The Body Shop, Tea Tree, Anti-imperfection Daily Solution (Oczyszczające serum z olejem z drzewa herbacianego [Serum przeciw niedoskonałościom do twarzy])

Oczyszczające serum z olejem z drzewa herbacianego do codziennego stosowania. Po pierwszym użyciu: skóra jest oczyszczona, wygładzona i zmatowiona. Po siedmiu dniach: wygląd skóry jest polepszony, skóra jest czystsza, zdrowsza a widoczność porów zminimalizowana. Po czterech tygodniach: liczba niedoskonałości jest zminimalizowana.

mieszana, trądzikowa, tłusta, z przebarwieniami / defektami, dojrzała
na rozszerzone pory, regenerujące, matujące, przeciwtrądzikowe, wybielające / rozjaśniające
z pipetą
bogate
olejek
olejki, serum

SOS dla skóry trądzikowej

Gdy tylko zaczynają mi się problemy skórne i żaden inny kosmetyk nie może sobie z nimi poradzić, sięgam po moją tajną broń - serum Tea Tree z The Body Shop. Dzięki zawartości olejku z drzewa herbacianego oczyszcza i niweluje wypryski. Po kilku dniach pryszcze znikają i nie pojawiają się nowe. Lekka, wodnista konsystencja, która wchłania się po kilku minutach. Z racji tego, że to serum jest wysuszające to nakładam je po toniku, ale PRZED innym serum np. z witaminą C. Niech sobie podziała i powysusza co musi, a przy okazji będzie działać antybakteryjnie.
Nie używam go często, może jeden tydzień by zrobić sobie przerwę i ponownie do niego wrócić. Mam teraz drugie opakowanie, wcześniej używałem go każdego dnia i nie zauważyłem nadmiernego przesuszenia, natomiast do cer suchych i ze skłonnością do podrażnień raczej bym go nie polecał.
Ogólnie fajny, przyjemny produkt, do którego chętnie wracam, kiedy moja twarz ma gorsze dni.

Nie jest to serum, które powinno sobie przypisywać właściwości oczyszczające- zbyt wiele powiedziane. Trafniejszym stwierdzeniem było by serum wybitnie przesuszające. Niestety.

Serum otrzymałam w prezencie gwiazdkowym o ile dobrze pamiętam. Sama z pewnością nie zdecydowała bym się na zakup.. Analizując skład nie ma co tutaj owijać w bawełnę jest źle a nawet bardzo źle... W pierwszych pozycjach składu silnie wysuszający alkohol, zaś olejek z drzewa herbacianego, który znam i uwielbiam stosować w mojej pielęgnacji gdzie faktycznie w czystej postaci czy jako dodatek w kosmetykach z dobrym składem jest cudowny- tutaj uczciwie rzecz ujmując jest na szarym końcu składu po perfumie więc jest to nieuczciwa zagrywka producenta...

Jednak od początku... Serum zapakowane jest w kartonowym pudełeczku, zaś w środku znajduje się masywna szklana buteleczka z pipetką. Ogólnie forma podania produktu bardzo mi odpowiada. Pipeta i opakowanie spisuje się bez zastrzeżeń. Szklana buteleczka można na bieżąco monitorować poziom zużycia zawartości. Masywne szkło, solidna pipetka.

Formuła żelowa, w kierunku hialuronowej. Po aplikacji na skórę dość szybko się wchłania. Na skórze pozostaje sztuczny, mocno alkoholowy zapach. W żadnym razie nie jest to czysta, mocno ziołowa woń olejku z drzewa herbacianego...

Jedna buteleczka wystarczyła mi na dokładnie 4 tygodnie codziennego stosowania raz dziennie na wieczór. Wydajność uważam za korzystną. Jednak efekt pozostawia wiele do życzenia. Serum mocno wysusza skórę, powoduje jej ściągnięcie. Natomiast jeśli chodzi o fundamentalny punkt produktu oczyszczenie niestety nic takiego nie zauważyłam... Dokładniej serum nie radzi sobie nawet w minimalnym stopniu z oczyszczeniem. Jako posiadaczka cery mieszanej z tendencją do powstawania zaskórników na nosie, brodzie czy czole nie polecam i z pewnością nie powrócę do stosowania...

