co mnie odpycha od tej maski na tyle, że już jej nie kupię to zapach. Jest to mocno perfumowany zapach, który utrzymuje się na włosach bardzo długo (u mnie 2 dni).
Mimo wszystko warto wypróbować, może komuś nie będzie przeszkadzał zapach?