Revers Cosmetics, Mineral Perfect Liquid Foundation (Podkład mineralny)

Revers Cosmetics, Mineral Perfect Liquid Foundation (Podkład mineralny)

Podkład mineralny Mineral Perfect błyskawicznie wyrównuje koloryt cery i tuszuje jej drobne niedoskonałości . Daje ultra naturalne matowe wykończenie makijażu o długotrwałym efekcie. Mineralna formuła dzięki swoim właściwościom kojącym i łagodzącym jest odpowiednia do każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wymagającej.

fluidy
Cera
normalna
ujednolicające, matujące
w buteleczce, z pompką
hipoalergiczna

Ja także z przypadku

i ja także na plus. Zacznę może od opakowania - nie odbiega od wiodących marek - niczym! Kupiłam go przypadkiem - szukałam czegoś do mieszania. Wymieszałam go z dość ciężkim mackiem studio fix nc 20 i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Sam Mac zazwyczaj był ciężki, widoczny w porach, toporny - razem stworzył sie efekt drugiej skóry o nieskazitelnym wykończeniu - o czym ja kiedys mogłam tylko pomarzyć

Super!

Podkład kupiłam przypadkiem, wpadł mi w ręce podczas zakupów i stwierdziłam czemu nie. Za taką niską cenę można. Nie nastawiałam się na wielkie WOW, a jednak.
Produkt ten ma fajne opakowanie, przyjemna buteleczka z pompką co ułatwia mi nakładanie produktu. Nie przepadam za tubkami. Podkład nałożyłam rano zaraz na drugi dzień po zakupieniu. Trzymał się cały dzień, bez poprawek. Mimo ciepła panującego teraz na dworze, fajnie matuje utrwalony pudrem. Kryje bardzo dobrze, poradził sobie z przebarwieniami jak i mniejszymi czy większymi nieprzyjaciółmi. Nie podkreślił mi moich suchych skórek, nie wszedł w zmarszczki. Nie lepił się na twarzy po kilku godzinach i nie spłynął. Lubię w podkładach to, że nie ciemnieją, nie tworzą efektu maski i ten spełnił moje wymagania. Nie ciastkuje się, a to dla mnie kolejny bardzo ważny punkt przy wyborze fluidu. Nakładałam go palcami jak i wklepywałam gąbeczką. Myślę, że jeszcze nie jednokrotnie sięgnę po niego.

Bardzo fajny

Kupiłam przypadkiem, okazał się trafionym strzałem. Dobrze się rozprowadza, fajna konsystencja. Dobre krycie, ładne rozświetlenie. Nie bardzo matuje ale polecam