Radical, Szampon wzmacniajacy do włosów osłabionych i wypadających `Ekstrakt ze skrzypu + arginina` (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów o potrójnej sile działania. Skutecznie zmniejsza wypadanie, a w trakcie kuracji zapewnia 100% mocniejsze włosy.
Radical to prawdziwy przełom w walce z wypadaniem włosów. Gwarantuje potrójną siłę działania: wzmacnia włosy, regeneruje ich strukturę i zmniejsza łamliwość. Spektakularne działanie zawdzięcza bogatej formule opartej na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach, takich jak:
Ekstrakt ze skrzypu wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie.
Arginina pobudza naturalne procesy zachodzące w cebulkach, zapewniając bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów.
Prowitamina B5 nawilża i regeneruje włosy, zapewniając im piękny, zdrowy wygląd.
Efekt: piękne, zdrowe i mocne włosy, pełne energii, witalności i blasku.
Testowany dermatologicznie.

Jest ok

Przeciętny mocny szampon, czasami przesuszał mi skórę głowy, ale dobrze domywał skóre głowy, dobrze się pieni, na ten budżet jest ok. Pachnie ziołowo, fajnie się z nim pracuje

Bez szału

Produkt oyltrxymujemy w plastikowej, czerwonej butelce o pojemności 400 ml. Zamykany jest zwykła zakątką, w otworze buletelki znajduje się Dziubek, dzięki czemu szampon się wylewa się niekontrolowaną ilością. Szata graficzna nic specjalnego, na etykiecie jakiś tam krzaczek, aczkolwiek jedt to opakowanie, które zwraca uwagę.
Konsystencja szapmotnu jest dość gęsta, taka powiedziałabym nawet lekko żelowa, w kolorze słabo zaparzonej herbaty. Posiada przyjemny lekko poderfumowany ziołowy zapach.
Jeżeli chodzi o jego działanie to niestety szału nie ma. Zacznę od tego że nie pieni się jakoś spektakularnie. Co do jego efektu myjącego... No tu jestem jeszcze bardziej niezadowolona, on dla mnie bardzo srednio oczyszcza skórę głowy, jest po prostu niedomyta, włosy są obciążone bez użycia odżywki. Co do jego działania wzmacniającego, ja go używam lekko ponad miesiąc i nie zauważyłam nic, włosy wypadają jak wypadały o ile nie leci ich więcej. Zmniejszenia łamliwości też nie dostrzegłam. Żadnego wygładzenia ani blasku też nie ma bez użycia maski/odżywki. Sięgnęłam po niego z polecenia i nie wiem w czym on u kogoś się sprawdził, bo u mnie w niczym. Rozczesać włosy po nim to też nie jest przyjemna czynność w moim wypadku. Niestety nie polecę go nikomu ze swojego otoczenia.

Średni

Szampon kupiłam w celu wypróbowania i myślę że jest dość średni. Nie zauważyłam spektakularnych efektów, dobrze domywa włosy i zmniejszą łupież a z wypadaniem radzi sobie średnio i ta butelka jest stanowczo za mała, szybko się kończy.

Działa

Szampon bardzo skuteczny, gdy stosujemy według zalecenia, tj. trzymamy na włosach, na skórze głowy 5 minut. Stosujemy go przy każdym myciu. Sam w sobie dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Stosowany regularnie (u mnie po 3 butelkach najlepiej widać efekty) znacznie zmiejsza wypadanie włosów, być może to przez działanie wzmacniające od zewnątrz. Warto go łączyć z innymi produktami z tej serii. Ma fajny ziołowy zapach i wygodne opakowanie

Szampon Radical

Zakupiłam szampon bo cena przykuła moją uwagę. Miałam problem z wypadaniem włosów. Niestety stosowanie tego produktu nie przyniosło właściwie rzadnych rezultatów. Zapach mi odpowiadał ale myśle ze to raczej kwestia gustu. Zapach jest intensywny dlatego jeżeli ktoś nie lubi ziołowego zapachu to nie polecam.
Poza zapachem nie widzę żadnych pozytywnych właściwości.

Fajny dla włosów niskoporowatych

Mam włosy niskoporowate z tendencją do przetłuszczania, szampon fajnie sprawdza się do mycia co 2-3 mycie jako mocniej czyszczący. Pozostawia włosy świeże i ładnie odbite od nasady. Dodatkowo cena też zachęca, ładnie się pieni i jest wydajny :)

Nie przepadam

Niezbyt ładny zapach, kiepska wydajność, słabe właściwość myjące. Włosy szybko wyglądają jak przetłuszczone, są płaskie i ciężko je ułożyć. Najsłabszy produkt w lini radical

