Dermika, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster` (nowa wersja)

Dermika, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster` (nowa wersja)

Superodświeżająca wygląd skóry maseczka enzymatyczna. Skutecznie odnawia i wygładza powierzchnię skóry, sprawiając, ze nabiera młodzieńczej świeżości. Maseczka enzymatyczna do każdego typu cery, łącznie z wrażliwą i naczyniową. Odświeża, odnawia i wygładza powierzchnię skóry, nadając jej młodzieńczą świeżość. Zwęża pory, poprawia koloryt cery, która staje się alabastrowo gładka i rozjaśniona. Produkt testowany dermatologicznie.

Cudowna

Superwygładzająca.! Trafne określenie. Wygładza tak, że szkoda nakładać krem, żeby nie zepsuć efektu. Przyjemnie pachnie. Nie tylko maksymalnie wygładza, ale też pięknie wyrównuje koloryt skóry. Nie ściąga, nie podrażnia.

Używa produktu od: próbka

Wpasowała sie w moje gusta :)

Maseczkę zakupiłam na promocji w Hebe, przeznaczona jest dla cery wrażliwej i naczynkowej czyli taka jak moja. Wiele maseczek, które wypróbowałam do tej pory powodowały podrażnienia, pieczenie i zaczerwienienie skóry. Przy pierwszym nałożeniu na twarz wyczułam, że jest delikatna. Ma dosyć gęstą konsystencję, bardzo przyjemnie się ją nakłada i rozprowadza po twarzy. Podczas "noszenia" jej odczuwalna jest ulga dla cery. Po dziesięciu minutach należy ją zmyć. Od razu widać, że cera jest nawilżona i wygładzona. Najbardziej zbawienne jest dla mnie to nawilżenie, ponieważ mam cerę bardzo suchą i jest to uciążliwe. Maseczkę nakładałam na noc i rano nadal były odczuwalne jej efekty. Bardzo lubię kiedy widzę różnicę, przed i po nałożeniu. Cera od razu jest odświeżona. gładka, wygląda zdecydowanie lepiej i jest nawilżona. Bardzo polecam.

Działa!

Użyłam wielu masek tej marki i ta akurat moim zdaniem jest jedną z lepszych :)

Maska ma gęstą kremową konsystencję oraz przyjemny zapach. Zarówno jej aplikacja, jak i późniejsze zmycie nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Maska gwarantuje uzyskanie natychmiastowych efektów - cera po zmyciu jest wyraźnie wygładzona, rozjaśniona, nawilżona i pełna zdrowego blasku. Produkt idealny do każdego rodzaju skóry!
Na plus przystępna cena oraz wydajność - jedno opakowanie spokojnie wystarczy na 2-3 aplikacje.

Polecam, produkt warty wypróbowania.

Średnia

Swego czasu wrzuciłam do wirtualnego koszyka gdzieś w sieci kilka saszetek maseczek Dermika, gdyz tego typu kosmetyki to mój pielęgnacyjny "must have".
"Alabaster" ma kremową konsystencję i przyjemny, delikatny zapach.
Podczas trzymania maski na twarzy ta nie piecze, ani nie powoduje podrażnień czy zaczerwienień skóry.
Kosmetyk także nie zapchał mojej mieszanej, skłonnej ku temu cery.
Po jego zmyciu z twarzy można faktycznie dostrzec delikatny efekt wygładzenia, lekkiego nawilżenia i ogólnej poprawy konycji skóry. Ta po jej użyciu jest miękka, a jej koloryt wyrównany.
Niestety, nie jest to efekt długotrwały ani jakiś powalający. Ot, zwykła, przyjemna maseczka delikatnie poprawiająca wygląd skóry na chwilę po jej użyciu i to wszystko.
Bez szału, ale również bez żadnej krzywdy :)
Od czasu do czasu można sięgnąc, choć spektakularnych efektów nie zauważymy (a przynajmniej tak to wygląda w moim przypadku).

rewelacja

Maseczke kupiłam w hebe za ok.4 zł cena bardzo przystępna - 1 maseczke użyłam na 1 aplikację
Maseczka zapakowana jest w sporym opakowaniu z ładną złotą szatą graficzną .
Jeśli chodzi o markę Dermika to bardzo się lubimy maseczki z tej firmy zawsze dają super efekty , więc zdecydowałam się na nią
Jeśli chodzi o efekty to rewelacja . Maseczke testowałam przez miesiąc jednak chyba do niej wrócę .
Maseczka sprawdza sie u mnie doskonale. Produkt ten delikatnie wygladza i wyrownuje koloryt naszej skory . Jestem zachwycona gladkoscia skory za kazdym razem gdy ja uzywam. Poczułam też że maseczka ta oczyszca skórę .Dodatkowo można sie przyjemnie odpręzyć dzięki pięknemu zapachowi

ZALETY:
spora ilosc produktu
skutecznie wygladza i oczyszcza
zapach
wyrównuje koloryt

Działa.

