Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów. Zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów oraz mają działanie pielęgnujące i regenerujące, poprawiające wygląd włosów i kondycję skóry głowy.

Opatentowana formuła Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal lnno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami sprawia, że włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość. Preparat wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra jest dotleniona i nawilżona.

Składniki aktywne Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal:
- bioaktywne peptydy i oligosacharydy kiełków soi i pszenicy dostarczają energię do mieszków włosowych (zwłaszcza w przypadku włosów wypadających), aktywując metabolizm w mieszkach włosowych i pobudzając wzrost włosów,
- biotyna (witamina H) reguluje metabolizm skóry, wywierając korzystny wpływ na stan korzenia i tempo wzrostu łodygi włosa,
- kompleks seboregulujący aktywność gruczołów łojowych, działający oczyszczająco,
- prebiotyk regulujący prawidłową mikroflorę skóry głowy,
- ekstrakt z żeń-szenia, który dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów, uelastycznia je, wzmacnia i odżywia,
- sok z aloesu, zawierający bogactwo substancji odżywczych przyspieszających regenerację skóry i włosów oraz redukujących reakcje zapalne i łagodzących podrażnienia,
- pantenol (prowitamina B5) nadający połysk i miękkość, wygładzający i pogrubiający włókno włosa, chroniąc go przed uszkodzeniami.

Raczej nie...

Za namową znajomych kupiłam szampon. Szampon w trakcie trwania 3 miesięcznej kuracji spełniał swoje oczekiwania. Niestety, gdy wróciłam do niego po miesiącu odpoczynku, nie było żadnego efektu, Włosy wypadały jak wypadały wcześniej, może nawet i więcej. Robiły się słabe i szare.

Próbowałam 3 miesiące, ale niestety nie zauważyłam żadnych efektów :(

Szampon od Biotebal bardzo mnie zawiódł. Zobaczyłam reklamę w TV, a że mam problem z wypadającymi włosami i ogólnie firmę kojarzę - pomyślam, że spróbuję. Próbowałam 3 miesiące, ale niestety nie zauważyłam żadnych efektów :( Przy okazji brałam jeszcze od nich tabletki na wypadające włosy. Szampon kiepsko się pieni, mam wrażenie po myciu, że głowa jest dalej brudna, plącze włosy. Zauważyłam też, że po tym szamponie włosy szybciej mi się przetłuszczają i są cięższe. Wypadają, tak jak wypadały więc cudownej poprawny niestety nie widzę. Więcej nie kupię.

Jestem na TAK

Szamponu Biotebal używam regularnie od ponad pół roku. Pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu. Wypadających włosów jest zdecydowanie mniej, do tego są błyszczące, uniesione u nasady, nawilżone.
Cena i wydajność szamponu też ok.

Nie..

Ze względu na karmienie piersią tabletki z biotyną odpadają, więc został szampon...nie liczyłam na spektakularny efekt...ale nie spodziewałam się gratisów w postaci podrażnień skóry i łupieżu...nigdy więcej tego szamponu nie kupię...

To nie to

Po regularnym stosowaniu tabetek biotebal i widocznych efektach postanowiłam zainwestować w szampon. Liczyłam, że efekt będzie jeszcze lepszy. Niestety tylko się rozczarowałam. Zgodnie z opisem razem z szamponem stosowałam odżywkę tej samej marki, ale to nic nie dało. Włosy po umyciu tym szamponem miałam poplątane i nie mogłam ich rozczesać. Dodatkowo były szorstkie w dotyku i nie mogłam nad nimi zapanować. Opakowanie nie jest wydajne. Zawiodłam się bardzo, wykorzystałam całe opakowanie tylko dlatego, że nie lubię marnotrawić produktów.

Słyszę, widzę biotebal jestem na takkkk!!

Szampon Biotebal kupiłam właśnie jako dodatek do tabletek biotebal z biotyna aby wzmocnic działanie pastylek i jestem bardzo zadowolona

Lecze wypadanie włosów od zawsze, od kiedy pamiętam wypadają mi włosy czasami się to uspokaja a innym razem nasila, ale dość o mnie.
Szampony trzeba używać co najmniej przez 3 miesiące żeby zobaczyć efekt. Ja używam ponad pół roku. Szampon razem z tabletkami działa cuda. Włosy przestały wypadac, wzmocniły się. Łamanie ograniczone do minimum

Włosy po szampon ie zwiększają swoją objętość, odbijają się od skalpu

Minusem jest to że placze włosy.

Fajny produkt ale...

Kupiłam ten szampon bo włosy wypadają mi wręcz garściami, niestety włosy dalej wypadają za to tak jakby od wewnątrz stały się bardzo błyszczące ożywione, ten efekt wzmacnia się w momencie gdy używam odżywki z tej marki. Szamponem dosyć ciężko uzyskać pianę, trzeba się troszkę natrudzic. Ale generalnie jeżeli ktoś ma suche włosy takie jak ja i chce je troszkę odzywic to super produkt, natomiast jeżeli ktoś oczekuje że włosy nie będą mu wypada to niech szuka dalej...

Nie nie nie

Szampon sprawdziłam z ciekawości i okazał się klapą, ale to nic.. Dziewczyny nie dajcie się nabrać SZAMPON nie pomoże na wypadanie włosów, to jest taki chwyt marketingowy. Polecam myć włosy szamponem rozcienczonym z woda, stosować odżywki, maski, dobre suplementy i przede wszystkim wcierki!!!

Jest dobry

Oglądając pewną włosową YouTube-rękę, szampon nie jest w stanie działać cudów, gdyż jest on zbyt krótko na włosach żeby mógł coś zdziałać. Więc i nie miałam co do niego zbyt wygórowanych oczekiwań, ważne dla mnie było aby był delikatny aby odpocząć od ciężkiego szamponu z SLS. Używam od początku stycznia i mam jeszcze pół opakowania, myje włosy 2-3 razy w tygodniu, dwa razy w trakcie jednego mycia, włosy mam do ramion.

Slaby

Co podobalo mi sie w tym szamponie to jego ziolowy zapach. Buteleczka w ktorej sie znajduje wyglada ok. Jednak nie spelnia obietnic producenta poniewaz nie pomaga z wypadaniem wlosow. Jedyne co daje to ladny, ziolowy zapach jednak za taka cene i ilosc sadze, ze powinien robic o wiele wiecej. Lubie witaminy jak i inne produkty tej marki jednak szampon okazal sie totalna klapa :(

Po prostu NIE

Nie zauważyłam jakiegokolwiek działania szamponu :/ włosy wypadają tak jak wypadały, słabo się pieni, jest niewydajny, plącze włosy ... Działa zupełnie jak jakiś szampon "familijny " za kilka złotych...

Cudownych właściwości - brak ;)

Używałam go 2 miesiące, ale nie zauważyłam jakiejś rewelacyjnej poprawy jakości włosów. Wypada ich trochę mniej, ale nie jestem pewna, czy to efekt szamponu, czy tego, że zaczęłam pić zaparzoną pokrzywę.
Bardzo splątuje włosy, po umyciu są trudne do rozczesania i robią się kołtuny. Trzeba go sporo użyć, żeby się pienił przez co nie jest jakoś mocno wydajny. Jedyny plus, to wygodne opakowanie.