Szampon Radical

Tego szamponu używałam jakiś czas temu, gdy miałam długie włosy. Niestety wtedy bardzo się plątały i musiałam zmienić go na inny.
Niedawno do niego wróciłam, ponieważ znacznie skróciłam włosy i chciałam się przestawić na jakiś delikatniejszy szampon. Przy stosowaniu odżywek lub maski do włosów z rozczesywaniem nie mam problemu. Jeśli chodzi o wypadanie to nie zauważyłam znacznej zmiany, nadal mi wypadają, chociaż mam wrażenie że na szczotce pozostaje ich trochę mniej. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że włosy szybciej mi się przetłuszczają. Włosy wyglądają zdrowo, ale ciężko mi stwierdzić czy to zasługa tego szamponu.
Szampon nie znajdzie się na mojej liście ulubieńców, ale też go nie skreślam, może jeszcze do niego kiedyś wrócę

Ziołowy szampon

Szampon ma przyjemny ziołowy zapach i żelową konsystencję. Jest przeznaczony do włosów osłabionych z problemem nadmiernego wypadania. W ostatnim czasie moje włosy mają większą skłonność do wypadania, więc sięgnęłam po szampon Radical. Nie wiem czy zmniejszył problem, ale na pewno nie zahamował wypadania całkowicie. Podczas mycia włosów szamponem zauważyłam, że charakterystycznie "piszczą" pod palcami i nie obejdzie się bez użycia odżywki lub maski do włosów. Włosy są oklapnięte i szybko się przetłuszczają.

Szampon zniszczył mi włosy

Szampon ten a raczej cały zestaw czyli szampon, mgiełkę i serum zakupiłam w super promocyjnej cenie przez internet, bardzo byłam zadowolona z ceny którą zobaczyłam bo całość ok 23 zł więc wzięłam od razu dwa zestawy.
Cały zestaw powinien być lepszy niż stosowanie tylko jednego kosmetyku na jakiś problem, czyli tutaj na wypadanie włosów. Niestety. Szampon całkowicie zniszczył mi włosy.
Dbam od x czasu o równowagę PEH, ale to co robi ten szampon to jest koszmar. Chciałam by było widać efekty, dlatego stosowałam go co mycie (niestety), na drugie mycie kładłam szampon łagodny (mimo wszystko). Niestety szampon całkowicie nie daje rady jest za mocny. Dość dobrze się pieni, więc można zostawić tą pianę na skórze głowy tak jak zaleca producent. Dodatkowo nakładałam odżywkę by szampon nie wysuszał całych włosów, ale niestety. Włosy są po umyciu w fatalnym stanie. Są matowe, ciężkie do rozczesania, tępe. Szamponu oraz innym kosmetyków z tej serii używam prawie dwa miesiące nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy, włosy wypadają właściwie tak samo jak przed rozpoczęciem kuracji tym zestawem. Szampon jest bardzo wydajny to aż 400 ml, tutaj zdecydowanie to wada, myślałam że będzie super i mi pomoże na problem z wypadającymi włosami a jednak nie jest ok. W dodatku zakupiłam dwa takie zestawy i teraz się zastanawiam kiedy je zużyję. Od siebie nie polecam, bo mi nie pomógł.

ZALETY:
niska cena przy zakupie przez internet w zestawie

WADY:
brak konkretnego i właściwego działania
włosy lecą mimo systematycznego używania
szampon powoduje, że włosy są tępe matowe i ciężko je rozczesać

Nie nadaje się do włosów rozjasnionych

Zakupilam szampon razem z mgielka z myślą o wypadaniu włosów. Szampon niestety rozczarowal mnie. Konsystencja rzadka, nie pieni się i nie zapobiegł wypadaniu włosów. Mam włosy rozjaśnione, długie i po myciu niestety nie można ich rozczesac. Włosy miałam wrażenie jakby były niedomyte.

Działa ale kiepsko się nim myję

Ziołowy szampon znacznie zmniejsza wypadanie włosów jak dla mnie radzi sobie z tym doskonale i poprawia kondycję włosów są mocniejsze ma dość mocny ziołowy zapach ale jest ok ułatwia się dość szybko buteleczke mamy odkrecana przyzwoita niestety konsystencja jest rzadka najlepiej dozowac bezpośrednio na głowę praktycznie się nie pieni potrzeba użyć dużą ilośc by naprawdę czuć głowę umyta po zmyciu szamponu włosy były jakieś posklejane i twarde miałam wrażenie że ten szampon jest dalej na włosach konieczna jest maska bądź odżywka bez tego chyba się ich nie uczesze wolałam nie ryzykować no to ok czeszemy podeschniete włosy też nie było całkiem ok trzeba dać olejek bądź odżywkę w psikaczu tzw więc szampon potrzebuję dużego wsparcia i mycie nim przyjemne nie jest jednak się zawzielam bo szampon jest ziołowy więc liczyłam na efekt użyłam szybko szampon w miesiąc i stwierdzam że nie wypadają mi włosy więc jego zadanie spełnione przygoda z nim była czasochłonna i problematyczna czy do niego wrócę hmmm jeżeli inne kosmetyki mnie zawiodą to ewentualnie ale niewiem dostępny np w rossmanie