Becca Cosmetics, Shimmering Skin Perfector Pressed (Rozświetlacz w pudrze)

Becca Cosmetics, Shimmering Skin Perfector Pressed (Rozświetlacz w pudrze)

Pojemność 8,5 ml

Jeden z najlepiej sprzedających się kosmetyków Becca, który podkręca makijaż na „wysoki połysk”. To kosmetyk z klasą. Działa na twarz jak reflektor. Shimmering Skin Perfector Pressed maksymalnie rozświetla skórę. Inspiracją do jego stworzenia było światło słoneczne w samo południe.

Zawiera rozświetlające perły, które pochłaniają, rozpraszają i operują światłem w taki sposób, aby naśladować naturalny blask. Wielobarwne perełki z pigmentem wyrównują koloryt cery. Ma nietypową jak dla takiego produktu konsystencję, bo łączy suche pigmenty z płynnymi, aby stworzyć komfortowe uczucie na skórze, dzięki któremu jest lekki, niewyczuwalny i nigdy się nie warzy. Rezultat: wysoki połysk, ale z klasą.
Występuje w 7 kolorach: Pearl, Moonstone, Opal, Topaz, Rose Gold, C Pop (Champagne Pop), Gold Pop (Prosecco Pop).

Nie zachwycił...

Kupiłam na wyprzedaży miniaturową wersję w odcieniu moonstone. Opakowanie jest porządne, zawiera lusterko. Design jest oryginalny. Odcień który posiadam jest złoty, konsystencja jest lekko kremowa, miękka. Na twarzy nie zauważyłam efektu tafli tylko złote drobinki. Intensywność nie jest mocna, można ją stopniować. Mam wrażenie, że z trwałością jest słabo, już po kilku godzinach nie widzę blasku. Uważam, że w drogerii dostaniemy lepsze i ladniejsze rozswietlacze. Ten jest dla mnie przereklamowany.

Warto wypróbować

Zakupiłam mini wersję skuszoną promocją w sephorze oraz faktem, że Becca kończy działalność i żal byłoby nie spróbować, zwłaszcza, że marka kończy działalność. Zamówiłam trochę w ciemno odcień Moonstone, uważam że to najładniejszy odcień rozświetlacza jaki do tej pory miałam. Jeśli chodzi o wykończenie jest bardzo ładne, ale nie jest to coś co mnie oczarowało. Bardzo ładnie wygląda na twarzy, nie widać bazy kolorystycznej. Jednak po nałożeniu stwierdziłam, że gdzieś to już widziałam i faktycznie.... Rozświetlacz gdyby był minimalnie ciemniejszy wyglądałby IDENTYCZNIE jak Lovely GOLD highliter... Więc rozświetlacz bardzo łądny, jednak podobny efekt osiągniemy w wiele niższej cenie. Nie jestem również fanką opakowań z Becca, część gumowa bardzo się brudzi i ciężko wyczyścić, jak ktoś jest estetą, to jest to dość irytujące.

KOCHAM

Mój najukochańszy rozświetlacz! Używam koloru C-POP i już nie wyobrażam sobie bez niego życia. Efekt jest intensywny, a jednocześnie nienachalny. Skóra wygląda jakby blask wydobywał się z jej wnętrza, a nie jak wysmarowana masłem :)
Mięciutki i banalnie łatwy w aplikacji.
Opakowanie eleganckie i trwałe.
Jedyny delikatny zarzut do wydajności. Ponieważ używam go codziennie, a konsystencja jest „mięciutka” to produkt kończy się dość szybko.
Mimo to - wart każdej złotówki :)

Tu jest jakby luksusowo

Jestem posiadaczką dwóch miniaturek, jedna w odcieniu Opal, druga C-pop, obydwa odcienie są zachwycające. Każdy z kolorów przepięknie wygląda na twarzy, tworząc zależnie od potrzeb delikatny glow na dzień, albo efekt lustra na imprezę. Opakowanie jest według mnie wygodne, a sam rozświetlacz bardzo, bardzo wydajny - od dwóch lat nie udało mi się dobić do dna żadnego z odcieni.
Jeśli chodzi o cenę to polecam kupować miniaturki, często dostępne na promocji w sephorze i wtedy stosunek ceny do jakości wypada zachwycająco:)
NIE ZNAM LEPSZEGO <3

Drogi, ale cudowny!

Dostałam ten roswietlacz w prezencie w kolorze Pearl. Sama wybrałabym inny kolor, ale ten też jest ok. Na uwagę zasługuje glow! Na co dzień jest aż za mocny, więc wybieram ten produkt na większe wyjścia. Dużym plusem jest to, że nie przemieszcza się na twarzy.

Warty zakupu przed zamknięciem Becca

Ja mam kolor Vanilla Quartz jest to rozświetlacz z perłową bazą kolorystyczną który odbija światło na złoto. Rozświetlacz daje efekt mokrego policzka ale da się stopniować jego moc. Delikatnie się sypie ale nie ma tragedii. Mini opakowanie wygląda bardzo uroczo i nie zajmuje dużo miejsca.

Dobry chociaż nieidealny.

Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery o chłodno-neutralnych podtonach. Większość rozświetlaczy jest na mnie zbyt ciepła lub zbyt ciemna (albo to i to). Gdy już trafię ja chłodniejszy produkt często daje brzydki, mroźno srebrzysty blask.
Zdecydowałam się na zakup wersji podróżnej koloru vanilla quartz i odcień jest strzałem w dziesiątkę. Na twarzy jest neutralny i nie pozostawia białej bazy kolorystycznej. Jest trochę pudrowy i nie oślepia z kosmosu jednak jest w porządku produktem na co dzień. Daje przyjemną taflę, chociaż nałożony na mokro daje ładniejszy efekt. Nie jest to jakiś must have ale przyjemny kosmetyk wart przetestowania. Trwałość ma bardzo dobrą, jak zresztą każdy rozświetlacz na mojej skórze.
Jestem zadowolona z zakupu lecz wciąż zastanawiam się nad zakupieniem zapasu w kolorze vanilla quartz. Niedługo marka Becca kończy swą działalność więc mam niewiele czasu do podjęcia decyzji. Jeśli szukasz ładnego blasku, który nie oślepia i nie ma ogromnych drobinek to warto się zainteresować tym produktem.

Ładny ale nietrwaly

Oceniam odcień Vanilla Quartz.

Nie wiem czy ten odcień był limitowany, czy może wyszedł później aniżeli klasyczne odcienie Becci. Jest to odcień jasnością zbliżony do moonstone. Dla bladziochow ok.
Kolor ma niewiele bazy kolorystycznej, mieni się na odcień złota i różu. Jest czymś niespotykanym przezemnie do tej pory w rozświetlaczu. W zależności od padania światła taki blask daje. Nie jest to brzydkie, rzucające się w oczy. Wygląda naturalnie. Pięknie.

Produkt ma Konstancja trochę mokrą, po nałożeniu daje efekt tafli. Można go stopniować i uzyskać naprawdę mocny efekt. A można go też nałożyć nienachalnie, elegancko.
W świetle dziennym drobinki nie rzucają się w. Oczy, są bardzo dobrze zmielone.
Faktura skóry nie jest podkreślona. Nie wygląda sucho.
Opakowanie jest ładne. Ta wersja to złote UFO. Ciężkie wyważone. Z dobrym lusterkiem. Niestety produkt mi upadł i jest w kawałeczkach. Zużywam Go w taki sposób. Jest wydajny jak większość tego typu produktów.
Cena jest wysoka.

Niestety nie sposób ominąć jego największy minus. Produkt u mnie bardzo szybko błędnie i się ściera. Pod koniec dnia nie widzę go.

Niestety też podobno becca kończy swoją dzialanosc. Także szkoda :( miałam. Ochotę jeszcze na moonstone.

Najbardziej przereklamowany produkt jaki kupiłam

Ten rozświetlacz jest bardzo szeroko rozsławiony w całym kosmetycznym świecie. Postanowiłam zakupić jego miniaturę w zestawie z innymi produktami. Nie widziałam go nigdy na żywo, nie robiłam swatchy - ale wiedziałam multum pozytywnych, wychwalających go recenzji. Mam kolor C-Pop, czyli najpopularniejszy z całej gamy.
Po otwarciu opakowania myślę ok, jest małe wow. Po roztarciu na ręce - ok. Ale po nałożeniu na twarz okazało się że zachowuje się jak każdy, dobry drogeryjny rozświetlacz za kilka złotych.
Kolor jest bardzo przyjemny i uniwersalny, lekko ociepla makijaż. Ładne, szampańskie złoto. Ale nic poza tym co miałoby mnie powalić na kolana. Trzyma się cały dzień bez wielkich zarzutów.
Cieszę się że nie kupiłam pełnowymiarowej wersji lub miniaturowej bez zestawu. Nie pieję z zachwytu, nie jest też najgorszy. Opakowanie jest w całości plastikowe, z malutkim lusterkiem - urocze, fajne w podróży i w przechowywaniu, zajmuje mało miejsca. Poza tym, szybciej można go zużyć.

Kultowy

Posiadam odcień Opal, określiłabym go jako beżowy odcień ciepłego złota, na skórze wygląda zjawiskowo, można nałożyć go delikatnie lub zbudować blask, przy każdej opcji nałożenia wygląda znakomicie, nie podkreśla niedoskonałości skóry, nadaje zdrowy blask, glass skin jak tafla.

Poprawny, ale nie spełnił moich oczekiwań.

Stałam się posiadaczką miniaturowego rozświetlacza w odcieniu moonstone.
Bardzo się cieszę, że najpierw kupiłam miniaturę, bo zachęcona zachwytami na jego temat byłam gotowa kupić pełnowymiarowy produkt. Jestem fanką mocnego, wręcz brokatowego glow i ten rozświetlacz tego nie zapewnia. Owszem, jest drobno zmielony, dobrze łapie się na pędzel, jest miękki (ale nie sypiący), jednak na skórze wygląda dość sucho, ma problemy z przyklejaniem się do przypudrowanej cery, glow jaki daje jest przytłumiony i raczej w kierunku satynowym.
Dla mnie za słaby, zawiodłam się, ale jeśli lubicie subtelny blask, to może być to produkt dla was.

Moja miłość

Posiadam odcień Moonstone i dla mojej bardzo bladej, ciepłej cery jest to odcień idealny. Wtapia się w skórę i nie zostawia koloru na twarzy tylko czysty blask, który tworzy efekt tafli . Nie jest to rozświetlacz ultra mocny, drobiowy co dla mnie jest jak najbardziej na plus. Można go jednak stopniować.
Opakowanie jest bardzo solidne i wygląda fenomenalnie - jak statek ufo :)
Może cenowo nie należy do najtańszych, ale jak dla mnie ten produkt jest wart swojej ceny.