Ziaja, Antyoksydacja, Oczyszczający żel micelarny z peelingiem do twarzy 'Jagody acai'

Żel micelarny acai z peelingiem zawiera substancje aktywne- jagody acai, glukonian wapnia, witaminę C, prowitaminę B5, substancje peelingujące oraz ściągająco-normalizujący zinc coceth sufate, dzięki temu oczyszcza skórę, wspomaga złuszczanie martwych komórek naskórka i pozostawia efekt nawilżonej skóry.

dobry ale..

lubię peelingi z firmy Ziaja, kiedy tylko widzę jakąś nowość muszą ją wypróbować. jeśli chodzi o ten produkt, jak dla mnie jest za mało peelingujący - bardziej spełnia się jako żel do twarzy, przy czym nie mogę powiedzieć żeby nie oczyszczał. zapach bardzo przyjemny, delikatny jednak moim ulubionym peelingiem pozostaje oliwkowy

Dobrze oczyszcza :)

Bardzo fajny! Mama suchą skórę i ten produkt nie przesusza jej dodatkowo. Ma fajny zapach i konsystencję. Żel lekko się pieni, dobrze oczyszcza. Plus za delikatny peeling. Używam codziennie. Próbowałam używać serii z liśćmi Manuka, ale moja sucha skóre nie odbierała ich zbyt dobrze. Ten produkt bardzo polecam :)

Żel do buzi

Przyciągnęła mnie nazwa żeby go kupić. Uwielbiam jego zapach. Myje nim buzię wieczorem po całym dniu żeby zmyć wszystkie nieczystości. Mam cerę mieszana i sprawdza się u mnie świetnie. Nie widzę zeby mi w jakimś stopniu zaszkodził.

Fajny zel micelarny

Żel u mnie się sprawdził, nie wysuszal skóry, delikatnie peelinggowal, nie podrażnił skory, przyjemny zapach. Dobrze skórę oczyścił z resztek makijażu.

Delikatne oczyszczenie w dobrej cenie

Mam wrażliwą cerę (do tego naczynkową + częściowo suchą, a w strefie T mieszano-tłustą).
Peeling z Ziai z liśćmi Manuka jest dla mnie za mocny.

Za to TEN żel micelarny z peelingiem jest Polubiłam i to Bardzo.
Świetny zapach i cena, oczyszcza delikatnie i nie podrażnia mnie przy tym, zmywa bardzo lekki makijaż (np. sam korektor) lub resztki "większego" (dla mnie to oznacza tusz, cienie do powiek, korektor, szminka).

Konsystencja tego żelu-peelingu jest ani gęsta ani wodnista. Taka pośrodku - dla mnie w sam raz. Chociaż gdyby była gęstsza to żel byłby wydajniejszy.
Drobinki peelingu są wyczuwalne.

Czuję się po nim świeżo, stosuję go rano i wieczorem, naprawdę polecam.
Zużyłam na pewno 5 opakowań lub więcej - przestałam liczyć.

Bardzo dobry peeling do twarzy

Cała seria z jagodami acai przypadła mi do gustu. Ten peeling do twarzy ma delikatne drobinki, które świetnie oczyszczają twarz. Nie jest to mocny zdzierak, tylko delikatny, który nadaje się na co dzień. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką.

Ach, ten zapach :)

Żel w konsystencji był rzadki i zawierał sporo drobinek peelingujących, które są bardzo delikatne i nie podrażniały mojej skóry ???? Warto wspomnieć, że mam cerę mieszaną z tłustą strefą T, więc nie wiem czy żel będzie się nadawać do cery wrażliwej... Ja mogłam spokojnie go używać codziennie w celu wstępnego zmycia makijażu czy ogólnie, aby oczyszcić twarz. Skóra po nim była gładka, miękka i co najważniejsze nie czułam ściągnięcia czy wysuszenia, jedyne na co musiałam uważać to to, aby kosmetyk nie dostał się do oczu. Zapach miał bardzo przyjemny, dzięki czemu jeszcze chętniej po niego sięgałam. Niewielka ilość starczała, aby umyć buźkę, więc całkiem długo mi towarzyszył. Fajny kosmetyk, w niskiej cenie, bo online można dostać go za około 8 złotych.

