Pityver, Scalp & Hair Care Shampoo (Szampon na łupież pstry)

Pityver, Scalp & Hair Care Shampoo (Szampon na łupież pstry)

Szampon na łupież pstry Pityver składa się wyłącznie z naturalnych składników i ekstraktów roślinnych. Posiada wiele aktywnych substancji, wśród których można wyróżnić: siarczek z selenu, ekstrakt z aloesu oraz glinkę białą. Jest to naturalne rozwiązanie na łupież pstry głowy. Dzięki szamponowi można skutecznie wyeliminować ten rodzaj łupieżu z powierzchni swojej skóry. Szampon poprawia wygląd włosów, dodatkowo wzmacnia je i odżywia w niezbędne składniki. Jest to szampon na łupież pstry bez recepty, który sprawdza się idealnie praktycznie w każdym przypadku i jest bezpieczny dla użytkowników w każdym wieku. Włosy pozostają miękkie, skóra może skutecznie się zregenerować oraz nawilżyć. Szampon Pityver skutecznie działa na niwelowanie świądu oraz przeciwdziała łuszczeniu się skóry na głowie.

skuteczny :)

Recenzując takie produkty trzeba pamiętać o tym, że to nie jest zwykły szampon do włosów tylko dermokosmetyk, który nie ma mieć fajnego zapachu, i nie ma dawać nam super tafli na włosach, tylko przede wszystkim - leczyć.
No i właśnie - zapach szamponu jest bardzo specyficzny, tak jak juz niżej ktoś pisał, jakby lekko metaliczny. Kolor też nie jest typowy dla zwykłego szamponu, bo jest pomarańczowy.
Ale czy działa na łupież pstry? Ano działa.
Stosuję go zgodnie z ulotką, już około 10 tygodni, i na prawdę widzę dużą poprawę :) Skóra jest mniej zaczerwieniona i na pewno dużo mniej się łuszczy. I pomimo tego, że jest to szampon leczniczy, nie wpływa źle na kondycję włosów :) Myślę, że to produkt, który warto kupić gdy się leczymy na łupież pstry właśnie. Plus ode mnie ma też za to, że jest wegański i cruelty free :))

Super

Od jakiegoś czasy mam wielki problem z łupieżem. Próbowałam wiele produktów ale na dłuższą metę żaden nie zdawał egzaminu. Albo nie było w ogóle poprawy, zmiany szybko nawracały takie jakie były albo jeszcze gorzej bo miejscami były zmiany bardzo zaognione. No totalna masakra. Byłam zrozpaczona. Ten produkt poleciła mi znajoma. Z początku byłam sceptycznie nastawiona , ale stwierdziłam co mi szkodzi. I to było mega wielkie zaskoczenie. Szampon okazał się hitem. Tak jak opisuje producent rzeczywiście szampon likwiduje łupież ostry. Świetnie oczyszcza skórę głowy, nie podrażniając jej. Jest bardzo wydajny. Zapach może nie powala ale tu raczej chodzi o działanie a nie o zapach. Dodatkowo ogromnym plusem jest to, że jest to produkt wegański i nie testowany na zwierzętach. I ma naprawdę skład godny polecenia. Dla mnie totalny sztos!!!

bezkonkurencyjny

NIestety, z łupieżem pstrym zmagam się już długi czas, i za mną wiele kosmetyków, które obiecywały poprawę, a często zamiast poprawy dostawałam zaognienie zmian. Do tego produktu (jak już po jakimś czasie do wszystkich) podeszłam z rezerwą - nie oczekiwałam świetnych rezultatów, bo po prostu już średnio miałam nadzieje, że cokolwiek tutaj pomoże. Aktualnie jestem po 2 miesiącach używania całego zestawu, i muszę powiedzieć, że efekty są, i to lepsze, niż oczekiwałam. Ale teraz o samym szamponie.

- kolor ma dziwny, ciemno czerwony, ale już doczytałam, że to przez zawartość selenu
- konsystencja jak zwykły szampon
- zapach taki no niezbyt, jakby lekko metaliczny, ale on dość szybko się ulatnia, nie czuć go tak na włosach, więc jak dla mnie to nie minus
- wpływa na zmniejszenie łupieżu pstrego, zmiany się zmniejszają przy regularnym stosowaniu
- wydajność jest ok, starcza na tyle co zwykły szampon (około 1,5 m-ca)
- skład ma w mojej opinii dobry - siarczek selenu, biała glinka, dwutlenek tytanu
- nie pogarsza stanu włosów, co często miało u mnie miejsce z innymi produktami na łupież pstry

z minusów to moim zdaniem:
- można go kupić tylko w zestawie
- można go kupić tylko przez internet

Ogólnie polecam, w przyszłości postaram się zrecenzować inne produkty z zestawu.

miłe zaskoczenie

Po wielu kosmetykach, które gwarantowały mi pomoc w zwalczeniu łupieżu pstrego trafiłam na niego - i w końcu coś mi pomogło. Muszę powiedzieć, że byłam nastawiona sceptycznie. Po wielu kosmetycznych zawodach raczej nie liczyłam a to, że trafię na jakiś skuteczny produkt. A tu taka niespodzianka ;)

