Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Średnia ocena: 4.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

bogate
masło
normalna, sucha
balsamy
regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w słoiku

Nawilżają i wygładzają

Z tej serii miałam wszystkie zapachy maseł do ciała. Uwielbiam kosmetyki, które pachną i pozostawiają po sobie lekką ale delikatnie tłustą warstwę.
Masło stosuje rano i wieczorem ( choć zdarzają się dni przerwy).
Dzięki nim nie tylko po goleniu ale i kiedy czuję suchość bądź chce aby skóra ładnie pachniała wiem, że to będzie odpowiednio dobry produkt.
Opakowanie jest wydajne, choć wolę produkty, które mają pompkę a nie słoiczek to tutaj mimo ceny nie można narzekać.
Skład produktu też jest niczego sobie.
Ale jeśli miałabym wytypować jeden z czterech zapachów to zdecydowanie będzie to kakao - jest delikatne ale słodkie i długo pachnące.
Taki produkt warto stosować latem kiedy skóra narażona jest na poparzenia, zyskać można nie tylko ochronę ale i długotrwały zapach.

super produkt

uwielbiam produkty Ziaja a to masło przypadło mi w szczególności do gustu. kupiłam go w Hebe na promocji (mam wersję oliwkową). Ma bardzo ładne opakowanie, które łatwo sie otwiera i wygodnie aplikuje . Samo masło ma taka fajną konsystencję a do tego mega super pachnie. Jest dość wydajne bo nie potrzebuję go zbyt wiele aby fajnie się nim nasmarować. Skóra jest natłuszczona ale nie klejąca a do tego taka miła i gładka w dotyku. Polecam.

Uwielbiam go ze względu na piękny zapach

Krem Ziai jest już dla mnie kultowy bo wracam do niego od kilku lat. Lubię nim budować zapach na skórze i kupuję w różnych kombinacjach zapachowych, ale najbardziej upodobałam sobie kakao i oliwkę. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie podrażnia skóry, a przede wszystkim masło jest bardzo wydajne.

Super na suchą skórę (kakaowe)

Kakaowe masło pachnie mocno kakao plus krem. Zapach zostaje na skórze. Krem ładnie się wchłania, pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Masło nie uczula ani nie podrażnia. Jest wydajne.

Masło cudownie pachnie

Masełko ślicznie pachnie. Skóra przez naprawdę długi czas utrzymuje się miękka, jędrna i słodko, delikatnie przyjemnie pachnąca. Gdyby ktoś miał obawy że masło pozostawia na skórze jakąś tłustą nieprzyjemną warstwą to nie należy się martwić. Warstwa nie pozostawia ubrań tłustych, nie jest nieprzyjemnie lepiąca się, masło dobrze się wchłania pozostawiając skóre miękką zamiast pokrytą grubą warstwą oleju.

Ratunek dla suchej skóry

Marka Ziaja jest polskim producentem kosmetyków, który zdobył popularność ze względu na dostępność swoich produktów, a jednocześnie oferowanie skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych.

Masło do ciała kakaowe jest cenione za swoje właściwości nawilżające i odżywcze, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych i innych substancji odżywczych.
Kupiłam ten produkt w zimie, gdy borykałam się z problemem suchej i szorstkiej skóry.
Produkt ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach, który umila wieczorną pielęgnację.
Już po kilku użyciach zaobserwowałam pozytywny wpływ masła na stan mojej skóry. Skóra z dnia na dzień stawała się coraz bardziej nawilżona i miękka, uczucie suchości i napięcia zniknęło bezpowrotnie.

Treściwy, dobrze regeneruje

Lubię wracać do tego masła, jest tłusty, dobrze nawilża i do tego pięknie pachnie!

Moja skóra jest sucha, bywa przesuszona więc często wybieram bardziej bogate kremy czy masła.

Lubię tę serię z Ziaja. Masło jest fajne na lato, bo nadaje ładny kolor skórze, delikatnie brązowieje. Dodatkowo nawilża, a zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele.

Opakowanie w słoiczku, można łatwo wydobyć produkt i dozować według potrzeb.

Masło jest bardzo wydajne, bo jest tłuste i wystarczy niewielka ilość.

