Maybelline New York, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Matujący i wygładzający pory podkład Maybelline Fit Me! Matte + Poreless Foundation został stworzony w odpowiedzi na potrzeby normalnej i tłustej skóry, ponieważ skutecznie kontroluje połysk nie zatykając porów.

Dzięki swej niesamowicie lekkiej, niemal wodnistej konsystencji, podkład Maybelline Fit Me! jest niezwykle łatwy w aplikacji i niewyczuwalny na skórze. Skóra pod nim oddycha.

Podkład Maybelline Fit Me! zapewnia gładkość i doskonały wygląd - pozostawia skórę nieskazitelną. Dostępny jest w wielu odcieniach, które ładnie dopasowują się do karnacji.

podkład idealny

Dużą zaletą tych podkładów jest spory wybór koloru odpowiedniego do naszej skóry. Jest przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. Jest dość lekki ale mocno kryje. Myśle, że dużo osób polubi ten podkład za jego właściwości oraz wygląd na twarzy.

Idealne dopasowanie

Podkład ten jest super. Ciężko mi wyszukać dobrego podkładu, który będzie pasował do mojej nieco jasnej karnacji. Wybrałam ten podkład ze względu na promocję. Kolor, jaki mam to 105, wybrałam go na szybko, na oko. I to było super oko, jest ekstra. Świetnie się dopasowuje, utrzymuje się praktycznie cały dzień, nic nie spływa z twarzy. Dodatkowo nie zatyka porów, skóra "oddycha". Ma lekką konsystencję. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość i makijaż wygląda super. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam każdemu.

Bez efektu WOW

Produkt Fit Me używałam przez ok 3 tyg. Raczej jest dla skóry suchej. Mi osobiście ten produkt za bardzo wysuszał skórę , raczej drugi raz go nie kupię. Nie ma właściwości trwałych. Szybko się zmywał. Chociaż jeżeli chodzi o kolor to dobrałam idealnie do mojej cery. Przez pierwsze 2 h był idealny, później robiły mi się grudki i spływający podkład.

Maybelline New York fit Me!

Polecam podkład matujący Maybelline New York Fit Me! Podkład jest bardzo dobry i zakrywa nie równości. Podkład mój jest już 3 i jestem z niego zadowolona tylko jeden minus strasznie rzadki jest ale da się przyzwyczaić :)

Bardzo przyjemny

Ten podkład poznałam pierwszy raz, gdy makijażystka wykonywała mój próbny ślubny makijaż. Tak, na ślubie też później go wykorzystała :)
Ale do sedna:
Podkład ma delikatna formułę, która super się sprawdza na mojej mieszanej cerze. Nie wazy się, nie roluje, utrzymuje w miarę długo. Można nim budować warstwowo makeup żeby przykryć niedoskonałości bądź zaczerwienienia na skórze i radzi sobie z tym dobrze, mi przy drugiej warstwie ładnie przykrywa to co powinno się przykryć. Nie wysusza skóry.
Jak dla mnie fajnie się sprawdza do cery tłustej i mieszanej, także polecam sprawdzić ;)

Dobry wybor

Kupiłam ten podklad bo Pani w drogeri mi go poleciła. Mam cere bardzo tlusta i widoczne pory. Kolor dobrałam troche jaśniejszy. W gorące dni mega - jest lekki , nie zostawia maski . Niestety na moja cerze nie działa bardzo długo. Na poczatku jest ok ale po kilku godzinach widac tłusta cere a do tego otwarte pory. Mimo wszystko stosuje go bo matuje go bardziej pudrem i jest ok .

Sama nie wiem co myśleć.