Mam już drugie opakowanie

Kiedyś użyłam tego produktu 1 raz u znajomej i tak jak moja twarz tylko po jednym użyciu wyglądała, sprawiło że kupiłam go i obecnie mam już drugie opakowanie. Zapach przepiękny, kojarzy mi się ze SPA :) Jest to żel, który ma drobinki peelingu, ale nie ściera jakoś bardzo mocno. Delikatnie oczyszcza twarz, ale ma coś w sobie, że tak często go używam.
Uwielbiam uczucie świeżej, czystej twarzy i wypoczętej twarzy., a ten żel mi takie właśnie uczucie zapewnia. Jest tak delikatny że można go używać rano i wieczorem

Super dla cery wrażliwej

Świetnie się sprawdza w czasie porannej toalety, dobrze myje twarz a drobinki peelingujące świetnie pobudzają mikrokrążenie skóry. Są bardzo delikatne więc można je stosować w przypadku cer wrażliwych, nie podrażniają one skóry i wspomagają złuszczanie martwych komórek naskórka. Produkt jest wydajny, łagodny a do tego pięknie pachnie. Skóra po nim jest nawilżona i odświeżona.

Brak zachwytu z mojej strony

Ten żel zdecydowanie mnie nie zachwycił. Skusiłam się na niego ze względu na napis „profilaktyka pierwszych zmarszczek” Już dawno zauważyłam, że Ziaja przoduje raczej w kremach na noc. Jednak szał reklamowy mnie zachęcił do kupienia tego produktu. Zacznijmy po kolei:

- Opakowanie i szata buteleczki zdecydowanie zachęca do zakupu

- Ładny, delikatny owocowo- kwiatowy zapach

- OCZYSZCZANIE: (zdanie na produkcie „DELIKATNIE oczyszcza skórę” ma kluczowe znaczenie) najlepiej na cerę już uprzednio oczyszczoną- trzeba zaznaczyć, że raczej do stosowania rankiem by zmyć krem na noc nic po za tym

- PEELING: jest dość delikatny, małe drobiny jak to producent napisał „wspomaga złuszczanie naskórka” jest najbliższe prawdy. Żel ten raczej nie zastąpi peelingu.

- GŁADKOŚĆ, NAWILŻENIE, ODŚWIEŻENIE CERY: cera jest gładka dzięki delikatnemu peelingowi, ale odczuwałam uczucie ściągnięcia i suchości na skórze. Po umyciu cera jest zaogniona, lekko podrażniona. Raczej nie polecam do suchej cery.

-PROFILAKTYKA ZMARSZCZEK: Nigdy nie wierzyłam w to hasło. Na produkty opatrzone tą etykietką zerkałam z dużym powątpiewaniem. W składzie tego produktu mamy tylko witaminę C. Natomiast nie ma kwasu hialuronowego, retinolu, kolagenu, witaminy E i witaminy A. Gdyby, chociaż była witamina C i E to ta profilaktyka by nabierała większego sensu.

- WYDAJNOŚĆ: konsystencja mocno wodna, przez co dużo się wylewa na dłonie. Mało się pieni, co powoduje, że bierzemy go więcej. Przy „delikatnym” działaniu oczyszczającym trzeba go użyć dwa razy by wymyć twarz.

Ziaja Antyoksydacja żel peling Jagody acai

Żel zakupiłam w sklepie Ziaja i jestem z niego zadowolona .Do zakupu skłoniło mnie to, iż z tej samej serii posiadam krem do twarzy i sprawdza on się bardzo dobrze . Żel ma bardzo fajną konsystencję i piękny zapach , dobrze oczyszcza twarz z makijażu i nie podrażnia cery. W żelu znajdują się drobinki peelingu które są bardzo delikatne więc nie niszczą naskórka. Bardzo dobrze się pieni dzięki czemu wystarcza na długo. Po zastosowaniu na skórze nie ma efektu ściągnięcia .

Bardzo fajny

Nie będę ukrywać, że skusiłam się na zapach tego żelu pod wpływem wielu pozytywnych opinii na wizażu. Ponieważ z żelami do mycia twarzy tej marki mam bardzo dobre doświadczenia, nie było mowy abym odmówiła sobie przetestowania kolejnego hitu. Opakowanie bardzo standardowe jak na produkt tej marki, utrzymane w stylu i kolorystyce całej linii. A co w opakowaniu? Bardzo ładnie pachnący żel, mieszanka świeżości i jagód, zapach przyjemny, nie przytłaczający, nie sztuczny, według mnie bardzo trafiony i dopasowany do produktu. Sam produkt to niezbyt gęsty żel z dużą ilością niewielkich peelingujących drobinek. W trakcie każdego mycia dodatkowo fundujemy sobie delikatne, bezinwazyjne złuszczanie. Ponieważ ziarno jest bardzo drobniutkie, nie ma tu mowy o żadnych podrażnieniach, nawet kiedy używamy produktu dwa razy dziennie. Skóra po zastosowaniu tego żelu jest cudownie gładka, miękka, dobrze oczyszczona a do tego nie jest ściągnięta. Efekt jest bardzo przyjemny i dla mnie zadowalający. Na pewno nie jest to ostatnie opakowanie tego produktu i sięgnę po niego jeszcze nie raz. Według mnie to kolejny hit Ziaji.