Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Pantene, 3 Minute Miracle, Repair & Protect (Intensywna odżywka do włosów)

Odżywka 3 Minutes Miracle w zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy stają się miękkie, odżywione i błyszczące - bez zbędnego obiążenia. Innowacyjna formuła wnika w głąb włosa, wzmacnia, redukując uszkodzenia mechaniczna i zniszczenia spowodowane stylizacją.

SZYBKIE NAWILŻENIE

Odżywkę tą używałam juz wiele wiele razy. Jest ona wygodna, bo wystarczy 3 minutowe przetrzymanie jej na włosach a efekty są niesamowite! Już po pierwszym użyciu, włosy są mega gładkie, lśniące i pięknie pachną
Nie obciąża włosów

Piękne włosy!

Rzeczywiście odżywka jest mega! Włosy ślicznie pachną bo zapach jest obłędny,a do tego włosy są wygładzone i lśniące a największym plusem jest to że przy moich długich włosach włosy świetnie się po niej rozczesuja :)

Jest dobry

Kupiłam tą odżywkę w Rossmanie, ponieważ miała dużo dobrych opin. Ma ładny zapach, dobrze poradziła sobie z moimi włosami były gładkie lejące sie i łatwe w rozczesywaniu.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobra odżywka

Odżywka jest silnie regenerującą, włosy są po niej sypkie, nawilżone, nie puszą się oraz nie plączą. Produkt ma piękny zapach oraz formułę. Sprawdzi się osobom, które mają zniszczone bądź suche włosy.

Hit hit hit!

Super wydajna i błyskawiczna odżywka, bardzo dobrze sprawdza się przy moich puszących się włosach-są wygładzone. Włosy są odżywione, sypkie, nie są obciążone ani oklapnięte, można stosować na całej długości, ogromnym plusem jest czas- wystarczą 3 minuty. Po wysuszeniu są miękkie i bez użycia suszarki są bardziej wyprostowane. Na plus jest opakowanie-tubka, którą można wycisnąć do samego końca a sama konsystencja odżywki nie spływa i jest gęsta, do tego cena jest mega.

Idealna do codziennej pielęgnacji

Bardzo lubię tę odżywkę i często do niej wracam. Jest idealna do codziennego używania. Nie obciąża włosów, nie natłuszcza ich nadmiernie dlatego może być stosowana na całej długości. Powoduje bardzo widoczny efekt gładkich, lśniących i odżywionych włosów, które pięknie się układają i rozczesują. Poza tym, ma bardzo wydajne opakowanie - wystarcza na długo. Jak za taką cenę, moim zdaniem jest bardzo dobra.

Dobra do codziennej pielęgnacji

Odżywka bardzo wydajna, polecana do codziennej pielęgnacji. Stosuję ją na całej długości włosów, na początku bałam sie, że będą się one od niej szybciej przetłuszczały, jednak nic bardziej mylnego. Lubię ją również że względu na długość 3minut, a nie 15 jak dla większości odżywek. Włosy są po niej odżywione, nawilżone oraz nie plączą się.

Super produkt

Jedna z lepszych odżywek które stosowałam. Naprawdę ma bardzo dobre właściwości nawilżające i wygładzające włosy. Ponadto zapobiega łamaniu włosów. Ja stosowałam tą odżywkę do włosów przedłużanych nadawała się idealnie. Utrzymywała włosy w świetnej kondycji.

To jest mój HIT wśród odżywek do włosów

Szczerze polecam tą odżywkę. Przetestowałam już masę odżywek od tych z gorszym składem po naturalne i jak dla mnie TA sprawdza się w 100%. Po niej moje włosy są mięciutkie i przede wszystkim (co jest dla mnie ważne) nie plączą się i bardzo łatwo je rozczesać. Wiadomo prawda jest taka, że każdy musi przetestować ją na swoich włosach i samemu ocenić, ale zdecydowanie polecam ją kupić. Ja skończyłam właśnie całe opakowanie i na pewno kupię następne i następne i następne.

Cudeńko!

3 minutowa odżywka firmy Pantene jest po prostu świetna ! Składem nie powala, ale nigdzie nie było wspomniane o naturalnym składzie, więc ok, jednak to co robi z moimi włosami to po prostu coś pięknego, nawilża je, stają się miękkie, przyjemne w dotyku, pięknie lśnią. Uwielbiam jej działanie, na chwilę obecną jest moją ulubioną odżywką do włosów, testowałam wiele produktów i żadna z nich nie była tak świetna jak ta. Opakowanie również mi się bardzo podoba, fajna złota tuba, praktyczna, odżywka jest w przystępnej cenie, ponieważ na promocji w rossmanie zwykle kupuję ją za 9,99. Wydajność również jest w porządku, jak i aplikacja, odżywka nie spływa z włosów.

Ouh là là!

Coś niesamowitego! Włosy po niej są reklamowe, nawet jeśli wcześniej utytłane w morskiej wodzie i piachu nie nadawały się do rozczesania. Przy minimalnym użyciu, po 3 minutach (oczywiście, że nie mam aż tyle cierpliwości) i obfitym spłukaniu włosy są zdyscyplinowane, gładkie, lśniące, (pseudo)zdrowe. Łatwo się rozczesują, dobrze układają (u mnie ładny efekt wyprasowania), uroczo i cukierkowo pachną.
Pomysł z miękką tubą dla tak gęstej odżywki wydaje mi się trafiony, opakowanie jest estetyczne, lekkie, dedykowane na podróże. To jest bardzo (!) wydajny kosmetyk. Na dowód podam, że dla moich, długich do pasa włosów, ta odżywka, używana co najmniej 2 razy w tygodniu, wystarczyła na prawie 2 miesiące. Poza tym: cena. Kupuję regularnie, w promocji, za mniej niż 10 zł i jestem w dygocie, że za tak śmieszne pieniądze mogę mieć kosmetyk porównywalny jakościowo do Kerastase czy innych Kevinów Murphych.
I oczywiście można nią sobie zrobić krzywdę, jeśli nałoży się jej za dużo, za blisko skóry, albo nie spłucze wystarczająco starannie, ale jak wiadomo każda przesada jest niebezpieczna.
I jeszcze truizm- to cudo sprawia tylko, że włosy wyglądają zdrowo. Nie naprawia ich, nie scala rozdwojonych końcówek, nie chroni przed mechanicznymi i termicznymi uszkodzeniami. To silikonowy potworek, który dodaje uroku, ale niczego nie reperuje, nie daje trwałych efektów (i tylko z tego powodu, mimo wyrzutów sumienia, to nie będzie mój hit).
Ale nic to! Oceniam tu w zachwycie estetykę i z radością oznajmiam, że moje włosy nigdy nie wyglądały lepiej! Kiedy wiem, że nabroiłam i moje włosy potrzebują pomocy (bo wiatr potargał, bo wilgotno, bo spałam w czymś co udawało wyrafinowany kok), albo kiedy mam zamiar na jakiejś gali poudawać gwiazdę wiem, że mogę liczyć na to cudeńko. Efekt wow!

Zaufany

Jest to produkt do którego często wracam po nieudanych próbach z innymi odżywkami. Nakładam go na końcówki włosów na 3 do 5 minut. Włosy po nim są gładkie i odżywione , łatwe do rozczesania. Moje długie, rozjaśniane włosy wymagają naprawdę silnego odżywienia i ta odżywka im to zapewnia.