Colgate, Natural Extracts, Pasta do zębów `Charcoal + white`

Colgate, Natural Extracts, Pasta do zębów `Charcoal + white`

W momentach gdy przytłaczają Cię przyziemne sprawy, zapomnij na chwilę o codzienności i pozwól sobie na naturalną przyjemność dla Twojego uśmiechu. Colgate Natural Extracts z aktywnym węglem. Nowa pasta z ekstraktami z roślin i minerałami dla świeżego, zdrowego uśmiechu.

Colgate Natural Extracts:

- Codzienna ochrona przed próchnicą
- Wspiera zdrowie dziąseł
- Odświeża oddech
- Pomaga zachować biel zębów

50-100ml
pasty do zębów
odświeżające, wybielające, ochronne

Nic specjalnego, są lepsze na rynku

Trafiłam na serię tych past podczas rutynowych zakupów w Lidlu. Wypróbowałam już tę o smaku aloesa i cytryny. W końcu przyszła pora na pastę z węglem.

Opakowanie papierowe jest ok - brązowy papier, grafika węgla i mięty. Sama tubka w standardowym rozmiarze, jak na 75ml. Kolor czarny, również z grafiką węgla i mięty. Pasta - no cóż, zero zaskoczenia, bo czarna. Wydajność i konsystencja normalne. Na tle innych produktów z tej serii, ta trochę odstaje wyglądem, nie ma takiej 'żywej' kolorystyki. Ocena: 2/5

Zapach lekko słodki, miętowy, świeży. Podobny do niektórych leków na wypocenie. Nie jestem jego fanką, ale też nie jest odrażający. Ocena: 3/5

To nie jest pierwsza pasta z węglem, której używałam. Jestem nieco rozczarowana. Spodziewałam się efektu odświeżenia i wybielenia zębów, jak to zwykle przy takich pastach bywa. I o ile to pierwsze miało miejsce, tak z wybieleniem było gorzej. Nie zauważyłam znacznej różnicy w bieli zębów przed i po stosowaniu pasty. Używałam jej regularnie, bo minimum 2 razy dziennie. Na plus był miętowy smak, który dawał odświeżenie, a jednocześnie nie palił w język. Ocena: 2/5

Skład przeciętny. PEG, SLS to główne minusy, które są wysoko w składzie. Węgiel, który jest chyba największym plusem, niestety nisko w składzie. Ocena: 3/5

Ta pasta to nic szczególnego. Na rynku past z węglem jest bardzo dużo. Można znaleźć coś lepszego zarówno w działaniu, jak i w składzie. Mi w tej paście najbardziej podobał się smak, który był delikatną, słodką miętą. Ale to trochę za mało, abym kupiła ją drugi raz. Ogólna ocena: 2/5

Skuteczna

Pasta Colgate w wersji z węglem naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Pasta ma szary odcień, delikatny zapach i smak. Na duży plus to jej delikatna formuła, bo nie wywołała u mnie nieprzyjemnego uczucia podrażnienia, co często zdarza mi się przy innych produktach. Pasta skutecznie oczyszcza zęby, pozostawiając szkliwo gładkie a jamę ustną odświeżoną. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam lekkie rozjaśnienie zębów, więc pasta spełnia swoje zadanie idealnie. Myślę, że to całkiem fajna propozycja warta przetestowania.

ZALETY
Skutecznie oczyszcza
Nie podrażnia
Rozjaśnia zęby
Odświeża

WADY
Brak

Pasta do zębów

Sięgnęłam po ta pastę bo szukałam czegoś z węglem aktywnym, który rozjaśni moje zęby, niestety pasta u mnie sprawdziła się przeciętnie. Oprócz dobrego oczyszczenia nic poza tym. Nie zauważyłam żadnej zmiany kolorytu szkliwa.

Dobrze oczyszcza

Miękka tuba pozwala na precyzyjne wyciśnięcie odpowiedniej ilości pasty. Sam produkt ma miętowy smak z delikatnym posmakiem anyżku - jak dla mnie. Dobrze oczyszcza zęby z codziennych osadów. Dobra dla całej rodziny, jeśli nie mamy bardzo małych dzieci. Przy regularnym, dłuższym stosowaniu rzeczywiście zyskujemy delikatny efekt rozjaśnienia szkliwa. Obawiałam się, czy nie wywoła u mnie nadwrażliwości, ale na szczęście jest na tyle delikatna, że nie ściera nadmiernie szkliwa. Ja tego typu produkty stosuję naprzemiennie z innymi, tzn po skończeniu tego pakowania sięgamy po pastę o nieco innych właściwościach, ale do tej pewnie wrócimy za jakiś czas.

