Bielenda, Vege detox, Płyn micelarny do skóry suchej `Brokuł & dynia + prenbiotyk`

Preparat przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Zapewnia skórze uczucie czystości, odświeżenia i komfortu. Pozwala uniknąć jej przesuszenia już w fazie demakijażu.
Płyn micelarny 3w1 skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, błyskawicznie usuwa makijaż, pozostałe zabrudzenia i nadmiar sebum, będąc jednocześnie łagodnym dla skóry suchej i odwodnionej. Dzięki skutecznym właściwościom oczyszczającym, płyn „wymiata” zanieczyszczenia środowiskowe i zabrudzenia, które osiadły na skórze w ciągu dnia. Podstawowym aktywnym składnikiem płynu są micele, które łącząc się zarówno ze związkami tłuszczowymi, jak i wodą, dzięki czemu wychwytują wszelkie typy brudu i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. To idealny sposób na dokładne oczyszczenie skórę i jednoczesne zminimalizowane ryzyka podrażnień. Wzbogacenie formuły płynu o „warzywne” składniki aktywne oraz substancje nawilżające, podnosi jakość pielęgnacyjną produktu, dostarczając skórze ważnych i łatwo przyswajalnych składników.

Cera
sucha
nawilżające, oczyszczające
w butelce
płyn
>100ml

Skuteczny demakijaż

Kolejna nowość polskiej marki, która mnie nie zawiodła. Płyn miceralny to jeden z produktów z warzywnej linii Bielendy. Jest przeznaczony do cery suchej i odwodnionej. Płyn skutecznie nawilżył i oczyścił moją cerę po zabieganym dniu. Skóra jest miękka i gładka. Przyjemnie pachnie.

Pierwszy raz mam uczulenie po kosmetykach :(

Pierwszy raz zawiodłam się na kosmetykach marki Bielenda.
Używałam już płynu micelarnego z kokosem i zieloną herbatą, byłam bardzo zadowolona. Ucieszyłam się jak na półce pojawiła się vege nowość.
Pierwsze użycie- przyjemne zaskoczenie, ładny zapach, dobrze zmywa. Z dnia na dzień było co raz gorzej. Na skórze i szyi pojawiła się tzw. rybia łuska i zaczerwieniona twarz, co jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło. Jestem zawiedziona i zalecam test na alergię zanim wypróbujecie na całą twarz.

płyn do demakijażu

Płyn micelarny zapakowany jest w bardzo pojemną, ładną butelkę z zielnymi akcentami, które przyciągają oko i kojarzą się z wiosną. Buteleczka jest przeźroczysta co pozwala na bieżąco kontrolować zużycie produktu, który jest bardzo wydajny. Używam go już od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Doskonale usuwa makijaż, nawet oczu i ust. Nie podrażnia, nie uczula. Skóra jest nawilżona i gładka. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Ma delikatny zapach, który dosyć długo utrzymuje się na skórze. Trochę ciężko mi uwierzyć w jego naturalny skład, bo lista składników jest dosyć długa, ale w moim przypadku się sprawdza i na pewno do niego wrócę.