Kilka słów o nim?
- przede wszystkim to działanie - faktycznie likwiduje łupież pstry
- oczyszcza skórę głowy nie podrażniając jej dodatkowo
- nie wpływa na stan włosów - o to bałam się najbardziej, ale w żaden sposób mi ich nie zniszczył :)
- efekty widać już po kilku tygodniach - po kilku miesiącach była już rewelka
- jest wegański i nie testowany na zwierzętach
- ma dobry skład! i nie zawiera sterydów :)
- trzeba brać pod uwagę, że szampon ma ciemne, jakby czerwone zabarwienie
- zapach dziwny, nie jestem w stanie określić, ale da się go znieść
- cena dość wysoka, ale jak za skuteczne działanie to ja nawet nie mam zamiaru a nią narzekać

Szampon przeciwłupieżowy wyczyści wszystkie głowy

Ostatnio spotkałam się z tym szamponem. Borykam się z ŁZS i muszę przyznać, że odkąd stosuje ten szampon odczuwam znaczną ulgę. Szampon zawiera aloes i siarczan selenu, Doskonale oczyszcza skórę głowy i nawilża ją. Jego wadą jest to, że jest dość drogi, ale warto naprawdę. Jest to szampon specjalistyczny.

Dobre działanie, ale...

Jeżeli chodzi o samo działąnie szamponów to nie mam przeciwwskazań i robi dokladnie to co obiecuje producent przy regularnym stosownaniu. Problem z łupieżem pstrym zrobil mi sie o wiele mniejszy i jestem zadowolona z produktu.

Nieco większy problem mam z samym zapachem i barwą szamponu. To pierwsze strasznie mnie drażni, to drugie przy niedokładnym spłukaniu uwielbia barwić mi ręcznik. Niby detal i na pewno bede wracac do produktu, ale odnotowuje z obowiazku.

najlepszy! :)

Kosmetyków Pityver zaczęłam używać od razu gdy tylko zdiagnozowano u mnie łupież pstry. Na początku byłam zrezygnowana, bo po licznych wizytach u lekarzy mówiono mi, że tej przypadłości bardzo trudno sie pozbyć

U mnie na szczęście od kilku miesięcy spokój. Szampon Pityver przynosił efekty bardzo szybko, w ciągu dwóch miesięcy widziałam ogromną poprawę - plamy na skórze głowy i w jej okolicach zniknęły. Szamponu używam nadal, profilaktycznie, by choroba nie wróciła. To, co mnie bardzo martwiło, to fakt, jak choroba i używanie specjalistycznych szamponów wpłynie na moje włosy, ale jak się okazało - niepotrzebnie. Włosy się w b. dobrym stanie, po regularnym używaniu tego produktu ich stan nie zmienił się.

Cenię sobie również jego dobry skład - witamina e, glinka, siarczek selenu - wszystkie składniki świetnie się sprawdziły w walce z pstrym.

rewelka!

super działa na łupież pstry!

długo z nim walczyłam, i bezskutecznie, i na szczescie pityver mi pomógł

plamy zdecydowanie się zmniejszają, a dodatkowo szampon nie niszczy włosów, jak to miało miejsce w przypadku innych specjalistycznych produktów

ma super skład pelen substancji aktywnych, ktore są powszechnie używane w walce z pstrym

produkt dość drogi, ale jak każdy specjalistyczny

na pewno kupię ponownie

Zaskoczenie

Jak na produkt, który nie jest lekiem to duże zaskoczenie. Pomaga załagodzić swędzenia i pieczenia, skóra jest uspokojona. Duża ulga. Jak na ten moment praktycznie nie widać u mnie śladów po łupieżu pstrym, nie zauważyłam też żeby szampon źle wpływał na kondycję włosów.

super walczy z łupieżem pstrym

Ten szampon dał mi nadzieję, że łupież pstry to nie koniec świata i da się go pozbyć. Na szczęście u mnie dość szybko zdiagnozowano fakt, że to właśnie łupież pstry, i leczenie pityverem przyniosło oczekiwane skutki bardzo szybko. Aktualnie stosuję go od czasu do czas również profilaktycznie, by zapobiec nawrotowi - spisuje się na 5+

Bardzo dobry

Szampon bardzo dobrze sprawdza się przy skórze z łupieżem pstrym. Ma bardzo dobry skład, który nie przesusza i nie niszczy włosów, a jednocześnie walczy z łupieżem pstrym, którego na prawdę mega ciężko jest się pozbyć. Łupieżu jak na razie się pozbyłam ale nadal profilaktycznie używam kosmetyków pityver i świetnie się sprawdzają. Jedyne co mi przeszkadza to zapach, który nie jest zbyt przyjemny, ale z drugiej strony na pewno brak substancji zapachowych jest plusem, bo nie ryzykujemy podrażnieniem skóry.

Produkt najwyższej jakości :)

Gdy usłyszałam od lekarza, że choruję na łupież pstry, tak na prawdę był pierwszym razem, gdy o tej chorobie w ogóle usłyszałam. Byłam zakłopotana, zmieszana, nie wiedziałam z czym to się je, czym to się leczy - nic :) Na szczęście odrobina przeczesywania internetu pomogła, i tak trafiłam na pityver. Chociaż sceptycznie podchodziłam do tych kosmetyków, ponieważ nie byłam przekonana. czy jedynie naturalne składniki będą w stanie pomóc mi w mojej dolegliwości, oraz czy tak wysoka cena nie jest przypadkiem naciąganiem ludzi - spróbowałam, i nie żałuję. Kosmetyki okazały się strzałem w 10.