Nivea, Sun, BB Krem do twarzy z fitrami UV SPF 50+

Nivea, Sun, BB Krem do twarzy z fitrami UV SPF 50+

Nawilżający krem do twarzy z pigmentami, które dopasowują się do każdego odcienia skóry. Pozostawia uczucie lekkości na skórze dzięki nietłustej i nielepkiej formule. Nadaje się do codziennego stosowania. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB, zapewniający natychmiastową ochronę przed powodzeniem słonecznym oraz przedwczesnym stworzeniem się skóry. Naturalnie uzyskany antyoksydant pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi wspierając jej naturalne procesy ochronne. Przyjazna dla oczu formuła- przebadane okulistyczne. Torelancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

kremy z filtrem do twarzy
koloryzujące, ochronne
w tubie
Filtry
SPF > 50
normalna

Nivea Sun krem BB spf 50

Skusiłam się do zakupu ponieważ ma wysoki faktor. Ale za taką cenę (kupiłam go w promocji za ok. 40 zł w drogerii Rossmann) nie chcę wyglądać jak pomarańcza. Tym bardziej gdy nałożyłam drugą warstwę to jeszcze plamy mi się porobiły...

Słaby

Zakupiłam odcień do cery jasnej.
Po nałożeniu krem był już lekko ciemny a z czasem ściemniał jeszcze więcej powodując efekt maski. Po nałożeniu cienkiej warstwy jak i troszke grubszej powstają plamy, miałam wrażenie, że podkreśla przebarwienia a nie wyrównuje koloryt cery. Krem nie wysycha, ciągle jest lekko lepiący przez co konieczne jest użycie pudru.
Dawałam mu kilka szans mając nadzieję, że za którymś razem coś się zmieni jednak za każdym razem na mojej buzi wyglądał fatalnie.

nie za taką cenę

Miałam tyle szczęścia, że mogłam sobie nakupić po 8zł bo kartoniki były pogięte. W tym kontekście krem nie jest taki zły.
Dla mnie najważniejszy jest filtr, cena i żeby się nie kleił. No i się nie klei ale jak się go nałoży dużo to może się rolować. Niekryjący pigment jest zupełnie niepotrzebny i tylko przeszkadza.
Nie zgadzam się z opinią że ma kolor pomarańczowy. Raczej jest to barwa bardzo starej lalki Barbie. Taki szarawy, różowawy zdechły beż. Nie bardzo ciemny ale na bladej skórze wygląda tragicznie. Można, a nawet trzeba go zakryć jasnym makijażem.
Kupię ponownie tylko jeśli jeszcze kiedyś słoń usiądzie na kolejną partię i będzie przecena.

Bardzo słaby dodatek w postaci pigmentu

UWażam, że kremy nivea sun z filtrami SPF same w sobie stanowią świetną ochronę przeciwsłoneczną i dobrze wchłaniają się w skórę oraz współpracują z następnymi warstwami makijażu. Krem Nivea Sun BB to, z kolei, niezły bubel, bo nie dość, że kolor pigmentu jest strasznie pomarańczowy - sprawia wrażenie jakby wyszło się z solarium i wystawiało w nim tylko twarz na działanie opalania, to jeszcze roluje się, waży, nie da się na to nałożyć makijażu. Ściera się bez problemu, powodując że gołe miejsca świecą swoim naturalnym odcieniem karnacji. Nie polecam tego kremu.

Uwielbiam

Pierwszy krem bb z wysoką ochroną słoneczną, który mnie zachwycił. Nie tylko chroni moją podatną na przebarwienia skórę, ale także świetnie wyrównuje kolor (mam bardzo jasną cerę). Zakochałam się i drżę na myśl, że krem zostanie wycofany z produkcji - bardzo trudno go dostać w stacjonarnych drogeriach.

Niewypał jakich mało!

