Uroda, Melisa, Serum do twarzy intensywnie regenerujące z witaminą C

Uroda, Melisa, Serum do twarzy intensywnie regenerujące z witaminą C

Intensywnie regenerujące serum do każdego rodzaju skóry. Skoncentrowana formuła oparta na witaminie C, wyciągu z fioletowego ryżu oraz kwasie hialuronowym zapewnia silne działanie regenerujące, wygładzające i odżywcze. Serum działa antoksydacyjnie i neutralizuje wolne rodniki. Stymuluje naturalne procesy odnowy naskórka i uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Przywraca napięcie, gładkość i młody wygląd skóry. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewnia kompleksową pielęgnację, wygładzenie zmarszczek i nawilżenie.

dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
hipoalergiczna, bez alkoholu, bezzapachowa, bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów
lekkie
serum, olejki
z pipetą
olejek

Polubilismy się.

Wszyscy znamy cudowne właściwości witaminy C dlatego z chęcią wracam do tego serum. Na początku myślałam że po aplikacji twarz będzie tłusta albo wszystko zostanie na poduszce ale się myliłem.

Serum ma fajną odżywcza konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia twarzy tłustej czy lepkiej za co ogromny plus.

Zapach serum jest niewyczuwalny, serum nie podrażnia nie uczula oraz łatwo się aplikuje. Opakowanie bardzo funkcjonalne a serum jest wydajne bo używałam go na prawdę długo. Aplikowalam na noc aby skóra mogła sie podczas snu zregenerować i nawilzyc oraz po peelingu obowiązkowo.

Skóra była widocznie jedrniejsza, odżywiona dlatego do produktu chętnie powracam.

Chętnie do niego wracam!

Posiada w składzie wit.C - Jedynie szkoda,że nie jest napisane ile stężenia właśnie tej wit. ma. Serum jest lekkie i płynne jak tego typu produkty. Na twarzy bardzo szybko się wchłania. Możemy je stosować zarówno na dzień jak i na noc. Ja je stosuje na noc, bo na dzień mam inne - przeciw zanieczyszczeniom powietrza aktualnie od Froslek. Co do serum to jego zadaniem jest wygładzić, odżywic i uzupełnić niedobór substancji odżywczych. Jeśli chodzi o zapach to nie czuć nic. Ogólnie jest to bardzo przyjemny produkt, ja się polubilam z nim. Jego pojemność to 30ml, opakowanie oczywiście z pipetka, wydajne. Nie podrażnia, nie uczula.
Wit.C potrzebna jest naszej skórze także to mój must have kosmetyk.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Uroda Melisa Serum do twarzy z wit. C

Kosmetyk bardzo dobrze się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Ja stosuję go po peelingu, aby substancje aktywne lepiej wniknęły w skórę.
Serum uzupełnia zawartość substancji aktywnych. Wspaniale regeneruje.
Efektem stosowania jest jędrna, wygładzona i doskonale nawilżona cera.
Zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetką ułatwiającą dozowanie.
Bardzo wydajne.