Cien, Food For Skin, Krem do twarzy `Odżywienie z olejem macadamia`

Cien, Food For Skin, Krem do twarzy `Odżywienie z olejem macadamia`

Krem odżywiający do twarzy- min. 90% składników pochodzenia naturalnego. Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian.
Intensywnie odżywia i regeneruje skórę. Uelastycznia i przywraca jej sprężystość. Chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zapewnia uczucie aksamitnie gładkiej skóry. Skóra wygląda pięknie i promiennie przez cały dzień.
Właściwości:
* lekka, szybko wchłaniająca się formuła;
* przyjemny zapach;
* nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Bardzo fajny

Bardzo fajny, slicznie pachnacy krem. Skora po nim jest gladka, cudnie nawilzona, miekka. Nie jest jakis absolutnie genialny, dlatego daje 4, a nie 5 - ale jest naprawde swietny. Na pewno jeszcze kilka razy kupie.

Dobry krem w dobrej cenie

Krem kupiłam pierwszy raz kiedy został wprowadzony do sprzedaży w sklepie Lidl. Świetnie się wchłania i mimo dużej ilości olejków nie pozostawia tłustego filtru na skórze. Polecam osobom nawet o innych typach cery do stosowania szczególnie w zimie.

Krem

Krem dość przyjemny. Wiadomo, że specjalnych przeciwzmarszczkowych właściwości nie ma ale można go stosować na przemian z innymi produktami do codziennej pielęgnacji. Mam bardzo suchą skórę i mi się sprawdza jeśli chodzi o taką pielęgnację. Naturalne składniki to dodatkowy atut i bardzo przystępna cena ????

bardzo dobry

Skuszona promocją -50% oraz dobrym składem (nie jest on idealny, ale poprawny) kupiłam z czystej ciekawości.

Przyjemny zapach towarzyszy nam od otwarcia, lecz po wchłonięciu ulatnia się. Dobrze nawilża, świetnie sprawdza się pod makijaż, ale nie nadaje się pod oczy - z resztą jak informuje sam producent.

Cieszę się, że dobre kosmetyki są teraz łatwodstępne i na każdą kieszeń.

Całkiem, całkiem ;)

Na ten krem skusiłam się dzięki promocji serii produktów w lidlu.. krem kupiłam za 6,50 zł także cena wręcz śmieszna jak za krem do twarzy ;) Trochę sie obawiałam przed pierwszym użyciem ponieważ mam wrażliwą skórę twarzy z tendencją do przesuszenia podczas jesieni i zimy ... Krem jednak okazał się super :) lekka konsystencja, fajny zapach, nie zapycha porów, lekki, bardzo fajnie się wchłania i nie stanowi żadnego problemu przy zastosowaniu pod makijaż. Fajnie lekko nawilża :) . Dodatkowo opakowanie to żółty słoiczek który bardzo fajnie się prezentuje. Jak za tę cene naprawde polecam. Myślę że nawet bez promocji wart jest te 13 zł ;)