Dziś mijają ponad trzy tygodnie odkąd testuję nawilżający krem BB z SPF50+ od Nivea i niestety, ale nie zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Dlaczego?
- przede wszystkim dlatego, że produkt nierównomiernie się rozkłada, rozwarstwia, robi nieestetyczne placki i coś czego nie cierpię - roluje się! Próbowałam nakładać go w mniejszej jak i większej ilości - palcami, gąbeczką, z różną pielęgnacją, bez pielęgnacji i zawsze to samo ????????‍♀️
☀️
- producent obiecuje, że pigmenty dopasują się do każdego odcienia skóry. Owszem kolor na dłoni początkowo wydaje się ładny, dość jasny i neutralny, ale po chwili na twarzy robi się jedna wielka pomarańcza i nie wygląda to dobrze,
- podkreśla on wszelkie niedoskonałości i rozszerzone pory,
+ jedyne zalety, jakie dostrzegam poza wysoką ochroną to: przyjemny zapach, fajna gęsta konsystencja oraz świetliste, ale nietłuste wykończenie. Jednak co mi po tym, skoro nie da się tego produktu ładnie nałożyć?
Podsumowując: bardzo zawiodłam się na tym kremie. Postaram się jakoś go zużyć, ale dla mnie to zwykły bubel. Jednak pamiętajcie, że u Was może sprawdzić się inaczej
Krem otrzymałam do testowania od Klubu Nivea.

I znowu Nivea nie umie w kolory

Nie wiem co jest nie tak, ale zdecydowanie forma Nivea nie umie w kolory. Po klapie podkładu cushion, który zostawia marchewę na twarzy, przyszedł czas na krem bb, który miałby się niby dopasować do każdej karnacji. Uhm. Jakby nie dopasowuje się. Nie jestem jakaś zbyt blada ale dbam o to, by się na twarzy nie opalać i ten krem jest stanowczo za ciemny. Oksyduje przeokropnie. Przy nałożeniu w ilości takiej, w jakiej powinno się nakładać filtr, to niemożliwe, żeby wyglądało dobrze. Z plusów to konsystencja, zapach i w ogóle cała reszta ale nic to przy tym kolorze. Kolor zabił wszystkie plusy. Nivea, zmień ekipę od dobierania kolorów bo robisz nam i sobie krzywdę.

Coś nie tak

Jako fanką kremu nivea o SPF 50+ postanowiłam w tym roku również zakupić krem bb, stwierdziłam ze rozwiązanie 2w1 będzie maga wygodne, skróci mój czas przed lustrem a wydłuży ten gdzie narażam twarz na promienie słoneczne ale okazał się dla mnie totalnym kitem. Produkt zamknięty w małej tubie o pojemności 100ml, szata graficzna przyciągająca wzrok, zapach typowy dla kremów przeciwsłonecznych nivea. Tu się kończą plusy, nałożyłam produkt na twarz i przez około 10 minut było wszystko w porządku, zachwyciłam się naturalnym efektem ale po chwili krem zaczął ciemnieć na mojej porcelanowej cerze. Niestety okazało się że jest za ciemny i wyglądałam jak dojrzała brzoskwinia. Tak jak przez pierwsze 10 minut byłam zachwycona tak po oksydacji krem ten wylądował w kosmetyczce kogoś innego. Wiązałam duże nadzieję z tym kremem niestety się rozczarowałam.

Dla mnie - rewelacja!

Ja jestem tym kremem zachwycona. Idealnie się rozprowadza, ma bardzo ładny neutralny odcień i dobrze się wchłania.
Pozostawia skórę gładką, świeżą, z wyrównanym kolorytem.
Plus SPF 50. Rewelacja!
Twarz, po użyciu, wygląda zdrowo i świeżo.
Polecam! :)

Tłusty i świecący efekt

Niestety nie nadaje się na BB, nie nadaje się do makijażu. Mam ciemną karnację, a krem i tak dla mnie jest STANOWCZO za ciemny. Wygladam w nim jakbym posmarowała się samoopalaczem. Twarz się świeci, jest tłusta. Jest to przyjemne, ale nie nadaje się do codziennego użytku.

Odradzam

Krem ma paskudny, ciemno-żółty kolor. Krycie zerowe. Przy rozprowadzaniu dłońmi strasznie smuży, jedynie sucha gąbka daje radę. Nie polecam. Nawet mocno przypudrowany przegrywa test trwałości.

Niekoniecznie

Moja skora przetluszcza sie w strefie "T". Szukalam kremu Bb z wysokim Spf niestety produkt mnie zawiodl. Nakladalam go dłońmi, gąbeczką i efekt był ten sam. Ważył sie na czole. Czułam pod palcami, że skóra jest tłusta zostawił okropne ślady na ubraniu co więcej często się rolował.