Nivea, Rose Touch, Micelarny żel oczyszczający z organiczną wodą różaną

Średnia ocena: 4.90/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nivea MicellAir Skin Breathe Micelarny żel oczyszczający wzbogacony kojącą wodą różaną skutecznie i łagodnie usuwa wodoodporny makijaż bez wysuszania skóry. Zawarte w żelu cząsteczki zwane micelami działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Formuła z wodą różaną delikatnie odświeża skórę. Po użyciu skóra jest czysta, bez pozostałości i tłustego filmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

Całkiem całkiem

Kupiłam ten żel micelarny na promocji -50% w Lidlu więc się skusiłam. Uwielbiam zapach róż w kosmetykach i postanowiłam wypróbować właśnie ten. Stosuję go w dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. Żel znajduje się w tubce o przyciągającej oko szacie graficznej. Ma on delikatny kwiatowy zapach i ma gęstą konsystencję. Oczyszcza on ładnie buzię z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu niestety trochę wysusza skórę (ma się uczucie ściągnięcia skóry). Tak to fajny żelek, bardzo wydajny ale niestety wolałabym coś co nie daje uczucia ściągnięcia tylko nawilża skórę.

Nivea

Osobiście bardzo jestem zadowolona z tego produktu, pierwszy raz kupiłam go będąc w Niemczech kilka lat temu, w Polsce nie można było go dostać przez dłuższy czas, natomiast kiedy tylko wszedł na półki sklepów bez zawahania sięgnęłam po kolejne produkty tej serii :)

Kolejny żel Nivea z którym się polubiłam

Jak dotąd każdy żel do mycia twarzy od Nivea sprostał moim oczekiwaniom. Chociaż zapach róży często mnie drażni i zazwyczaj jest za mocny, to tutaj został idealnie wyważony, a mycie buzi staje się przyjemne.

Konsystencja gęsta, ale po kontakcie z wodą idealna. Wystarczy naprawdę niewielka ilość aby umyć twarz. Dlatego też żel jest bardzo wydajny.

Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, ani jej nie zapycha. Niweluje nadmiar zgromadzonego sebum.

Bardzo dobry produkt

Żel micelarny kupiłam na wyjazd - stwierdzając, że mniej miejsca zajmie mi na 3 dniowy wyjazd jeden produkt. Żel bardzo ładnie pachnie - zapach nie jest drażniący. Żel ma gęstą konsystencje i jest bardzo wydajny. Żel dobrze oczyszcza cerę, zmywa makijaż - nie podrażnia oraz nie wysusza. Produkt godny uwagi.

przyjemne różany zapach

bez niego nie byłoby mojego dokładnego co wieczornego demakijażu i higieny twarzy . Żel ma bardzo przyjemny zapachem który pozostaje na twarzy. Ma przyjemną konsystencje żelu która dokładnie . Jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu.

Przyjaciel demakijażu :)

Otrzymałam produkt do testów razem z płynem micelarnym i kremem z tej samej serii i powiem szczerze, że został ze mną do dziś.
Kosmetyk spełnia wszystkie wymagania, co do demakijażu, łagodnego oczyszczania i nawilżenia skóry. Już dswno nie znalazłam tak dobrego żelu oczyszczającego. Ale do rzeczy.. Zacznijmy od początku... :)

Żel mamy zamknięty w małej, poręcznej tubce o pojemności 150ml, jednakże nie jest to zbyt mało, bo jest bardzo wydajny. Ja przy dziennym stosowaniu mam go do dziś, a używam od kilku miesięcy. :) szata graficzna przyciąga, ponieważ jest w różowym, kobiecym kolorze z róża na czele. Czy jest ładna? Uważam, że tak. :)
Kosmetyk ma konsystencje jak na żel przystało, ciągnącą, gęsta, ale w żaden sposób nie obrzydliwa czy klejąca. Krótkim słowem taka, jaką być powinna. Zapach kosmetyku jest różany, słodki, od razu bardzo mi się spodobał, a kolor bezbarwny. W żelu dostrzegam małe bąbelki :p ale w żaden sposób nie przeszkadzają, a wręcz myślę że dodają urokiu.

Zapewniwniami producenta miało być oczyszczenie delikatne, a jednocześnie dokładne, oraz nawilżenie po zabiegu. I to właśnie otrzymujemy. Moja Cera, która jest trądzikowa i przesuszona czuła po aplikacji ukojenie i gładkość. Makijaż został ładnie "ściągnięty", nie było żadnych pozostałości, co bardzo sobie w demakijazu cenie. Nie było żadnego ściągniecia skóry, a przyjemność z użycia. Kolejny plus, nie szczypie w oczy!

Naprawdę polecam!