Podkład kupiłam trochę przypadkowo. Mam mieszane uczucia, ale końcowo myślę, że nawet nie jest zły.
Podkład ma dla mnie odpowiednią konsystencję. Łatwo się rozprowadza. Aplikacja nie sprawia problemów, ja akurat nakładam go pędzlem. Niestety podkład po czasie trochę ciemnieje, co dla mnie jest sporym minusem. Kilka razy również mnie zapchał. Sama nie wiem co o nim myśleć. Dam mu chyba jeszcze szansę i trochę potestuje. Ale wydaje mi się, że to będzie podkład, który czasami wygląda naprawdę fajnie, a czasami buzia wygląda tak, że lepiej by było gdybyśmy go nie założyły :(

Genialny, lekki podkład

Używam tego podkładu na co dzień. Jest lekki, nie czuć go na twarzy. Wybór kolorów jest dość duży, dzięki czemu bez problemu można dobrać odpowiedni dla siebie. Moja twarz ma skłonność do zaczerwienień, podkład radzi sobie z nimi doskonale, krycie określiłabym jako średnie. Jego trwałość również mnie zadowala, po całym dniu w pracy dalej wygląda dobrze, nawet bez przypudrowania, Jest wydajny, opakowanie też mogę podać jako ogromną zaletę, gdy podkład się już kończy przecinam tubkę, aby wydobyć z niej resztki produktu. Piękne, matowe wykończenie. Niska cena. Zdecydowanie polecam, na pewno pozostanę przy nim długo.

Bardzo dobry

Podkład świetnie sprawdza się w przypadku cery tłustej! Dość długo utrzymuje efekt matu, jest lekki i nie zatyka porów. Doskonały na lato. Opakowanie wystarcza na długo i łatwo dobrać kolor do siebie. Polecam!

Polecam!

Kosmetyk kupiłam jakoś rok temu zachęcona opiniami internetowymi i nie zawiodłam się :) Mam cerę mieszaną oraz skłonną do niedoskonałości i wrażliwą przy stosowaniu nie odpowiednich kosmetyków. Dodatkowo często wiele podkładów podkreślało u mnie suche skórki, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Ten sobie z nimi poradził :) Jedynie mogę sie doczepić do trwałości- gorącym latem może sobie nie poradzić.

Rozczarowanie internetów :)

Podkład tak mocno chwalony przez dziewczyny na YT, instagramie, że musiałam spróbować, ale nie zużyję go nawet do końca, będzie to niestety bubel, który wyrzucę, szkoda pieniędzy.. Producent napisał, że jest to podkład matujący oraz wygładzający pory. Owszem, wykończenie ma matowe ale nie jest to taki blur matowy jakiego się spodziewałam lecz taka spora pudrowość, jakbym trochę za dużo pomieszała płynnego podkładu z gruboziarnistym pudrem. Jak ktoś używał takich satynowych albo wygładzajacych podkładów, które dają taki efekt gładkości ale matu to zrozumie mnie. Nie bardzo wiem jak inaczej to opisać, ale generalnie to taki tępy efekt. Może na zdjęciach wygląda dobrze, ale na żywo to tego nie mogę znieść. Koloru dobrać nie miałam problemu o dziwo także plus za to.
I po kilki godzinach podkład rolował się, wchodził w pory i były widoczne te kropki takie duuużo bardziej, podkreśla u mnie też suche skórki, których praktycznie nigdy nie mam. Nie jest trwały, 4 h trwałości uważam za maksymalny czas.
Nie wyświecam się teraz dosyć mocno, dzięki pielęgnacji, w strefie T ale myślę, że jakbym miała w normalnym albo gorszym stanie skórę to wyglądałabym jakbym się olejem posmarowała po chwili od nałożenia, tak myślę po 2/3h.
Być może ten podkład tylko z moją skórą tak nie współgra ale mi efekt jaki daje na twarzy nie podoba się, więc raczej nie sięgnę po niego.
Próbowałam dać mu szansę i mieszać z innymi, ale no nie siadło mi żadne rozwiązanie na zużycie go.. A szkoda, zapowiadał się całkiem fajnie.

Jestem na nie

U mnie kompletnie się nie sprawdził z matem nic wspólnego nie miał , po nałożeniu miałam wrażenie że mam na sobie jakąś mega niekomfortowa maskę , po kilku minutach od nałożeniu utworzyły mi się plamy które wyglądały strasznie , trwałości nie mogę nawet ocenić ponieważ nie wytrzymałam z nim zbyt długo i najzwyczajniej poszłam go zmyć ;) dla mnie produkt bardzo na nie