Dobra pasta

Pasta ulatwia uzyskanie efektu wybielenia dokładnie czyści pomaga w walce z kamieniem nazębnym ma przyjemny mietowy smak i fajna konsystencje cena jest przystępna pasta godna polecenia

Średnia półka

Tę pastę można kupić w niemożliwie przystępnej cenie w markecie. Miałam okazję stosować ją już dawno temu i zdecydowanie nadszedł czas aby wypowiedzieć się na jej temat. Pasta ma dobrą konsystencję, szybko się pieni. Można nią bardzo dokładnie umyć zęby. Ma zapach typowej pasty do zębów, niczym się nie wyróżnia, nie piecze w język więc to duży plus. Co do efektu wybielania to ja nie miałam okazji go zauważyć. Po umyciu zęby są czyste a po paru myciach wydają się bielsze jednak po zjedzeniu jakiegokolwiek produktu mam wrażenie, że szybciej robią się żółte. Zużyłam jedno opakowanie ale nie zdecydowałabym się już na zakup kolejnego. Myślę, że lepiej wydać więcej ale zainwestować w lepszą pastę.

Zwykła pasta

Pastę kupiłam za kilkanaście złotych, skuszona dodatkiem węgla. Tubka jest niewielka, ale całkiem wydajna. Pasta dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Niestety efekt świeżości nie trwa zbyt długo, a smak pasty też do przyjemnych nie należy. Nie widzę różnicy pomiędzy tą pastą, a innymi tańszymi (choćby zwykła Colgate za parę zł). Spodziewałam się czegoś lepszego.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Jeśli chodzi o pasty to nie przywiązuję do nich zbytnio uwagi, mój wybór często pada na tą firmę bo jest łatwo dostępna, po prostu.
Zęby myję dwa, czasami trzy razy na dzień.
Mam małego fioła na tym punkcie :D.

Nie ruszają mnie hasełka typu "NOWOŚĆ! Nowa formuła!" itp.
Ta firma co rusz opracowuje "nowe formuły", wręcz ma się wrażenie, że producent mieszka w laboratorium i ciągle dokonuje nowych odkryć związanych z tymi pastami.

Ta seria była już kiedyś, teraz została nieco odnowiona z tego co widzę, ja posiadam opakowanie w ciemnych barwach.
Skusiło mnie, po prostu mi się spodobało a że poprzednia pasta mi się kończyła to zakupiłam tą.
Cena też była przystępna.

Produkt nie obiecuje wybielania a jedynie ochronę naszego naturalnego koloru,
tak choćby zęby żółknęły z dnia na dzień.. :P.
Mimo to pasta spełnia swoje zadanie, oczyszcza i odświeża, ale niestety na krótko.
Po godzinie czuć nieprzyjemny posmak "niczego" tak jak wtedy, gdy nic nie jemy przez kilka godzin a jedynie pijemy zwykłą wodę :D.

Nie jest zła, ale wybitna też nie.
Ot, najzwyklejsza w świecie pasta ;).

Cudowna pasta.

Ostatnio mój ulubieniec jeśli chodzi o pastę do zębów. Świetnie czyści zęby i zapewnia długotrwałe odświeżenie. Bardzo dobra pasta, która nie ma w sobie równych.

W porządku

Na pastę wpadłam przypadkiem, akurat była w promocji, więc wzięłam. Jak dla mnie bardzo w porządku, nie jest jakiś efekt woow, ale dobrze mi się jej używało. Co prawda posmak później nie był najlepszy, ale było odświeżenie i zęby były ładnie doczyszczone, a na tym mi najbardziej zależało. Testuje dużo past i szukam tej idealnej, jeżeli znów ją spotkam na promocji myślę że kupię ponownie, ale nie będę specjalnie na nią polowała. Pozdrawiam ????

Idealna w podróż

Pasta do zębów Colgate Natural Extracts zamknięta jest w 75 ml elastycznej tubie. Jest nieco mniejsza od standardowego rozmiaru past, dlatego świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Jest mniejsza, ale wystarczająco duża, by wystarczyć na dłuższy okres czasu.

Pasta zawiera aktywny węgiel, który ma wybielać, ale oczywiście po zwykłych pastach nie spodziewam się takiego efektu, w tym przypadku również go nie otrzymujemy.
Dobrze się pieni, dzięki czemu jest wydajna.

Smak/zapach nie jest tak mocno odświeżający jak w przypadku większości past. Ale nie uważam tego za minus, gdyż sama nie lubię mocno miętowych smaków, ta jest dość delikatna.

Słaba

Pasta przede wszystkim ma nieprzyjemny smak i to właśnie to ją dyskwalifikuje.Mam po niej długo utrzymujący się dziwny posmak w ustach , nie działa odświeżająco, dobrze czyści zęby i to wszystko.