Moja cera zdecydowanie się poprawiła

Uwielbiam kosmetyki marki The body shop i jak tylko dowiedziałam się o istnieniu tego serum od razu musiałam je wypróbować.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do szybkiego zapychania - zapychają mnie zarówno kosmetyki do makijażu jak również wiele kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Często tworzą mi się podskórne grudki i zaskórniki, nie mam typowego trądziku tylko trądzik grudkowy, jednak jak wiadomo jest to równie uciążliwe co zwykłe krostki na twarzy. Do tego na mojej twarzy występuje sporo przebarwień. Źle się wyraziłam - wszystko to nie jest a było obecne na mojej twarzy, ale odkąd stosuje to serum moja twarz zdecydowanie się poprawiła. Grudki powoli się wycofują, przebarwienia znikają a cera wygląda promienie, ma ujednolicony koloryt do tego nie jest podrażniona ani przesuszona. Po prostu to serum to jakiś 8 cud świata zamknięty w małej buteleczce. Szczerze polecam każdemu kto ma problemy z cera, szczególnie z trądzikiem bo naprawdę ten kosmetyk działa cuda. Do tego nie podrażnia ani nie uczula, a dzięki lekkiej konsystencji nie zapycha cery. Serum używam już naprawdę przez dłuższy czas ale na efekty nie musiałam długo czekać. Już po 2-3 tygodniach zauważyłam poprawę stanu cery, na mojej twarzy tworzyło się zdecydowanie mniej grudek a przebarwienia powoli się rozjaśniały. Serum jest dość drogie ale jak dla mnie warte wszystkich pieniędzy.
Jeśli chodzi o konsystencję to jest to bardzo lekki płyn który szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy a wręcz działa delikatnie ściągająco przez co przepięknie matuje skórę, zweża pory, normalizuje pracę gruczołów łojowych zmniejszając wydzielanie sebum. Po prostu rewelacja. Ma bardzo duże opakowanie a dzięki temu że używa się go niewiele to produkt spokojnie wystarczy nam na kilka miesięcy. Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie i dobrze wykonane. Samo serum dość intensywnie pachnie drzewem herbacianym ale zapach ten po chwili się ulatnia. Myślę że to właśnie ten składnik czyli olejek z drzewa herbacianego jest w głównej mierze odpowiedzialny za poprawę stanu mojej cery. Jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji twarzy i wiem że nie odpuszczę do tego aby kiedykolwiek zabrakło mi tego serum w mojej kosmetyczce :)

Uwielbiam

Mam cerę mieszaną, a co za tym idzie bardzo wymagającą. Niestety bardzo często się zdarza, że jakiś kosmetyk mnie zapcha lub przy okazji "tych dni" na mojej cerze dzieje się masakra i na takie momenty z ratunkiem przychodzi mi Tea Tree serum. Serum ładnie wysusza zmiany skórne, a przy tym nie wysuszając całej twarzy. Przy systematyczny stosowaniu, zauważyłam zmniejszenie się ilości zaskórników oraz pory są zwężone.
Najczęściej używam je na noc, aczkolwiek pod makijaż też próbowałam i było okej. W zależności od potrzeby nakładam go punktowo lub na całą twarz.
Serum super się sprawdza z maską na noc z tej samej serii Tea Tree Anti-Imperfection Night Mask.

Najlepsze serum jakie miałam

Serum jest idealne dla osób borykających się z trądzikiem , zaskórnikami czy rozszerzonymi porami. Idealnie przywrócił mojej skórze blask. Zaskórniki stały się mniej widoczne , pory praktycznie niewidoczne a trądzik powoli zaczął znikać. W tym momencie przy regularnym stosowaniu nie mam nawet jednej chrostki.

może być

Działał matująco, zwężał pory. Razem z produktami z serii Tea Tree pomógł mi się pozbyć problemów ze świecącą się cerą. Nie polecam stosować go osobom posiadającym cerę wrażliwą. Niestety w takiej cenie można znaleść lepsze "serum". Ładne opakowanie i łatwa aplikacja.

kryzysowe rozwiązanie

Produkt wyśmienicie sprawdza się do użytku punktowego na niedoskonałości. Zdecydowanie widać jego działanie antybakteryjne i wysuszające. I to właśnie z tym drugim mam problem - produkt koszmarnie wprost wysusza cerę.
Stosowania go na całą twarz tak, jak sugeruje to producent nie polecam nawet osobom z tłustą cerą, jednak jeśli poszukujecie "kryzysowego" rozwiązania na nagłe, pojedyńcze wypryski - sprawdzi się doskonale

Naprawdę dobre serum

Kupiłam go siostrze w prezencie na jej problematyczną cerę. Teraz, po kilku miesiącach wypłynęła ostateczna opinia; serum zwęża pory, działa faktycznie oczyszczająco i przeciwbakteryjnie. Stosowany punktowo na wypryski załatwiał problem, jednak nie nadaje się na całą twarz, bo zaczęłaby nam schodzić skóra.
Mimo to bardzo użyteczny produkt dla cer tłustych/trądzikowych/z rozszerzonymi porami.