Lubię

Cudowny zapach
ten zapach jest przecudowny, ja po uzyciu tego masla do ciala czuje sie jak w gabinecie SPA:)
Skora po nim wyglada na pieknie nawilzona z deliktna poswiata brazowego kolorku. Uwielbiam ten zapach za jego wydajnosc, starcza mi na cale wakacje, skora dzieki niemu nie jest przesuszona, wyglada na taka zdrowa:) Ten mus kojarzy mi sie zawsze z wakacjami . Super nawilza, ale nie powoduje tlustej warstwy

ukochana perelka

to maselko do ciala bije na glowe wiele innych z wyzszej polki cenowej i to bez problemu

po pierwsze sloiczek jest bardzo wygodny do uzycia, mozna wyrzebac caly produkty, nie trzeba przecnac probki etc, jest naprawde wygodne.
konsystencja jest bardzo przyjemna, balsam nie jest zbyt tlusty, jest przyjemny dla ciala, nie zatyka porow, i nie pozostawia dziwnego filmu na skorze po uzyciu

zapach w szczegolnosci kokosowy jest bardzo przyjemny, ogolnie nie sa za slodkie, nie dusza, dlatego lubie ich uzywac na noc

bardzo przyjemny do uzycia po prysznicu, kapieli etc, dobrze nawilza, nawet jesli masz skore wrazliwa, u mnie nie spowodowal podraznien

Przypadkowo odkryty ideał

Balsam kupiłam zupełnie przypadkowo w Hebe, kiedy jechałam na wakacje i zapomniałam swojego balsamu... Był tani i to spowodowało, że wybrałam właśnie ten produkt... Nie jestem za bardzo przekonana do marki, bo w wielu przypadkach kosmetyki mi nie pasowały, głównie ze względu na zapach, albo po prostu na brak jakiegokolwiek działania, a w tym przypadku miłe zaskoczenie. Masełko jest w brązowym, plastikowym słoiczku.Przyznam, że lubię takie rozwiązanie, bo jest wygodne w użytkowaniu i łatwo można wyjąć produkt z opakowania i zuzyć do końca, nawet jeśli to już resztka produktu. Nie trzeba bawić się w odkręcanie pompek(których nienawidze) czy rozcinanie opakowania. Masełko ma lekko brązowy kolor, dość gęstą konsystencję i ten zapach czekoladowego budyniu, Mniam!! Zapach jest słodki i ma się ochotę zjeść zawartość słoiczka. Mnie osobiście nie drażni, chociaż jestem wrażliwa na zapachy. Bardzo dobrze się rozprowadza. Szybko się też wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Nie brudzi pościeli. Posostawia skórę gładką i miękką. Nawet w przypadku mojej bardzo suchej i wrażliwej skóry. Po kilku zastosowaniach zauważyłam, że moja skóra jest gładsza i nawilżona. Na lato mi się sprawdził, ale na zimę może nie być wystarczający... Kupię zimą kolejne opakowanie i wrócę z updatem. Mimo wszystko polecam wszystkim z bardzo suchą skórą, bo naprawdę widać róznicę w nawilżeniu, a co najważniejsze odczuwa się taką ulgę, skóra nie jest już tak napięta. Zauważyłam też, że odkąd zaczęłam używac tego balsamu, poprawiła się też bardzo moja skóra na rękach. Moje ręce to odrębna historia, są przesuszone z tendencją do egzemy, a dzięki temu produktowi ten problem zniknął. Nie ma krostek, ranek, nieznośnego świądu, a nawet szorstkości po wewnętrznej stronie, która utrzymywała się bardzo długo po zniknięciu ranek i nawet drogi krem z apteki sobie nie poradził. Myślę, że zdecydowanie będę wracać do tego produktu, bo jest dość wydajny. Wystarczył mi na miesiąc, przy stosowaniu rano i wieczorem na bardzo suchą skórę, która tego produktu potrzebuje dużo. Cenowo też jest przyzwoicie. Produkt kosztował nieco powyżej 15 złotych. Jest to produkt na każdą kieszeń i z całą pewnością zostanie na dłużej. Nawet gdyby nie działał, kupiłabym ponownie dla samego zapachu.

Świetne

Masło kupiłam bardziej od tak podczas zakupów - samo do siebie nie przyciągało. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, konsystencja treściwa, gęsta łatwo się rozprowadza po skórze. Nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy. W miarę szybko się wchłania. Skóra po zastosowaniu jest nawilżona i gładka. Produkt wydajny i nie drogi.

Kakaowe nawilżenie

Masło do ciała od Ziaja jest tak gęste i kremowe, że po pierwszym użyciu zrozumiałam, dlaczego nazywa się "masłem". Rozprowadza się na skórze gładko i łatwo, pozostawiając ją delikatnie nawilżoną i pięknie pachnącą.

Wersja kakaowa jest słodka i przytulna, idealna na wieczór przed snem. Kiedy nakładam ją na skórę, czuję się jak w chmurach czekoladowych. Co jest dla mnie naprawdę ważne, to to, jak długo trwa nawilżenie. Masło do ciała od Ziaja naprawdę utrzymuje skórę nawilżoną przez długi czas, co jest dla mnie ogromnym plusem, zwłaszcza w zimowe dni.