Genosys, Intensive Blemish Balm Cream BBC SPF 30 PA++ (Krem BBC)

Genosys, Intensive Blemish Balm Cream BBC SPF 30 PA++ (Krem BBC)

Krem BBC to preparat 2 w 1: ma właściwości zarówno podkładku jak i kremu. Zapewnia delikatne krycie, chroni przed działaniem UV, a także działa nawilżająco i łagodząco. Może być stosowany jako ochrona skóry po zabiegach dermarollerami Genosys. Krem rozjaśnia skórę, wyrównuje koloryt i przywraca blask. Może być stosowany jako baza pod makijaż.

Rewelacja!

Po źle dobranym kremie i niewyobrażalnie zapchanych porach postawiłam na Genosys. Na początku myślałam, że będzie zbyt ciemny, ponieważ należę do osób z jaśniejszą karnacją. Okazał się jednak idealny!

Mój hit od kilku miesięcy!

Najpierw przetestowałam próbki tego kremu tonującego a potem rzuciłam sie na duże opakowanie bo go pokochałam!Szukałam czegoś co będzie chroniło moją skórę nawet zimą,pielęgnowało i dobrze kryło.Ten produkt spełnia wszystkie te oczekiwania.Często roluję twarz moim roll citem i tu spełnia swoją rolę na 100%.Natychmiast koi zaczerwienioną skórę która szybciej się regeneruje.Nie zapycha porów,jest mega wydajny,jeszcze go mam od września ubiegłego roku więc wydajność jest mega!Świetnie się wtapia w skórę,kolor się dopasowuje do karnacji.Polecam!