Termissa Woda termalna z Podhala, Nawilżający szampon do włosów

Termissa Woda termalna z Podhala, Nawilżający szampon do włosów

Naturalny szampon do codziennego mycia każdego rodzaju włosów, w tym cienkich i łamliwych. Formuła oparta na wodzie termalnej z Podhala bogatej w cenne minerały oraz substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego, z ekologicznych upraw wzmacnia i nawilża włosy oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę głowy, nie powodując podrażnień. Szampon wzbogacony jest łagodnym kompleksem kondycjonującym, w skład którego wchodzą ekstrakt z ryżu i pszenicy, hydrolizat protein białek mleka, wolne aminokwasy oraz biotyna. Substancje aktywne zawarte w szamponie pielęgnują włosy oraz uzupełniają ubytki keratyny u osób o włosach cienkich i łamliwych. Ekstrakt z owsa nawilża i regeneruje uszkodzone włókna włosów bez ich obciążania. Nawilżające substancje pochodzące z miodu nadają włosom piękny połysk. Włosy stają się mocne, zdrowe i lśniące.

Mój HIT!!!!

Kosmetyków z polską wodą termalną szukałam długo, bo wody te mają na mnie bardzo dobre działanie, co przetestowałam w tatrzańskich źródłach ....
Okazało się że Termissa z wodą z Podhala jest też w Hebe. Zachęcona świetnym działaniem kremu nawilżająco- odżywczego(złagodził polekową pokrzywkę) kupilam szampon i odżywkę.
Nie wiem co jest lepsze ale razem na moich włosach zadziałały cuda!
Szampon jest delikatny, łagodny dla skóry głowy. Ma nie drażniący zapach. Nie pieni się jak drogeryjne szampony ale jest to dermokosmetyk bez sls więc to norma. Pomimo ze w składzie jest alkohol i kwas salicylowy absolutnie nie wysusza włosów, pewnie za sprawą innych nawilżających składników.
Efekt po myciu jest na moich włosach spektakularny- są miękkie, błyszczące, podatne na układanie i co niewiarygodne: nawet moje suche jak wióry końcówki wyglądają na zregenerowne! Dodatkowo co dla mnie niebywałe włosy są świeże i naprawdę dobrze wyglądają przez 3 dni, gdzie normalnie musiałam myć co drugi dzień. Zlikwidował też łupież i przykre swędzenie skóry głowy jakie miałam od dłuższego czasu, pomimo stosowania naprawdę dobrych szamponów. Niebywały efekt tego duetu ( odżywkę nakładam i na włosy i na skórę głowy, trzymam 2 minuty) możliwy jest być może przy trudnych włosach jak moje:długie i suche, farbowane, cienkie, ze skłonnością do wypadania, przetluszczające się i MEGA puszące. Mozliwe że przy włosach w dobrej kondycji efekt nie będzie tak szokujący jak u mnie...
Po tym szamponie i odżywce(+ olejek z czarnuszki z malahitem) naprawdę mogę wyjść nawet na mżawkę i włosy nadal będą ok , co normalnie dawało efekt "starego mopa".
Zauważyłam też mniejsze wypadanie włosów co zawsze po lecie było moją zmorą.

Spoko szampon

Szampon nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Zapach ma specyficzny, niezbyt przyjemny i dosyć kiepsko się pieni. Jego wadą jest również kiepska wydajność. Uważam, że cena jest zbyt wysoka uwzględniając pojemność i to co nam oferuję ten szampon.