Radical, Szampon wzmacniajacy do włosów osłabionych i wypadających `Ekstrakt ze skrzypu + arginina` (nowa wersja)

Zobacz oferty

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.86/5

Sklep Farmona
Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów o potrójnej sile działania. Skutecznie zmniejsza wypadanie, a w trakcie kuracji zapewnia 100% mocniejsze włosy.
Radical to prawdziwy przełom w walce z wypadaniem włosów. Gwarantuje potrójną siłę działania: wzmacnia włosy, regeneruje ich strukturę i zmniejsza łamliwość. Spektakularne działanie zawdzięcza bogatej formule opartej na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach, takich jak:
Ekstrakt ze skrzypu wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie.
Arginina pobudza naturalne procesy zachodzące w cebulkach, zapewniając bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów.
Prowitamina B5 nawilża i regeneruje włosy, zapewniając im piękny, zdrowy wygląd.
Efekt: piękne, zdrowe i mocne włosy, pełne energii, witalności i blasku.
Testowany dermatologicznie.

Uwaga przy ŁZS - ogólnie nie dla skóry tłustej.

Jednym słowem - dramat.
Na wstępnie zaznaczę, że nie dałam rady zużyć opakowania do końca. Stosowałam go mniej więcej miesiąc i po tym czasie stwierdzam, że ten produkt nie jest w ogóle dla mnie.
Musiałam skórę głowy ratować po tym czasie (ukochanym) dercosem od Vichy.
Oczywiście wypadało więcej włosów niż zazwyczaj ma to u mnie miejsce ;)
Uważajcie na ten szampon, jeżeli macie skóry tłuste, z tendencją do ŁZS.
U mnie totalnie się nie sprawdził i nie polecam.

Ulubiony szampon mojej babci :)

Szampon ten dawno temu skradł serce mojej babci i bardzo często do niego wraca. I wcale mnie to nie dziwi, bo jej włosy po jego użyciu są w świetnej kondycji. Są one przede wszystkim mocniejsze, co w pewnym wieku jest bardzo ważne. Nie wypadają również tak mocno jak kiedyś. Plusem jest również ich piękny blask! W imieniu babci zdecydowanie polecam go każdej dziewczynie z słabymi włosami, ze skłonnością do wypadania. :)

Minusem może być jedynie słaba wydajność produktu oraz lekko apteczny zapach.

Dobry do stosowania raz na jakiś czas

Kupiłam kiedyś ten szampon z dużą nadzieją, że faktycznie pomoże mi choć trochę wzmocnić moje osłabione włosy i wypadające włosy. Myślałam, że to delikatny ziołowy szampon.
Jednak przekonałam się , że nie jest taki super.

Jest dosyć rzadki, ale mimo to na prawdę dobrze oczyszcza. Jednak włosy podczas spłukiwania były splątane i ciężko się rozczesywały. W sumie ja i tak stosuje zawsze odżywkę , więc jakoś to przeżyłam.
Po wyschnięciu są uniesione u nasady, sprężyste i puszyste. Jest ich jakby więcej. To mi się najbardziej podobało.
Jednak przy regularnym stosowaniu nie wzmocnił moich włosów, a wręcz przeciwnie - zaczęłam podejrzewać , że szkodzi im jeszcze bardziej.
Włosy stały się suche, głowa zaczynała mnie czasami swędzieć.
Jednym słowem - ten szampon przesusza.
W sumie przestałam się temu dziwić kiedy przeanalizowałam dokładniej jego skład.
Postanowiłam przestać używać go na co dzień , a sięgać po niego raz na jakiś czas żeby dokładniej oczyścić włosy i głowę. W końcu nie jest taki zły i stosowany z mniejszą częstotliwścią nie powinien szkodzić włosom.
Jednak na co dzień polecam delikatne szampony.

Jest dobrze

Szampon widocznie odżywił moje włosy, czego zazwyczaj nie spodziewam się po takich kosmetykach i skupiam się na maskach/odżywkach. Produkt wzmocnił moje włosy i nadal im zdrowego wyglądu i blasku. Opakowanie jest bardzo solidne i wygodne.

Mi on jak najbardziej odpowiada

Moim zdaniem szampon jest naprawdę fajny. Ma piękny zapach, dobrze się pieni uważam że włosy są po nim naprawdę oczyszczone i miękkie. Nie zauważyłam żeby zniwelował mi znacząco wypadanie włosów ale ogólnie duży plus

Nie przypadl mi do gustu

Szampon ma postac przezroczystego lekko bezowego zelu o lekko plynnej konsystencji. Zapach bardziej w strone ziolowego ale wg mnie dosc przyjemny. Szampon nawet dobrze myje włosy ale odzywka musi byc nalozona bo inaczej rozczesanie wlosow to tragedia. po wysuszeniu i modelowaniu wlosy wygladaja dobrze i nie przetluszczaja sie zbyt szybko. Szampon jest malo wydajny, na srednio dlugie wlosy musialam spora ilosc wylac na dlon, pieni sie srednio.

