Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów. Zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów oraz mają działanie pielęgnujące i regenerujące, poprawiające wygląd włosów i kondycję skóry głowy.

Opatentowana formuła Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal lnno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami sprawia, że włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość. Preparat wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra jest dotleniona i nawilżona.

Składniki aktywne Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal:
- bioaktywne peptydy i oligosacharydy kiełków soi i pszenicy dostarczają energię do mieszków włosowych (zwłaszcza w przypadku włosów wypadających), aktywując metabolizm w mieszkach włosowych i pobudzając wzrost włosów,
- biotyna (witamina H) reguluje metabolizm skóry, wywierając korzystny wpływ na stan korzenia i tempo wzrostu łodygi włosa,
- kompleks seboregulujący aktywność gruczołów łojowych, działający oczyszczająco,
- prebiotyk regulujący prawidłową mikroflorę skóry głowy,
- ekstrakt z żeń-szenia, który dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów, uelastycznia je, wzmacnia i odżywia,
- sok z aloesu, zawierający bogactwo substancji odżywczych przyspieszających regenerację skóry i włosów oraz redukujących reakcje zapalne i łagodzących podrażnienia,
- pantenol (prowitamina B5) nadający połysk i miękkość, wygładzający i pogrubiający włókno włosa, chroniąc go przed uszkodzeniami.

Bardzo dobry

Na mnie ten szampon się sprawdził ,jako ze po ciąży włosy nadmiernie zaczely mi wypadać mój fryzjer polecił ki ten szałowo. ,zapach może nie zachęcać i szkoda ze nie jest pienisty ale włosy faktycznie zaczęły wypadac mi mniej ,niestety jest mało wydajny wiec potrzeba go trochę aby porządnie wetrzeć we włosy w skore głowy ale jest faktycznie hipoalergiczny ,nie zaprzestał kompletnego wypadania ale napewno ilość wypadnietych włosów znacząca uległa zmniejszeniu ,niestety minusem jest to ze przetluszcza włosy wiec ma plusy i minusy

W sumie ok

Szamponu używam od miesiąca, nie wiem właściwie czy działa, trochę chyba za szybko, na razie skóra głowy swędzi i miałam nadzieję że przestanie w końcu bo to szampon łagodzący, na razie nie widzę poprawy, włosy nadal wypadają i się łamią.

Niewypał

Szampon kupiłam miesiąc temu w aptece, ponieważ żaden drogeryjny produkt nie dawał sobie rady z moimi włosami. Wypadały tak bardzo, że były praktycznie wszędzie - w kuchni, w łóżku, na dywanach. Kiedy rozczesywałam włosy, na szczotce zostawały ogromne ich ilości.

Postanowiłam pójść do apteki i kupić jakiś dobry produkt, który poprawi kondycję moich włosów. Pani doradziła mi szampon Biotebal.

Szampon prawie wcale się nie pieni , przez co trzeba używać bardzo duże ilości, przez co mi wystarczył na 3 tygodnie przy myciu włosów co drugi dzień. Produkt łatwo jest wydobyć z opakowania, wygodnie trzyma się je w ręce pod prysznicem. Ładnie pachnie. Jednak na tym plusy się kończą.

Szampon nie domywa włosów, po myciu mam wrażenie, że są tłuste. Bardzo ciężko jest doczesać potem włosy, niesamowicie je plącze,nawet po użyciu odżywki.

Czy poprawił stan moich włosów? Włosy stały się odrobinę bardziej lśniące i zdrowe. Matowe są takie jak były. Może trochę zahamował wypadanie włosów,jednak podczas prób doczesania ich po tym specyfiku wyszarpywałam tyle włosów, że nie wydaje mi się, abym miała ich więcej.
Nadal będę szukać czegoś co zadziała.

