Cztery Pory Roku, Hypoalergiczny krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Cztery Pory Roku, Hypoalergiczny krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Cena PLN 12.99

Hypoalergiczny krem do rąk dzięki zawartości cennych składników aktywnych intensywnie odżywia skórę dłoni. Wosk pszczeli natłuszcza, uelastycznia oraz zapobiega wysuszeniu naskórka. Bio ekstrakt z szarotki działa antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowo a zawarty w recepturze ekstrakt z róży nawilża, zmiękcza i wygładza skórę. Krem jest szczególnie polecany do rąk potrzebujących natychmiastowego odżywienia. Przywraca im odpowiedni poziom nawilżenia, gładkość i młodzieńczy wygląd. Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia , by zapewnić im 24 godzinną ochronę.

kremy do rąk
nawilżające
sucha, z defektami
zapachowa, hipoalergiczna
w tubce

ciekawy

Podaję skład kremu, którego brakuje w bazie:

Aqua, Thermal Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Stearate SE, Cera Alba, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Rosa Damascena Flower Water, Leontopodium Alpinum Extract, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja Oil, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate.

Krem jest tani, kosztuje ok. 5zł, ale ma ciekawy skład z kilkoma wartościowymi składnikami.
Są to m.in. masło shea, olej kokosowy, wosk pszczeli, olej z pestek moreli, destylat
z róży damasceńskiej czy wyciąg z szarotki alpejskiej.

Konsystencja jest dość gęsta i treściwa, lecz szybko się wchłania dobrze nawilżając dłonie. Ma przyjemny zapach, niezbyt intensywny.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjne opakowanie z funkcjonalną klapką. Jest miękkie i ułatwia wydobycie kremu niemal do samego końca. Łatwo je też przeciąć nożyczkami.

Jak widać, można wyprodukować wartościowy i tani krem bez parafiny.

Do częstego stosowania

plusy:
+ intrygujący kwiatowy zapach
+ nawilża
+ szybko się wchłania

minusy:
- krótkotrwały efekt nawilżenia

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- zbyt miękka tubka
- niezbyt wydajny

niespełnione obietnice

Krem średni, nie ma nic wspólnego ma z obiecywanym głębokim odżywieniem. Wchłania się bardzo szybko i nie zostawia żadnych nieprzyjemnych warstw, zapach delikatny, przypomina różę, ale tylko trochę. Nie poprawia jednak stanu skóry ani nie działa ochronnie - skóra na dłoniach bardzo szybko znowu robi się „ściągnięta”. Średnia wydajność, opakowanie starczyło mi na miesiąc z kawałkiem.

Za słaby dla mocno przesuszonych dłoni.

O ile balsam z tej serii okazał się niewypałem, to krem do rąk spisuje się trochę lepiej, ale tutaj szału też nie ma. Może świetnie sprawdzi się u osób, które nie mają problemu z przesuszającą się skórą dłoni, bo dla mnie okazał się jednak za słaby. Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Bardzo łatwo można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Krem jest dość gęsty, ma przyjemną konsystencję, która bezproblemowo porozprowadza się na skórze. Zapach jest przyjemny, delikatny, lekko kwiatowy, nie utrzymuje się długo na skórze. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, ale mam wrażenie, że moje dłonie są po nim jakby ze styropianu. Moim zdaniem krem nawilża tylko powierzchownie, bo niby skóra jest ciut miększa i gładsza, ale tylko na chwile niestety. To tylko takie pozorne nawilżenie, bo niestety, w trakcie stosowania tego kremu kondycja moich dłoni nie poprawiła się, nie zostały one zregenerowane, szorstkość skóry nie zniknęła.Minusem jest także kiepska wydajność produktu, choć niska cena zachęca do zakupu. Ja nadal będę szukać swego ideału, bo ten krem jest dla mnie za słaby.

You are the only one~

Jestem osobą ogromnie lubiąca sprzątać. Niestety przez to że zazwyczaj rękawiczki dziurawię paznokciami, moje dłonie są bardzo narażone na działania detergentów. Przetestowałam już wiele kremów do rąk, ale żaden nie zawarł w sobie wszystkiego czego potrzebowałam. Hipoalergiczny krem do rąk z szalotką od Cztery Pory Roku to mój osobisty must have. Jego zapach jest dla mnie niebiański, najpiękniej pachnący krem jaki w życiu spotkałam. Ale nie na zapachu się kończy. Uwiodło mnie jego działanie - moje dłonie są po nim jedwabiście gładkie, wszystkie suche miejsca znikają razem z zaczerwienieniem. Zawsze mam go przy sobie, nie ważne gdzie jestem. Jestem obecnie przy drugim opakowaniu. Polecam osobom które mają suche i zniszczone dłonie, a większość kremów tylko potęguje suchość i ból.

