Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Wygładzanie`

Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Wygładzanie`

Japoński krem do rąk bazuje na eleganckich kobiecych składnikach aktywnych znanych z silnych właściwości pielęgnacyjnych:
ekstrakt z wiśni – nawilża i wygładza naskórek, ponadto wykazuje delikatne działanie złuszczające. Wyrównuje koloryt, rozjaśnia przebarwienia i pomaga zachować młody wygląd skóry, działa przeciwzmarszczkowo, wzmacniająco i regenerująco.
proteiny jedwabiu – nawilżają, wygładzają i regenerują naskórek, chronią go przed utratą wilgoci.
Zachwyć się intensywnym kwiatowym zapachem, wspaniałymi formułami, kremową konsystencją, która szybko się wchłania oraz przyjemnym roślinnym designem.
Testowany dermatologicznie.

Ten zapach!

Idealny krem do rąk! Wygodne opakowanie, cudowny zapach, wygładzenie i nawilżenie na najlepszym poziomie. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dodatkowo bardzo dobrze nawilża skórki wokół paznokci, dzięki czemu są one miękkie i niej widoczne. Krem jak na swoje niską cenę posiada bardzo dobry skład.

Pięknie pachnie i dobrze nawilża

Do zakupu zachęciło mnie przepiękne opakowanie, ale zawartość okazała się jeszcze bardziej godna uwagi.
Krem szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną i wygłądzoną bez pozostawiania tłustego filmu, wykonczenie tego kremu jest "satynowe".

Bardzo dobry

Przepięknie pachnie , doskonale nawilża i wygładza. Stosowanie tego kremu to czysta przyjemność. Dodatkowo ma naprawdę bardzo dobra cenę. Bardzo go lubię i polecam

Cudowne działanie i zapach

Wersja różowa najbardziej podobała mi się jeżeli chodzi o zapach. Jednak do końca się wąchałam między nią a wersja niebieską.
Na pewno przetestuję resztę bo krem mnie zachwycił. Cena kremu to 7.99 za 50ml.
_____
Oprócz ładnej szaty graficznej która posiada ten produkt, krem ma jak dla mnie dużo plusów. Pierwsza rzecz która mnie zachwyca to zapach który jest słodki i kwiatowy. Naprawdę czuje nutę wiśni. Konsystencja jest ani nie za rzadka ani zbyt ciężka coś pomiędzy tym. Dobrze nawilża dłonie i szybko się wchłania. Dłonie po aplikacji kremu są gładkie i nawilżone i na dodatek cudownie pachną.
Jedyny minus to zakrętka musimy za każdym razem ją odkręcać.
Ja jestem zachwycona tą serią.

Japońskie cudo :)

Kremy do rąk towarzyszą mi od bardzo dawna i to zawsze i wszędzie. W mojej poprzedniej pracy cały czas moczyłam ręce i były w naprawdę okropnym stanie. Zimą dodatkowo zmiana temperatury, ogrzewanie, gorące kąpiele i prysznice i dłonie nie mają lekko :) Ostatnio w Rossmannie wpadł mi w oko krem do rąk Bielendy - Wygładzenie. Nie mogłam się oprzeć i oczywiście wpadł do koszyczka. Za 50 ml zapłaciłam ok. 8 złotych.

Japoński krem do rąk zawiera ekstrakt z wiśni i proteiny jedwabiu - ja dodatkowo znalazłam w składzie masło Shea, mocznik i olej z pestek malin. Krem ma za zadnie nawilżyć, wygładzić, rozjaśnić i zregenerować skórę dłoni.
Tubka jest naprawdę bardzo ładna - to chyba właśnie przez ten róż wpadła mi w oko : ) Bardzo ładna szata graficzna - kwiaty - absolutnie w moim stylu. Tubka jest zakręcana na dość specyficzny korek. Dodam też, że jest dobrej jakości. Pomimo trzymania jej ciągle w torebce, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko, nic się nie uszkodziło a szata graficzna się nie starła.

Kremik pachnie przecudnie - jak dla mnie to strzał w dziesiątkę! Jest kwiatowo - słodki i długo utrzymuje się na dłoniach. Sprawdzałam :) Jak dla mnie jest to ogromna zaleta - ten zapach idealnie wpisuje się w zamysł japońskiej pielęgnacji.

Krem ma średnio gęstą konsystencję - jest dość lekki na dłoniach. Bardzo szybko i sprawnie można go zaaplikować. Wchłania się także w mgnieniu oka a na dłoniach pozostawia jedwabistą warstwę. Uwielbiam :) Plus za brak tłustego filmu i za to, że się nie lepi. Po aplikacji dłonie są pięknie nawilżone i rozjaśnione. Ten efekt utrzymuje się dość długo - nie trzeba aplikować kremu co chwilę. Po dłuższym okresie używania stwierdziłam, że skóra dłoni jest bardziej miękka, gładka i zregenerowana. Dodatkowo, krem nie podrażnia ani nie uczula. Jestem nim zachwycona i po jego skończeniu chcę przetestować pozostałe kremy do rąk z serii Japan Beauty. Już nie mogę się doczekać :) Polecam!

mój numer 1 ;)

Krem ma bardzo, ale to bardzo piękny zapach. Doskonale wygładza, zmiękcza i nawilża dłonie. A dodatkowo posiada piękne opakowanie, idealny do torebki :)