Sleek Make Up, CC Cream (Krem CC)

Sleek Make Up, CC Cream (Krem CC)

Krem CC o lekkiej konsystencji. Wyrównuje koloryt oraz zakrywa drobne niedoskonałości. Zapewnia średni poziom krycia. Posiada długotrwałą formułę. Sprawia, że skóra staje się świeża i promienna. Utrzymuje się na twarzy długi czas, nie tworzy nieestetycznych smug i plam. Kolor dopasowuje się do odcienia cery, nie ciemnieje i nie tworzy efektu maski. Zawiera witaminę C, która pomaga chronić naskórek przed uszkodzeniami, redukuje drobne linie, zmarszczki i poprawia elastyczność. Unikalna technologia pomaga uzyskać naturalny blask, jednocześnie walcząc z nadmiernym połyskiem. SPF 29 chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Idealny na letnie miesiące do lekkich makijaży na co dzień, jak i na wieczór.

kremy BB i CC
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Całkiem dobry

Szczerze mówiąc kupiłam ten krem przy okazji innych zakupów i nie spodziwałam się cudów ale marka Sleek z sentymentu więc czemu nie? Poleżał chwilę zanim go użyłam ale gdy zrobiło się cieplej któregoś dnia i na cięższy podkład nie miałam ochoty sięgnęłam po ten krem i wow... W sumie może po nałożeniu dosyć cienkiej warstwy robić za podkład śmiało bo raz ze krycie ma niezłe a dwa że świetnie współpracuje z resztą kosmetyków. Skóra po nim lekko się błyszczy ale nie żeby zaraz był dramat. Poza tym wytrwał cały dzień bez problemów. Nadaje fajny taki oliwkowo-zdrowy wygląd skórze a jedyny minus to dość ciężko się rozprowadza i trzeba robić to raczej szybko bo zastyga.