Kryolan, Ultra Underbase (Uniwersalna baza pod makijaż)

Kryolan, Ultra Underbase (Uniwersalna baza pod makijaż)

Uniwersalna baza pod podkład doskonale wygładza i nawilża skórę. Ułatwia rozprowadzanie podkładu oraz przedłuża jego trwałość. Z wygodnym aplikatorem pozwalającym nabrać właściwą ilość kosmetyku.
Baza niweluje potrzebę stosowania pod nią kremu, świetnie współpracuje z wszelkimi kosmetykami.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Uwielbiam

Dla suchej skóry jest jak łagodzący opatrunek. Nałożona od razu niweluje uczucie ściągnięcia, wygładza i dobrze nawilża. Podkład na twarzy wygląda i trzyma się lepiej. Szczególnie polecam osobom które posiadają cerę sucha lub normalną :)

Najlepsza baza dla posiadaczek suchej skóry

Kupiłam tę bazę z nadzieją przedłużenia trwałości makijażu bez przesuszania. Kiedy po raz pierwszy nałożyłam ją na twarz, pierwsza rzecz na którą zwróciłam uwagę to ładny zapach. Po rozprowadzeniu produktu od razu czuć jak baza wchłania się w skórę. Jest to przyjemne uczucie delikatnie ściągniętej skóry w połączeniu z bardzo subtelnym mrowieniem. Baza świetnie nawilża skórę przez co pod makijaż nie muszę używać zwykłego kremu. Cera wydaje się po niej gładka i odżywiona. Jeśli chodzi o przedłużanie trwałości to szału nie ma. Mimo wszystko bardzo polubiłam się z tą bazą.