Kupiłam ten żel micelarny z polecenia innych wizażanek i nie żałuję. Mam skórę mieszaną ze skłonnościami do podrażnień i na mnie się naprawdę dobrze sprawdził! Stosuje go jako drugi etap demakijażu i czuć po nim, że skóra jest bardzo dobrze oczyszczona a w dodatku gładziutka :) Polecam!!!

Jeden z lepszych żeli oczyszczających

Świetne uczucie po użyciu. Mam cerę wrażliwą i nie zauważyłam żadnych podrażnień. Po zastosowaniu twarz wydaje się dobrze oczyszczona, w dodatku zapach jest bardzo przyjemny. Aż chce się kontynuować dalszą pielęgnację.

Miceralny żel oczyszczający z wodą różaną. Przeznaczony do każdego typu cery.

Żel kupiłam w drogeri Hebe na promocji. I powiem, że jest to świetny żel. Jest zamknięty w ładnej wygodnej tubce. Bardzo dobrze oczyszcza nasza cerę. Nie wiem jak poradziłby sobie z wodoodpornym makijażem ale z takim normalnym daje sobie radę.
Jak pisze producent zapewnia nawilżenie i tu w 100% się zgodzę. Moja skóra po umyciu jest mięciutkie i czuć nawilżenie.

Jedynie co mi nie przypadło do gustu to zapach. Niby ma pachnieć róża, a dla mnie zapach przypomina takie zwykłe mydełko w kostce ????‍♀️.

Cudowny

Często moje opinie na wizażu są pozytywne, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że kupując kosmetyki, sugeruję się opiniami innych (przyjaciółek lub opiniami na wizażu). W tym wypadku nie będzie inaczej, gdyż skusiłam się na żel ze względu na jego dobrą opinię. Muszę przyznać, że jak zwykle się nie zawiodłam.

Produkt ma przepiękne opakowanie, które przykuwa uwagę. Tubka jest bardzo praktyczna, dzięki czemu łatwo można wydobyć produkt. Żel nie jest przesadnie gęsty, dzięki czemu łatwo można go rozprowadzić na twarzy. Jest bardzo delikatny dla skóry, nie szczypie w oczy i skutecznie domywa wszelkie pozostałości makijażu z twarzy. Co tez ważne nie podrażnia skóry i nadaje się do wszystkich typów cery. Jego zapach również jest obłędny. Kiedyś nie przepadalam za różanymi kosmetykami, a teraz wręcz je uwielbiam. Jak dla mnie jest to naprawdę dobry kosmetyk, który można zakupić za rozsądną cenę, zwlaszcza jak są promocje.

Moje oczy go nie lubią

Żel dostałam od przyjaciółki razem z innymi produktami z tej serii. Ucieszyłam się bardzo bo ostatnio lubię wszystko co pachnie różą.

Żel znajduje się w dużej tubie, którą nie sposób przeoczyć na sklepowej półce.
Kolorystyka typowo kobieca w odcieniach różu. Konsystencja typowego żelu w kolorze przezroczystym. Wystarczy wieksza kropla aby umyć nim cała twarz, więc produkt jest bardzo wydajny. Używam od ponad 2 tyg a mam wrażenie ze mało co ubyło. Zapach piękny różany, przyjemny.
Jednak podczas spienienia się zapach się zmienia na dużo bardziej wyrazisty, wręcz mydlany co dla mnie jest minusem.

Produkt bardzo dobrze oczysza twarz z makijażu jak i jego resztek. Jednak moje oczy są niezwykle wrażliwe dlatego od lat do demakijażu używam płynów miceralnych. Po mleczkach itd bardzo pieką mnie oczy. Niestety ten efekt wystąpił także po użyciu tego żelu. Z racji tego ze jestem bardzo zadowolona jakk żel działa na skóre, nie skreśliłam go. Demakijaż oczy wykonuje moim niezawodnym płynem od Garier, a twarz myje żelem. Skóra po nim jest oczyszczona, promienna ale i gładka.

chyba hit

Nie lubię żeli do mycia twarzy, bo strasznie się pienią. Ten kupiłam, bo potrzebowałam czegoś "na już". I muszę przyznać, że daje radę! Przede wszystkim po użyciu nie mam uczucia ściągnięcia, co na mojej delikatnej skórze nie zdarza się często. Dobrze oczyszcza, domywa ewentualne resztki makijażu. Jak dla mnie tworzy aż za dużo piany. Wystarczy dosłownie kropelka by umyć całą twarz. Biorąc pod uwagę wielkość opakowania przewiduję, że kolejne opakowanie kupię gdzieś w okolicach przechodzenia na emeryturę ;) To chyba jedyna jego wada - jeśli lubicie testować nie kupujcie, bo on się nigdy nie skończy ;) Zapach jest przyjemny i delikatny, nie łzawią od niego oczy. Opakowanie też jest ok, łatwo się dozuje nawet bardzo małe ilości. Polecam. Jeśli ja na niego nie narzekam to musi być hit!