Super!

Krem spełnił moje oczekiwania - nosiłam go w torebce, więc musiał mieć wygodne i poręczne opakowanie, zamknięcie na klik a nie zakrętkę i estetyczny wygląd. Dodatkowo ratował moje dłonie, które w zimę są problematyczne i często pękają. Ma treściwą konsystencję, nie za tłusta, która wchłania się całkiem szybko. Dodatkowo cena nie jest wygórowana. Dla mnie produkt na 5.

Mam go zawsze w torebce.

Krem do rąk to u mnie konieczność, ponieważ zimą zawsze mam suche i szorstkie dłonie. Aktualnie jest jednym z moich ulubionych, gdyż szybko wchłania się i nie zostawia lepkiej i tłustej warstwy na dłoniach. Może nie nawilża ekstra, ale daje ukojenie i do tego ładnie pachnie.

Obecnie mój ulubieniec.

Kupiony na promocji za 3.99 okazał się całkiem fajnym produktem, po który bardzo chętnie sięgam i zawsze mam przy sobie w torebce.
Krem ma fajny skład, dość bezpieczny dla delikatnej skóry dłoni i cieszące oko opakowanie - stanowczo przyciąga wzrok.

Zapach jest świeży, naturalny, utrzymuje się na dłoniach. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej oraz lepiej warstwy, a raczej uczucie nawilżonej i napiętej skóry.
Dłonie po jego użyciu są niesamowicie gładkie i widocznie ukojone, co w moim przypadku dużo znaczy, ponieważ szczególnie zimą borykam się z suchą i pękającą skórą dłoni.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

sympatyczny przyjemniaczek

Jestem kremo-do-rąk-holiczką. Mam po jednej lub dwie tubki w każdym pokoju, w kuchni, na biurku w pracy i w torebce. Każde inne, wciąż próbuję, testuję, bywa, że któryś staje się obowiązkowym.
Nie mogłam odpuścić i temu oto (stoi w pokoju, w kuchni mam drugi z tej serii z olejkiem z awokado :) ), ale zaznaczam, że nie mogę ocenić jego właściwości hypoalergicznych, bo nie zmagam się z tym problemem.
Mogę natomiast powiedzieć, że krem świetnie spisuje się w "normalnych" warunkach, w domu, w biurze, gdy potrzebuję posmarować skórę po myciu naczyń, czy w ogóle umyciu rąk.
Wchłania się szybko, bez zbędnego i znienawidzonego przeze mnie tłustego filmu. Nawilża i zmiękcza skórę,łagodzi drobne podrażnienia.
Dla odbudowy, nocnej regeneracji czy ochrony przed chłodem jest za słaby, ale warto go mieć pod ręką na co dzień. Przynosi ulgę.
Zapach nie przypadł mi do gustu - przypomina coś z chemii gospodarstwa domowego.
Plastikowe opakowanie, chyba ostatnio modne, bo producenci coraz częściej sięgają po srebrne czy metaliczne opakowania kremów do rąk, coś w stylu L`Occitane. Tylko zakrętka jest z otwarciem na klapkę, co jest wygodne. Przez niewielki otwór wydobywamy odpowiednią ilość kremu.
W konsystencji jest standardowy, odpowiedni, typowy krem, nie przelewa się, nie jest też mocno zbity.
Jest wydajny, bo nie trzeba go dużo by pokryć skórę, chociaż przy bardzo częstym używaniu, wiadomo, skończy się szybciej. Więc jest to kwestia indywidualna.
Cena bardzo przystępna.

Dobry krem na codzień

Nie jest to krem do zadań specjalnych, ale jest w porządku na codzień. Szybko się wchłania, ma delikatny zapach i przecudną szatę graficzną <3 Zgrabna tubka, bez problemu mieści się w plecaku, jest tani (kosztuje 4,99 zł w cenie regularnej, a nie 12, 99 zł jak jest napisane wyżej :>) i wydajny, co istotne w moim przypadku, bo muszę posmarować dłonie po każdorazowym umyciu ich.
Jak na produkt w takiej cenie to skład bardzo przyzwoity, żadnej parafiny itp.

Niedrogi i dobry krem

Krem kupiłam z ciekawości ponieważ ma dobry skład, ładną szatę graficzną i jest bardzo tani. Opakowanie zdecydowanie odbiega od tradycyjnych dla firmy co jest bardzo dużym plusem, otrzymujemy standardową tubkę z lekkim kremem. Krem nie ma drażniącego zapachu jest w nim mocno wyczuwalna różana nutka. Dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nawilża i przywraca komfort skórze dłoni.