W roli rypacza bardzo dobry, ale jako szampon do użytku codziennego już nie polecam

Pamiętam, że już lata temu, gdy nie miałam pojęcia o pielęgnacji włosów i czytanie składów było dla mnie jakąś czarną magią używałam go. Mieszkałam wtedy w Krakowie i to niedaleko centrum, gdzie panuje smog, syf i malaria (bez obrazy, ale też nie owijajmy w bawełnę). Nikt kto mieszka w centrum Krakowa nie powie, że zimą maseczki jeszcze lata przed covidem były rzadkim widokiem. Dodatkowo woda w kranie nie jest tam najlepszej jakości, trochę byłam w szoku, bo w moim rodzinnym mieście kranówka niewiele różni się od źródlanej wody mineralnym butelkowanej. Wspominam o tym dlatego, że to dość ekstremalne warunki dla włosów, które przecież wchłaniają te zanieczyszczenia z powietrza i nie lubią twardej wody. Wtedy też dość często farbowałam włosy. Często używałam nie tylko do skóry głowy, ale też na całą długość. Włosy były tak oczyszczone, że aż skrzypiały. Miał też swoje wady, bo u osoby, która tak jak ja wtedy niewiele wiedziała o pielęgnacji i kupowała kosmetyki niejako "w ciemno" mogły spowodować spustoszenie na końcówkach tak intensywnie pranych SLSem, nieodpowiednio zabezpieczonych i ogólnie ze skłonnością do rozdwajania. Byłam ignorantką, ale jakoś połączyłam fakt, że skoro są tak mocno doczyszczone, to trzeba je też odżywić choćby Kallosem, żeby temu zapobiec, wtedy problem praktycznie zniknął. W takich warunkach może i można używać go częściej.
Znów kupiłam go parę miesięcy temu, już jako "rypacz". Ma SLS i CB, dlatego po odrobionej pracy domowej ze składów już nie wpadłabym na to by używać go codziennie. Natomiast w roli szamponu do stosowania raz na tydzień lub dwa tygodnie już ten skład wydawał mi się sensowniejszy. Zawiera naturalne ekstrakty i nie zawiera silikonów jak to szampony z SLS często mają w zwyczaju. Ładnie oczyszczał moje włosy z nadbudowy, miały zafundowany porządny "reset" i po umyciu nim i masce proteinowej wyglądały nieziemsko lekko. Jako rypacz super, do użytku codziennego średni pomysł.

Nie przypadł mi do gustu

Szampon kupiłam na początku stycznia by przed wiosną wzmocnić je i zapobiec nadmiernemu wypadaniu z którym zazwyczaj mam kłopot po każdej zimie.

Niestety nie moge go polecić.Jestem Nim wręcz rozczarowana.

Nie wiem w czym jest problem ale producent chyba przesadził ze składem-skrzyp polny jest dla włosów zbawienny ale ja po tym szamponie na głowie mam istne siano którego nie idzie rozczesać!
Bez odżywki ani rusz.
Wlosy są poplątane ,przesuszone,"skrzypiące"-istny koszmar.Skóra głowy napięta i sucha-wyraźnie podrażniona.
Użyłam tego szamponu kilkukrotnie -za każdym razem efekt ten sam.Włosy po Nim to koszmar.

Wyrzuciłam pół butelki -nie byłam w stanie używać tego produktu.

Dobry, co kilka myć

Kupiłam ten szampon, bo jeszcze nie był gościem w mojej łazience, a wpadł mi w oko podczas wizyty w drogerii.
Kosztował około 10zł i uważam, że w tej kategorii cenowej jest jednym z lepszych szamponów.
Włosy po umyciu są sprężyste, lekkie, mają więcej objętości (a moje włosy mają dużą skłonność do przyklapnięcia nawet tuż po umyciu). Rozczesanie włosów nie sprawia większych problemów, ale warto zastosować swoją ulubioną odżywkę, by było łatwiej.
Czasami myję nim głowę kilkuletniej córce, ale na jej włosach robi puch i każdy włos wykręca się w inną stronę.
Polecam do uzywania co kilka myć, nie na co dzień. Warto wypróbować :)

Radical szampon

Nie polecam tego szamponu. Nie wzmocnił moich włosów, wciąż wypadały i były osłabione, a używałam go dość długo. Spodziewałam się czegoś więcej od tej marki. Nie kupię ponownie.

Radical, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i wypadających

Sięgnęłam po ten szampon z powodu problemu nadmiernego wypadania włosów. Szukałam produktu, który wzmocniłby je, zmniejszył ilość tych wypadających i nie powodował przy okazji łupieżu. Ten szampon zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Był na tyle mocny, że jednym myciem zmywał oleje, którymi czasem olejuję włosy. Po wyschnięciu były mocne, lśniące i długo utrzymały świeżość. Z łupieżem też nie miałam problemu (co zdarzało się przy innych szamponach), prawdopodobnie dlatego, że nie wysusza skóry głowy.
Zauważyłam, że może on być zbyt ciężki do stosowania w stanie nierozcieńczonym, więc zawsze stosowałam go pół na pół z wodą. Dzięki temu nie obciążam włosów, a produkt wystarczył mi na dłużej.
Zapach szamponu jest delikatny i przyjemny. Cena produktu jest bardzo przystępna, a opakowanie poręczne.

Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i wypadających

Szampon kupiłam ze względu na wyglądające włosy i kuszące się. Szamponu używam tylko dwa razy w tygodniu z tego względu że włosy wysusza. Szampon mi pomógł i widać efekty że więcej tych włosów jest.
Produkt ma gęstą konsystencję, pieni się trochę i starcza dość na długo.

Zalety:
- cena
-dostępność
-nawilża
-wydajny
-regeneruje
- zapach

Wady:
-ciężko rozczesać włosy