Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Sumptuos ma za zadanie zwiększyć objętość, unieść i pogrubić rzęsy bez obciążania ich. Specjalna, gęsta szczoteczka unosi, wywija i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.
Formuła Bold Volume tworzy trwałą, miękką warstwę, która zapewniają rzęsom elastyczność, objętość i uwodzicielski kształt.
Formuła tuszu lekkiego jak piórko pozwala wyczarować makijaż na każdą porę dnia.
Tusz nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w kolorze czarnym oraz brązowym.

Dobra ale nie warta za tę cene

Bardzo fajna maskara, która wydłuża rzęsy i sprawia, że są bardziej wyraziste.
Jednak w moim odczuciu nie są jakoś mega grubsze - jak obiecuje producent.
Niestety ale mam też wrażenie, że maskara bardzo wysusza rzęsy.
Jest fajna ale według mnie nie jest warta swojej wysokiej ceny.

Ekstra!

Dostałam ten tusz do rzęs w prezencie parę miesięcy temu, jednak dopiero teraz go wypróbowałam. Mile mnie zaskoczył. Do tej pory musiałam używać 2 różnych tuszy ( jeden rozczesujący i wydłużający, a drugi pogrubiający). Ten zastępuje oba tańsze zamienniki.

2x nie

To juz moje drugie podejscie do tej mascary (pierwsza kupilam dawno temu) postanowilam jej dac druga szance, jako ze kosmetyki z Estee uwielbiam.
Niestety, zawiodlam sie, mascara nie robi kompletnie nic z rzesami, oprocz ich sklejania.

klasyczna i delikatna

Podstawowa mascara z serii wilgotnych i średnio napigmentowanych. Dość dobrze rozczesuje rzęsy i trochę pogrubia. Efekt jest naturalny i długotrwały. Moich rzęs nie unosi. Trochę się osypuje pod koniec dnia. Używałam zamiennie z inna mascarą i po trzech miesiącach mascara była nadal w bardzo dobrym stanie.

Nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Nie podrażniała oczu, nie odbijała się. Dla osób, które nie lubią szaleć z tuszowaniem oczu. Jest raczej za droga. Od tego przedziału cenowego można spodziewać się nieco więcej.

Maskara dająca "Naturalny Efekt"

Kupiłam tę maskarę w promocyjnym zestawie razem z czarną kredką.
O ile z kredką bardzo się polubiłam i stosuję ją do dziś - niestety z maskarą
już tej zażyłości nie było.

Mam cienkie i dość krótkie rzęsy, więc wymagają trochę pracy przy nakładaniu tuszu. Ta maskara nadaje im delikatny, naturalny efekt pomalowanych rzęs, ale niestety nie unosi ich zbytnio do góry ani nie pogrubia więc nie mogę powiedzieć, że jest "Wow".

Dużo lepszy efekt uzyskuję stosując Lancome Hypnose Drama, więc jeśli mam sięgać po tusz w tym przedziale cenowym to na pewno wybiorę Lancome.

Dobra maskara jakich wiele

Jest po prostu dobra. Ani słaba ani rewelacyjna. Tusz jakich wiele. Nie ma się do czego przyczepić, poza ceną. Duży plus za kształt szczoteczki (stożkowy), który pozwala dotrzeć do najmniejszych rzęs. Reszta poprawna, ale też można podobne kupić za dużo mniejsze pieniądze.

uwielbiam!

Tusz dostałam w prezencie. I od tego momentu jestem dozgonnie wdzięczna moim przyjaciółkom! Tusz idealnie podkreśla spojrzenie, pogrubia i zagęszcza rzęsy. Wystarczą dwa pociągnięcia, by osiągnąć efekt "WOW".

Fakt, cena może być zaporowa, jednakże warto zainwestować. Jest bardzo wydajny, używałam go 9 miesięcy i nie wysechł (wyrzuciłam tusz ze względów higienicznych - choroba oczu).

Będę do niego wracać. Jest drugim najlepszym tuszem jaki miałam w życiu.

Zdecydowanie za drogi jak na swoją jakość

Kupiłam go sobie na wyprzedaży. Posiadam kolor ciemny brąz 02 Sum Brown. Już na promocji był drogi, ale postanowiłam spróbować coś z Estee Lauder. Tusz jest po prostu poprawny. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela. Kolor fajny-niby ciemny brąz,a praktycznie wygląda jak czarny. Niestety na tym koniec plusów. Tusz ani nie wydłuża, ani nie podkręca. Też nie pogrubia. Więc po co w zasadzie tyle za niego płacić. Gdybym chciała efektu naturalnych rzęs, to kupiłabym sobie zwykłą taniochę.

świetna <3

Mam miniaturę tej mascary, ale śmiało moge powiedzieć, ze jest najlepsza ze wszystkich których aktualnie używam.
Nie rozmazuje się i nie odbija się na powiekach, mimo upałów ( dla porównania mascara Pupa nie dała rady w letnich gorących dniach).
Szczoteczka jest świetna, aplikuje tyle tuszu ile trzeba, rozczesuje i rozdziela rzęsy, jest tak wyprofilowana że dotrze do kącika.
Tusz nie zlepia rzęs i nie robi grudek, nakłada się przyjemnie, poradzi sobie z nim każdy amator.
Wytrzymuje cały dzień, nie kruszy się.
Rzęsy wyglądają naturalnie. Na pewno kupię pełnowymiarową wersję :)

O.K.

Prosta szczoteczka zapewnia nam najlepszy efekt. Rozdzielone rzesy, podkrecone i wydluzone. Bardzo ladnie robi to szczegolnie w kącikach zewnetrznych. Moje rzesy sa naprawde dlugie. Jedyny minus to brak pogrubienia. Gdy nalozymy zbyt wiele warstw by rzesy byly grubsze, wtedy uzyskamy juz posklejaną breje. Uwazam jednak, ze za taka cene mozemy miec 10 innych tuszy, ktore sa tak samo dobre wiec nie warto.

Fajny , ale...

Fajny, ale ..
Bo u mnie na przykład bardzo się kruszy . Jak jest nowy to go nie lubię , jak podeschnie to zaczyna sie bardzo kruszyć . Nie powiem , że nie lubię efektu jaki daje, bo lubię ale kruszenie jest nie do wytrzymania

Efekt prawie niewidoczny.

Przy dowolnych zakupach strona internetowa sklepu EL oferuje dwie próbki do wyboru. I w ten oto sposób tusz ten wpadł w moje rączki, niemalże za darmo.

Nie oceniam go źle, ale nie mogę powiedzieć też, że jest dobry.
Jest to raczej przeciętny tusz, albo dla tych z Was, które lubią delikatny efekt, albo dla tych, które mają tak długie, czarne i grube rzęsy, że potrzebują je tylko podrasować i nadać spojrzeniu odrobinę więcej głębi.

+ eleganckie opakowanie
+ szczoteczka, która ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich, nie tworzy pajęczych nóżek
+ nie osypuje się
+ wydajny

+/- efekt jest delikatny, rzęsy lekko podkreślone, lekko podkręcone, lekko wydłużone, lekko pogrubione

- cena, za wysoka jak na to, co robi.