Bielenda, Good Skin, Acid Peel Micro-exfoliating Face Wash Gel (Mikrozłuszczający żel do mycia twarzy korygująco-normalizujący)

Żel sprawdzi się jako preparat oczyszczający naskórek z zanieczyszczeń, pozostałości makijażu oraz nadmiaru sebum. Efektywnie niweluje błyszczenie skóry, nie wysuszając jej. Przygotowuje naskórek do dalszej pielęgnacji, przywraca uczucie komfortu i odświeżenia.

Bogate wnętrze naszego żelu - przekonaj się jak dobrze może wyglądać Twoja skóra!

Kwasy AHA + PHA - wykazują właściwości nawilżające i normalizujące, złuszczają zbędne, zrogowaciałe komórki naskórka czym przyczyniają się do walki z przebarwieniami. Regularnie stosowane rozjaśniają skórę, poprawiają jej koloryt i kondycję.

Niacynamid - jest silnym antyoksydantem, przyczynia się do spowolnienia powstawania zmarszczek, reguluje nadmierne wydzielanie sebum, wspiera walkę z powstawaniem wyprysków. Wzmacnia barierę ochronną naskórka i wspomaga zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów.

Wow! już po tygodniu stosowania zauważysz:
- wygładzenie skóry o 22%
- zmniejszenie wydzielania sebum o 4%
- mniejszą widoczność zaskórników o 30%

Bardzo przyjemny produkt

Żel od Bielendy kupiłam na promocji w Hebe. Jest to chyba nowość, bo nie mogłam znaleźć informacji na jego temat. Mimo to nie żałuję zakupu. Żel ma przyjemną konsystencję, dość śliską. Jest bardzo wydajny i nie trzeba go wiele, aby porządnie oczyścić skórę po zmyciu makijażu. Żel myje bardzo porządnie, skóra nie jest napięta, powiedziałabym że bardziej ukojona i gładsza. Bardzo się polubiliśmy :)