Nivea, Sun, BB Krem do twarzy z fitrami UV SPF 50+

Nivea, Sun, BB Krem do twarzy z fitrami UV SPF 50+

Nawilżający krem do twarzy z pigmentami, które dopasowują się do każdego odcienia skóry. Pozostawia uczucie lekkości na skórze dzięki nietłustej i nielepkiej formule. Nadaje się do codziennego stosowania. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB, zapewniający natychmiastową ochronę przed powodzeniem słonecznym oraz przedwczesnym stworzeniem się skóry. Naturalnie uzyskany antyoksydant pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi wspierając jej naturalne procesy ochronne. Przyjazna dla oczu formuła- przebadane okulistyczne. Torelancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Uwielbiam

Pierwszy krem bb z wysoką ochroną słoneczną, który mnie zachwycił. Nie tylko chroni moją podatną na przebarwienia skórę, ale także świetnie wyrównuje kolor (mam bardzo jasną cerę). Zakochałam się i drżę na myśl, że krem zostanie wycofany z produkcji - bardzo trudno go dostać w stacjonarnych drogeriach.

Niewypał jakich mało!

Dziś mijają ponad trzy tygodnie odkąd testuję nawilżający krem BB z SPF50+ od Nivea i niestety, ale nie zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Dlaczego?
- przede wszystkim dlatego, że produkt nierównomiernie się rozkłada, rozwarstwia, robi nieestetyczne placki i coś czego nie cierpię - roluje się! Próbowałam nakładać go w mniejszej jak i większej ilości - palcami, gąbeczką, z różną pielęgnacją, bez pielęgnacji i zawsze to samo ????????‍♀️
☀️
- producent obiecuje, że pigmenty dopasują się do każdego odcienia skóry. Owszem kolor na dłoni początkowo wydaje się ładny, dość jasny i neutralny, ale po chwili na twarzy robi się jedna wielka pomarańcza i nie wygląda to dobrze,
- podkreśla on wszelkie niedoskonałości i rozszerzone pory,
+ jedyne zalety, jakie dostrzegam poza wysoką ochroną to: przyjemny zapach, fajna gęsta konsystencja oraz świetliste, ale nietłuste wykończenie. Jednak co mi po tym, skoro nie da się tego produktu ładnie nałożyć?
Podsumowując: bardzo zawiodłam się na tym kremie. Postaram się jakoś go zużyć, ale dla mnie to zwykły bubel. Jednak pamiętajcie, że u Was może sprawdzić się inaczej
Krem otrzymałam do testowania od Klubu Nivea.

I znowu Nivea nie umie w kolory

Nie wiem co jest nie tak, ale zdecydowanie forma Nivea nie umie w kolory. Po klapie podkładu cushion, który zostawia marchewę na twarzy, przyszedł czas na krem bb, który miałby się niby dopasować do każdej karnacji. Uhm. Jakby nie dopasowuje się. Nie jestem jakaś zbyt blada ale dbam o to, by się na twarzy nie opalać i ten krem jest stanowczo za ciemny. Oksyduje przeokropnie. Przy nałożeniu w ilości takiej, w jakiej powinno się nakładać filtr, to niemożliwe, żeby wyglądało dobrze. Z plusów to konsystencja, zapach i w ogóle cała reszta ale nic to przy tym kolorze. Kolor zabił wszystkie plusy. Nivea, zmień ekipę od dobierania kolorów bo robisz nam i sobie krzywdę.

Coś nie tak

Jako fanką kremu nivea o SPF 50+ postanowiłam w tym roku również zakupić krem bb, stwierdziłam ze rozwiązanie 2w1 będzie maga wygodne, skróci mój czas przed lustrem a wydłuży ten gdzie narażam twarz na promienie słoneczne ale okazał się dla mnie totalnym kitem. Produkt zamknięty w małej tubie o pojemności 100ml, szata graficzna przyciągająca wzrok, zapach typowy dla kremów przeciwsłonecznych nivea. Tu się kończą plusy, nałożyłam produkt na twarz i przez około 10 minut było wszystko w porządku, zachwyciłam się naturalnym efektem ale po chwili krem zaczął ciemnieć na mojej porcelanowej cerze. Niestety okazało się że jest za ciemny i wyglądałam jak dojrzała brzoskwinia. Tak jak przez pierwsze 10 minut byłam zachwycona tak po oksydacji krem ten wylądował w kosmetyczce kogoś innego. Wiązałam duże nadzieję z tym kremem niestety się rozczarowałam.

Dla mnie - rewelacja!

Ja jestem tym kremem zachwycona. Idealnie się rozprowadza, ma bardzo ładny neutralny odcień i dobrze się wchłania.
Pozostawia skórę gładką, świeżą, z wyrównanym kolorytem.
Plus SPF 50. Rewelacja!
Twarz, po użyciu, wygląda zdrowo i świeżo.
Polecam! :)

Tłusty i świecący efekt

Niestety nie nadaje się na BB, nie nadaje się do makijażu. Mam ciemną karnację, a krem i tak dla mnie jest STANOWCZO za ciemny. Wygladam w nim jakbym posmarowała się samoopalaczem. Twarz się świeci, jest tłusta. Jest to przyjemne, ale nie nadaje się do codziennego użytku.

Odradzam

Krem ma paskudny, ciemno-żółty kolor. Krycie zerowe. Przy rozprowadzaniu dłońmi strasznie smuży, jedynie sucha gąbka daje radę. Nie polecam. Nawet mocno przypudrowany przegrywa test trwałości.

Niekoniecznie

Moja skora przetluszcza sie w strefie "T". Szukalam kremu Bb z wysokim Spf niestety produkt mnie zawiodl. Nakladalam go dłońmi, gąbeczką i efekt był ten sam. Ważył sie na czole. Czułam pod palcami, że skóra jest tłusta zostawił okropne ślady na ubraniu co więcej często się rolował.

Sprawdza się !

Ten krem mile mnie zaskoczył. Pomimo dużego faktora łatwo się rozprowadza a efekt lekkiego podkładu jest widoczny i idealny na upalne lato, jeśli ktoś jest fanem lekkiego looku. Konsystencja jest całkiem lekka i wydajna. Kolor lekko żółtawy ale mam wrażenie, że dopasowuje się do koloru skóry, choć raczej jest to produkt dla osób o jasnej karnacji. Cera jest ujednolicona i lekko nawilżona bez uczucia lepiej, tłustej warstwy. Nie uczula i nawet nakładając go pod oczy nie podrażnia ich. Jestem w trakcie drugiego opakowania, świetnie się sprawdza. Lubię go stosować przed wyjściem na spacer całkowicie rezygnując z podkładu, wystarczy tylko wykończyć makijaż lekkim, sypkim pudrem. Dobrze sprawdza się także pod podkładem.