Posiadam pełnowymiarowy kosmetyk - tuba 50ml.

Już po kilku użyciach zauważyłam, że moja twarz jest super rozjaśniona. Promienna. Rzeczywiście przyczynia się do wygładzenia cery, nie wiem czy sama maska dobrze tak działa, ponieważ ja stosuję także peelingi. Maska jest idealna do cery nadreaktywnej, różowej. Bardzo łagodnie działa na twarz, dobrze się zmywa, nie zastyga na skorupę, więc nie ma potrzeby zbędnego tarcia. Pozostawia bardzo miękką buzię, nawilżoną i bardzo uelastycznioną.
Pachnie subtelnie, jakby lekko cytrusowo. Ja kupiłam ją w drogerii za ok 10zł, więc tani produkt naprawdę działający. :)

Na mojej cerze się nie sprawdziła

Używam produktu od niedawna, opinia może więc ulec zmianie w czasie. Pierwsze użycia pokazują rzeczywiście zwiększenie gładkości skóry. Jednak dotyczy tylko takiej skóry, która może być niegładka na s kutek zwiększonej chropowatości ostatniej warstwy naskórka. Mam bardzo płytkie i mało widoczne blizny potrądzikowe. Niestety nie widzę tu efektów - żadnego, choćby śladowego wygładzenia. Generalnie można ocenić produkt jako dobrej jakości peeling enzymatyczny.

3+.

Maseczka jest przeciętniakiem. Widać nawilżenie i wygładzenie cery po jej zastosowaniu, ale nie ma szałowego efektu. Ma bogatą konsystencję, nie spływa, mocno trzyma się twarzy. Nie pozostawia tłustego filmu. Ot, taki polepszacz nastroju.

czesto do niej wracam

Maseczka sprawdza sie u mnie doskonale. Produkt ten ma za zadanie wygladzic i wyrownac koloryt naszej skory i robi to dzieki odpowiednim enzymom. Mozna by rzec ze jest to peeling enzymatyczny ktory delikatnie oczyszcza nasza skore i pory. Jestem zachwycona gladkoscia skory za kazdym razem gdy ja uzywam. Idealnie nadaje sie przed zrobieniem makijazu bo ladnie wyglada po niej podklad.

Całkiem niezła

Polecam, sama na pewno jeszcze do niej wrócę. Fajna maseczka przed jakimś większym wyjściem - super wygładza, faktycznie wyrównała mi koloryt. Niestety nie zauważyłam zwężenia porów, ale nie zapchała mnie i nie wysypała, co przy mojej skórze (mieszanej) się zdarza. Do trzymania tylko przez 10 minut, więc też na plus. Cena ok. 5 zł, więc bardzo tanio (jednak patrząc na skład nie bez powodu - EDTA, kilka substancji mogących powodować podrażnienia + sztucznie wytwarzana witamina E - można by zastąpić ją naturalną). Fajna, gęsta konsystencja, która nie spływa. Niestety nie podoba mi się jej zapach, przypomina mi te kosmetyki z czasów komuny, których używały moje babcie :D ale powiedzmy, że idzie przeżyć. Spokojnie jedna saszetka wystarcza na twarz i szyję. Krótkotrwały efekt, więc wymaga regularnego stosowania.

O tak!

Dostałam ją jakiś czas temu w prezencie. Długo zwlekalam z recenzją bo ciągle nie mogłam dojść do regularnego używania. Teraz od jakiegoś czasu stosuję ją jak poleca producent 2/3 razy w tygodniu.
Zapach nie podchodzi mi za bardzo , jest taki ciężki, jak krem mojej babci.
Natomiast co do konsystencji nie mam zastrzeżeń, rozprowadza się przyjemnie. I działanie to najważniejsze - po regularnym używaniu naprawdę zauważyłam że skóra jest tak miękka i wygładzona że jestem w szoku. w składzie ma glinkę co ja bardzo lubię w maseczkach.
Oceniam ją naprawdę bardzo dobrze

efekt na krótko

Postanowiłam użyć tej maseczki, mimo, że mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości. Moja cera ostatnio jest dość wrażliwa na peelingi z drobinkami.

Maseczka ma ładny przyjemny zapach, kremowa konsystencja.
Przyjemnie się nakłada, jest w kolorze białym. Nałożyłam sobie tylko na strefę T, ponieważ tam najbardziej moja skóra jest szorstka. Po upływie 10 minut trzeba rozmasować ją, potem spłukać.
Efekt dla mnie był zadowalający, ale niestety nie utrzymuję się na długo. Następnego dnia skóra dalej wydaje się być szorstka i widać suche skórki.
Z efektu na początku byłam zadowolona, ale żeby go utrzymać musiałabym nakładać tą maseczkę codziennie.