Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

zapachowa
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha
balsamy

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Świetne działanie za niską cenę

Kakaowe kosmetyki do ciała Ziaji chyba każdy z nas zna. Wyróżniają się przede wszystkim niską ceną, pięknym zapachem i charakterystycznym kolorem opakowania. Wypróbowałam wszystkie kosmetyki z tej serii i żaden mnie nie zawiódł. Ale dzisiaj o maśle kakaowym, które od obłędnego słodkiego zapachu ma jeszcze wiele innych zalet. Masło ma przyjemną, kremową konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się po ciele. Wchłania się dosyć szybko, ale nie błyskawicznie (trzeba chwilę odczekać, żeby założyć ubranie). Za to działanie na skórę ma fantastyczne. Świetnie nawilża, skóra po jego użyciu jest aksamitnie gładka, miękka i przyjemna w dotyku, a co najważniejsze efekt ten nie znika po chwili. Regularnie stosowane sprawia, że skóra jest mniej odwodniona, nie przesusza się tak szybko. Wygodne opakowanie, kosmetyk można zużyć do samego końca nic się nie zmarnuje.

Jednen z najlepszych

Długo miałam problem ze znalezieniem balsamu do ciała, który będzie nawilżał moją skórę nie pozostawiając na niej tłustego filmu i nieprzyjmenego zapachu. Masło ziaja (w moim przypadku wersja kakaowa) trafiło w moje ręce przez zupełny przypadek i okazało się strzałem w 10!

Produkt ma bardzo przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania i bardzo fajnie nawilża skórę. Zapach jest bardzo ładny, ale nie za intensywny (osobiście unikam produktów, które zbyt mocno pachną). Produkt jest dosyć wydajny no i bardzo tani co jest jego niewątpliwą zaletą ;-) Testowałam mnóstwo produktów do ciała, często kilkakrotnie droższych niż masło Ziaja, i wiele z nich okazało się totalnymi bublami, podczas gdy o tym produkcie nie mogę powiedzieć jednego złego słowa. Jest to jeden z moich trzech ulubieńców do ciała, do których zawsze wracam :-)

Zawsze wracam

Nie wiem jak to jest z tym masłem, ale mimo składu, który nie powala, zawsze prędzej czy później do niego wracam.
Bardzo dobrze współgra z moją sucha skórą, zostawia delikatny film, który bardzo lubię, dobrze nawilża. Latem podkreśla opaleniznę, a zimą pomaga utrzymać zdrowy odcień moim rachitycznym konczynom :) zapach nie jest nachalny, lekko wyczuwam go po nocy. Nie boli mnie głowa, co przy perfumowanych balsamach jest normą. Polecam bardzo i każdemu nawet wypróbować.

Cudowny zapach

Miasło Ziaja do ciała używałam w wersji kakaowej i kokosowej. Dwa zapachy okazały się oblędne. Zachwyciło mnie, że dosyć długo arpmat utrzymuje się na skórze. Masło bardzo szybko się wchłania. Co ważne pozostawia skórę miękką i nawilżoną.

Kokosowe masło do ciała

W okresie zimowym lubię otulać się kokosowymi kosmetykami. Będąc w sklepie Ziai wpadło mi do rąk to kokosowe masło i jestem nim zachwycona. Po pierwsze zapach, który dla mnie jest genialny i dość długo utrzymuje się na skórze. Sam produkt bardzo łatwo się aplikuje, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy więc ekstra! Jeżeli chodzi o nawilżenie, to moim zdaniem jest ono umiarkowane. Raczej dla osób, które nie mają ogromnych problemów z suchością skóry. Podsumowując - dobry, lekki, pięknie pachnący nawilżacz. W okresie jesienno-zimowym zawsze chętnie po niego sięgam.

opinia

Masło firmy zaiaja sprawdziło się u mnie dosyć dobrze. Dobrze nawilża, dobrze się rozprowadza oraz cena, za którą można je dostać jest przystępna. Ogólnie jetem z niego zadowolona, choć według mnie jest troszeczkę za mało wydajne.

Przyjemne masełko

Miałam w wersji kakao, przyjemnie się tego produktu używało. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filtru na skórze. Bardzo ładnie pachnie i jest wydajne, konsystencja taka jak lubię i dzięki temu że jest w miarę gęste to łatwo się nakłada. Jak za taką cenę to rewelacja, może nie nawilża jakoś super mega hiper na długo ale dla mnie i tak na piątkę.

super

Genialny zapach, fajny, gęsty krem, genialnie nawilża szczególnie suche pięty. Uwielbiam go! Zdecydowanie mój faworyt. Niestety słabo wydajny bo jego gęstość ciężko się rozprowadza i trzeba uzywac więcej

Ziaja<3

Od dawna jestem zakochana w produktach Ziaja.
Kremowa konsystencja idealnie nawilża cerę. Skóra jest gładka, odżywiona i nawilżona. Jeśli ktoś tak jak ja lubi zapach kakaowy to bardzo polecam :)
Cena też robi wrażenie;)

Idealne na lato!

Stosowałam je do ciała latem. Idealnie zdał egzamin. Nawilżył skórę i sprawił że czułam się o wiele lepiej. Najlepsze było w nim .... ZAPACH! Kakao, które każda z nas kocha. Nie sprawdzają się u mnie kremy do twarzy Ziaji, ale do ciała jak najbardziej!

Dobry produkt za małe pieniądze

Cena to zaledwie 10 zł a plusów wiele : idealna do rozsmarowania konsystencja , przepiękny kakaowy zapach , bardzo dobrze się wchłania , nie pozostawia tłustych plam , po kilku użyciach skóra jest gładsza i nawilżona ,

wow

Masełko sprawia ze skóra jest miękka , elastyczna , redukuje uczucie ściągnięcia.
Skóra zyskuje zdrowy wygląd i dobre nawilżenie .
Sprawdza się zarówno po opalaniu jak i po depilacji .