Słabiutko :(

Kupiłam 3 opakowania tego szamponu, bo miałam nadzieje, że rzeczywiście niweluje wypadanie włosów, ale nie jest tak kolorowo, jak go reklamują :( Używałam go ponad 4 miesiące, nie zauważyłam poprawy. Szampon jest dość drogi, włosy po nim układają się dziwnie. Raczej już nie kupię skoro kuracja nie działa, czas poszukać czegoś innego.

Zwykły szampon

Po licznych reklamach w telewizji i Internecie skusiłam się na bochenka. Szampon i tabletki to była moja obsesja, która szybko się skończyła.
+ cena całkiem fajna choć pojemność dość mała
+ dostępny w aptekach i rossmannie
+ ma przyjemny zapach
- włosy po nim się spuszone
- nie poprawia stanu włosów
- nie zauważyłam mniejszego wypadania ani nowych włosów

nie mam zdania

Po szampon sięgnęłam w momencie, gdy zauważyłam nadmierne wypadanie włosów. Trzeba było zacząć działać, więc sięgnęłam po ten szampon. Początkowo w połączeniu z tabletkami biotebal było widać efekty. Po odstawieniu tabletek i ciągłym używaniu szamponu problem zaczął nawracać, może nie tak bardzo, ale sam szampon dawał minimalny efekt.

Zwykły szampon oczyszczający

Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów podczas stosowania- u mnie sprawdził się jako mocny szampon oczyszczający. Używam tylko po to, żeby zużyć, trochę szkoda pieniędzy ;)

Używałam około roku i nie poprawiła się kondycja moich włosów

Używałam około roku i nie poprawiła się kondycja moich włosów. Dalej wypadają jak wypadały :/ W dodatku przesuszał skórę głowy i obciążał włosy. Opakowanie jest małe, mało wydajne, a cena dość wysoka. Przestałam używać jakiś czas temu i więcej raczej nie wrócę.

Jak najbardziej na TAk

Szampon zakupiłam w aptece po opiniach znajomej po ciąży moje włosy nadmiernie wypadały,więc trzeba było się ratować,najpierw zakupiłam sam szampon nastepnie juz w zestawie z odżywką bo niestety minusem szamponu było to ,że nie mogłam rozczesać swoich włosów. Poza tym szampon bardzo mi pomógł,zmniejszyła się ilość włosów w brodziku,na szczotce też coraz mniej zostawało,wzmocniły się. Szampon przy myciu co 2 dzień starczał na ok 2 mce, dobra aplikacja,ładnie mył włosy i skórę głowy, miły delikatny zapach. Szampon wspomogłam tabletkami. Ja jestem na prawdę bardzo zadowolona.

Fanka biotebalu

Stosuje tabletki biotebalu juz od ponad roku. Z racji tego ze jestem zadowolona- sięgnęłam tez po szampon!
Szampon kupiłam w aptece, zapłaciłam ok 28 zł.
Jest to średnia cena. Szampon jest bardzo mało wydajny, kiepsko się pieni - w przypadku codziennego mycia wystarczy na ok. miesiąc. Jego zapach jest przyjemny, ale włosy po jego użyciu są nie do rozczesania - dlatego ratuje sie maska do włosów. Kondycja moich włosów się w prawdzie nie zmieniła - nadal są zniszczone, ale za to bardziej lśniące i jakby grubsze, a skóra głowy lepiej nawilżona. Raczej nie zasięgnę juz po kupno tego szamponu.

BIOTEBAL

Szampon jest stworzony idealnie dla mnie moje włosy odzyskały dawny blask . Włosy po biotebalu zrobiły się lekkie i puszyste. Stały się mocniejsze i grubsze

świetna kuracja

Jakiś czas temu miałam problem z wypadaniem włosów. Zastosowałam szampon tej marki aby odżywić je i wzmocnić. Jestem zadowolona z efektów bo mój problem zniknął. Włosy nie wypadają tak jak wcześniej, są mocniejsze, bardziej odżywione. Ich kondycja się polepszyła. Do tego używałam odżywki tej firmy, która była w komplecie. Z pewnością zastosuję tę kurację ponowie :)