-417, Luminous Advanced ,60 Second Mask (Rozświetlająca maseczka do twarzy)

-417, Luminous Advanced ,60 Second Mask (Rozświetlająca maseczka do twarzy)

Błyskawicznie działająca maseczka regeneruje skórę i wspomaga usuwanie z niej toksyn. Swoje cudowne właściwości zawdzięcza połączeniu ekstraktu z Globularia Cordifolia z innymi naturalnymi antyoksydantami i ekstraktami cenionymi ze względu na przeciwdziałanie starzeniu się skóry. Testy kliniczne wykazały, że zawarty w maseczce Resistem™ wygładza zmarszczki w 60 sekund.

Do jakiego typu skóry?
Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, która wymaga rozświetlenia i głębokiej regeneracji.

Rewelacja!!!

Na początku nie byłam przekonana, bo opis wydawał mi się zbyt przesadzony, ale konsultantka z Sephory zapewniała mnie, że jest to świetna maseczka bankietowa. Maseczkę pierwszy raz użyłam przed imprezą i faktycznie w 60 sekund zdziałała cuda! Rozświetla, wygładza zmarszczki, liftinguje, obkurcza pory i nadaje świeżości skórze. Teraz używam jej raz lub dwa razy w tygodniu.
Ma konsystencję żelu, więc jest bardzo wydajna, Przy pierwszym użyciu lekko szczypała, ale to może dlatego ,że mocno ściąga. Zapach lekko słodki, przyjemny.
Polecam!