Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

Będę wracać

Kupiłam ją na jakiejś promocji i rzuciłam w kąt. Kiedy pokończyły mi się wszystkie odżywki wzięłam pantene. Jest rewelacyjna. Wygładza włosy, pięknie pachnie, włosy są dociążone i się nie puszą. Duży plus za miękki plastik pozwalający wydobyć resztki produktu.

Bardzo fajna odżywka

Odżywka jest bardzo fajna, super odżywia włosy, naprawdę zauważyłam poprawę struktury i kondycji włosów. Odzywka ma piękny zapach, dużym plusem tej odżywki jest fakt że można ją szybko zmyć (bo po 3 minutach)

super odżywka

Moje włosy są bardzo suche, zniszczone, trudno je rozczesać po umyciu, ta odżywka to zbawienie. Po umyciu włosy dobrze się rozczesują, po spłukaniu odżywki czuć wyraźne wygładzenie włosów i ich miękkość. Po wysuszeniu czuć, że włosy są bardziej nawilżone, mięciutkie w dotyku i pięknie lśnią. Do tego zapach jest przepiękny. Produkt wydajny, nie potrzeba jej dużo nakładać. Wygodne, poręczne opakowanie w tubie. Polecam!

Lubię się z nią

Jest to odżywka do której wracam często . Jest wydajna,ładnie pachnie i widać po niej efekty. Moje włosy bardzo lubią się nią z nią bo są po niej czyste,nawilżone,odżywione i mają taki efekt prosto od fryzjera . Lubię ją nakładać na cały dzień przed myciem włosów . Dobrze wpływa też na skórę głowy nie wysusza jej ani jej nie przestluszcza

Uwielbiam!

Odżywka w fajnej cenie, a do tego bardzo wydajna. Super nawilża i dociąża moje włosy. Wcześniej nie mogłam znaleźć produktu po których niepuszyłyby się. Jestem zachwycona tym produktem i od lat nie znalazłam czegoś co spełniłoby moje oczekiwania tak jak ta odżywka.

Uwielbiam!

Moja ulubiona odżywka, z tych łatwo dostępnych. Przetestowałam wiele szerokodostępnych odżywek i ta skradła moje serce, a raczej włosy. Mam wysokoropowate włosy z tendencją do puszenia. Odżywka Pantene fajnie je uspokaja, sprawia, że są błyszczące i faktycznie odżywione. Lubię jej używać też jako maska - nakładam na włosy i pod czepek na pół godziny, są potem bajecznie miękkie.
Produkt ma też fajne i ładne opakowanie. Odżywka sama w sobie nie jest jakoś super wydajna, natomiast produkt nie osadza się na ściankach, więc nie mamy uczucia, ze coś nam się marnuje.

Całkiem spoko

Polubiłam tą odżywkę.
Włosy miałam gładkie, nie było problemu z ich rozczesywaniem.
Odżywka ma piękny i intensywny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.
Minusem produktu jest jego wydajność. Produkt zadziałał tak szybko - już od pierwszego użycia , jak szybko się skończył.
Ale mimo to kupię ją jeszcze kiedyś.

Rewelacja!

Dbanie o włosy to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. Dzięki odżywce Pantene jest to łatwe, proste i przyjemne. Włosy są ożywione , nawilżone i przyjemne w dotyku. Odżywka pięknie pachnie. Super jest też że wystarczają 3 minuty. Włosy po kilku zastosowaniach stają się błyszczące i zdrowsze. Produkt godny polecenia!

Odżywka spełniła moje oczekiwania. Włosy są odżywione, błyszczące, łatwo się rozczesują. Nie są obciążone, odżywka pozostawia ładny zapach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że odżywka jest dość gęsta i trochę mocniej trzeba ją wycisnąć z tubki, ale to nie wpływa na moją ocenę.

Włosy pięknie pachną są mile i lśniące. Poprawiają wygląd włosów i bardzo dobrze się rozczesuja. Szczerze polecam dla włosów zniszczonych i poplątanych.

ulubiona odżywka

świetna odżywka do wlosow, nie obciąza włosów, ma piękny zapach, włosy są po niej sypkkie i nawilżone, po przetestowaniu wielu produktów innych marek to zdecydowanie moj must have! bardzo polecam

Pantene

Włosy po niej super się rozczesują i są pięknie wygładzone, a w dodatku cudownie pachnie. Moje suche końce są scalone. Odzywa jest bardzo wydajna a pozostawienie na włosach to zaledwie 3 minuty.