Conny, Detox Bubble, Maseczka oczyszczająco-nawilżająca `Wino musujące`

Conny, Detox Bubble, Maseczka oczyszczająco-nawilżająca `Wino musujące`

Czarna maseczka bąbelkująca Wino Musujące stworzona z myślą o relaksującym rytuale oczyszczająco-nawilżającym dla Twojej skóry. Formuła maseczki zawiera ekstrakt z winorośli i pomarańczy oraz witaminę B3, które doskonale uzupełniają pielęgnujące działanie maseczki - intensywnie odświeżają, nawilżają i rozświetlają skórę. Ekstrakt z winorośli ogranicza wydzielanie sebum, oczyszcza oraz redukuje widoczność zmarszczek, przywracając skórze świeży, zdrowy i młodzieńczy wygląd.
Ekstrakt z pomarańczy - źródło kwasów AHA, witaminy C i doskonałych antyoksydantów. Działa nawilżająco na skórę, minimalizując oznaki jej starzenia.
Witamina B3 - wygładza i ujędrnia skórę, przywraca jej jednolity koloryt, elastyczność i naturalny blask.

sucha, młoda, normalna
wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, rozświetlające, regenerujące, nawilżające
w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach

Musujący detox.

Na maseczkę tę natrafiłam przypadkiem w Auchanie. Kosztowała mniej niż 5 złotych, więc od razu wzięłam 2 sztuki na wypróbowanie.
Maseczka jest zapakowana w bardzo estetyczną saszetkę, z której wygodnie można wyciągnąć płachtę dobrze nasączoną płynem. Płat dopasowuje się do kształtu twarzy i pokrywa ją całą, dobrze przylegając. Szybko na płachcie zaczynają pojawiać się bąbelki powietrza, których ilość rośnie z każdą minutą. Jest to niezwykle relaksujący czas, gdyż bąbelki doskonale masują twarz, tym samym zwiększając ukrwienie. Kolejnym plusem jest piękny aromat wina, jaki się nad nami unosi. Mimo że nie jestem jakąś szczególną zwolenniczką napojów wysokoprocentowych, ten zapach jest naprawdę przyjemny!
Po około 20 minutach zdjęłam płachtę z buzi, by zobaczyć efekty. Na twarzy co prawda pozostała dość lepka warstewka, którą jeśli chcemy nałożyć makijaż należy zmyć, jednak rezultaty były bardzo fajne. Przede wszystkim cera stała się o wiele bardziej miękka, oczyszczona i nawilżona oraz wyglądała promiennie. Z pewnością chętnie sięgnę po ten produkt ponownie!

Nic specjalnego

Dostałam tę maseczkę w boxie kosmetycznym który kupiłam. To moja pierwsza maseczka w stylu "chmurki". Pięknie pachnie, trzeba przyznać, że pachnie jak wino musujące więc duży plus. Po nałożeniu faktycznie na twarzy tworzy się duża ilość "piany", niestety wchodziła mi ciągle do ust i nosa, ale może to dlatego, że nie mam doświadczenia z tego typu maseczkami, a poza tym maseczki w płatach są zawsze za duże na moją twarz. Ogólnie sam "zabieg" był nawet przyjemny. Efekt nie był jednak widoczny, mam skórę ze skłonnościami do niedoskonałości i zaskórników. Fakt, stosowałam ją tylko raz, ale raczej bym do niej nie wróciła, skóra nie wyglądała lepiej, a do tego zaczęły pojawiać mi się niedoskonałości na twarzy. Nie zmieniałam nic w pielęgnacji więc trochę muszę winić tę maseczkę. Ale ciekawy produkt do wypróbowania.