Alterra, XXL Curl Mascara (Mascara podkręcająca rzęsy XXL)

Alterra, XXL Curl Mascara (Mascara podkręcająca rzęsy XXL)

Cena PLN 15.00

Alterra XXL Curl Mascara: dzięki specjalnej gumowej szczotce, tusz do rzęs Alterra XXL Curl nadaje widocznie większą objętość i podkręcenie, Bez grudek i rozmazywania się tuszu. Szczotka jest wzorowana na pierścieniu rzęs. Produkt wegański.

bez parabenów, mineralna

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Dziewczęcy makijaż

Do kupienia tuszu zachęcił mnie dość naturalny skład (szczególnie jojoba) i cena promocyjna. Podoba mi się efekt, jaki daje na rzęsach. Szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt. Nadaje się raczej dla fanów delikatnego makijażu - rzęsy były nieco pogrubione, podniesione. Niestety, tusz obsypuje się po paru godzinach i któryś składnik podrażnia moje oczy.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 4

Trzeba się go nauczyć stosować aby docenić jego walory

Kupiłam kilka różnych mascar z tej firmy, ponieważ były po ok. 10 zł w Rossmanie.
No i ja - koneserka dobrych produktów stwierdzam, że ten tusz jest naprawdę dobry - to już drugi produkt tej firmy.
Nawet pojawiło się WOW co u mnie nie tak łatwo uzyskać.
Tusz daje bardzo naturalny efekt, pięknie rozczesuje rzęsy nawet po kilkukrotnej aplikacji. Jest czarno czarny i ładnie podkręca, nie skleja rzęs i nie kruszy się. Jest całkiem wydajny - cały dzień nie trzeba go poprawiać. Moje wrażliwe oczy reagują jedynie na alkohol zawarty w składzie ale tylko przez pierwsze 10 sekund i tylko kilka razy po otwarciu nowego opakowania.
Wady? No niestety znalazłam:
- lubi się odbić na powiece,
- by mocniej podkreślić rzęsy trzeba nakładać tusz kilka razy, ponieważ konsystencja jest nieco wodnista.
Mimo wszystko uważam, że ten produkt jest naprawdę dobry.
Opakowanie może nie jakieś cudne ale wolę byle jakie na zewnątrz a z dobrą zawartością. Dodatkowy plus za silikonową szczoteczkę i składniki naturalne.
W mojej ocenie zasługuje na mocne 4,5 ale pół nie mogę przyznać więc zaokrąglę w górę.

Skład:
Aqua (Water), Alcohol Denat.*, Stearic Acid, Kaolin, Sorbitol, Rhus Verniciflua Peel Wax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Galactoarabinan, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Inulin, Glyceryl Oleate Citrate, Hydrolyzed Jojoba Esters, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Algin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Lactate, Tocopherol, Jojoba Esters, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Lactic Acid, Parfum (Fragrance)**, Geraniol**, Limonene**, Benzyl Salicylate**, Citronellol**, Citral**, CI 77499 (Iron Oxides)

Używa produktu od: próbka

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Alterra, XXL Curl Mascara

Ten tusz widzialam na promocji, bardzo tanio, więc czegoś bardzo dobrego się nie spodziewałam. Chciałam go wypróbować, ale okazało się to masakrą. Rzęsy były posklejane, nawet odrobinkę wydłużone czy podkręcone nie były. Jedynie kolor jest w porządku i konsystencja.

Mega!

Super tani tusz bez parabenów. Trzyma cały dzien, bardzo wygodna szczoteczka, nie robią sie grudki, nie skleja. Efekt jest bardzo naturalny więc nie dla każdej, ale jak dla mnie to mega plus.

Kupiony w: Nie podano

Dobrze się sprawdza!

Używam już drugiego opakowania i bardzo ją lubię. Nie robi spektakularnego efektu, ale rzęsy są pogrubione i wydłużone, a o to mi chodzi ;) Uważam, że jest warta swojej ceny. Nie kruszy się, nie podrażnia mi oczu, ale też bardzo łatwo się ją zmywa (nie lubię mascar, które ciężko schodzą, bo od razu mam podrażnione oczy...).

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Dobry

Tusz jest bardzo poprawny. Szczoteczka dobrze rozdziela, podkręca i wydłuża rzęsy, jednak bez spektakularnego efektu. Będzie dobra dla osób które nie oczekują efektu sztucznych rzęs. Tusz jest wydajny, ma naturalne składniki. Dla mnie ok.

• Opakowanie: 5

Dobry naturalny rusz do rzęs

W poszukiwaniu tuszu do rzęs, który skład będzie bardziej naturalny trafiłam na tą mascarę. Używa się jej całkiem przyjemnie, szczoteczka łatwo rozdziela rzęsy i nie powoduje przy tym rozmazywania się tuszu. Rzęsy są dobrze rozdzielone a sam tusz utrzymuje się cały dzień. Nie powoduje co prawda efektu wow, a my możemy się cieszyć ładnie wyglądającymi rzęsami.