Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Sumptuos ma za zadanie zwiększyć objętość, unieść i pogrubić rzęsy bez obciążania ich. Specjalna, gęsta szczoteczka unosi, wywija i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.
Formuła Bold Volume tworzy trwałą, miękką warstwę, która zapewniają rzęsom elastyczność, objętość i uwodzicielski kształt.
Formuła tuszu lekkiego jak piórko pozwala wyczarować makijaż na każdą porę dnia.
Tusz nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w kolorze czarnym oraz brązowym.

Najlepszy :)

Dostałam próbkę tego tuszu w Douglasie.Efekt jaki daje absolutnie powalił mnie na kolana, a muszę zaznaczyć,że jestem uzalezniona od kupowania i testowania tuszów do rzęs i miałam większośc dostępnych na rynku.Pięknie pogrubia, rozdziela, unosi, wydłuża.Trzyma się przez cały dzień i nie obsypuje.No cóż - chego chcieć więcej :) Ja jestem zachwycona! Pozostaje mi jeszcze wypróbować nowy Givenchy Phenomenal Eyes (choć nie wiem czy jakikolwiek tusz może konkurować w tej chwili z Sumptuous Mascara).Na razie jednak nie będę ryzykować i wybieram się do zakupić pełno-wymiarowe opakowanie Sumptuous :)

Brawa dla Estee Lauder za rozdawanie próbek Sumptuous Mascara.Jak się wie,że produkt jest świetny to można zrobić taką akcję.Gdybym nie dostała próbki, nigdy nie kupiła bym tego tuszu, gdyż akurat wszystkie poprzednie tusze tej marki uważam za beznadziejne.Oprócz tego jedynego w swoim rodzaju brylancika :)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 (próbka tuszu)

Rewelacyjny

Pogrubia i wydluza rzesy, staja sie one bardzo wyraziste. A co mi sie najbardziej podoba to to, ze mozna nalozyc jedna warstwe po drugiej i nie rzesy pozostaja nie sklejone, sa intensywniw czarne. Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich ktore do tej pory uzywalam, a bylo juz ich troche...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piwrwszego

ładnie unosi rzęsy :)

ja również dostałam miniaturową wersję tego tuszu. rzeczywiście efektownie unosi rzęsy, wydaje się, że jest ich więcej:) w moim przypadku nie pogrubia, a próba położenia drugiej warstwy kończy się niekiedy sklejeniem w kępki, więc pozostaje przy jednej dokładnie nałożonej warstwie- efekt naturalny ale widoczny:) nie ma mowy o osypywaniu, tusz utrzymuje się długo, absolutnie nie ma mowy o podrażnionych oczach:) cena niestety jak to w Polsce wysoka i produkt według mnie nie jest jej wart w złotówkach... natomiast 19,50 $ to co innego :D

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej miniaturki;)

świetna

Widze że jestem pierwsza :)

Dostalam ten tusz od Pan w Douglasie,oczywiscie produkt miniaturowy.
Co by tu rzecz..po prostu ideał.
Po calonocnej imrezie nie bylo śladów osypywania sie,peknie podkręca rzęsy i podnosi je.
Nie pogrubia ale mi akurat nie przeszkadza bo ja tego nie lubie. Nawet po wielokrotnych aplikacjach nie powoduje efektów "owadzich nóżek".
Nie uczulil- a mam do tego słonność ,i mysle ze zdradze moj tusz Chanela dla teog tuszu :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 miniaturowe