Yope, Naturalne masło do ciała `Yunnan`

Yope, Naturalne masło do ciała `Yunnan`

Ekstrakty z zielonej i czarnej herbaty bogate w polifenole sole mineralne oraz witaminy B, C, K i P, wzmacniają naczynia krwionośne i system obronny skóry oraz chronią ją przed działaniem wolnych rodników Połączenie najlepszych składników odżywczych i nawilżających W dużych dawkach olej z oliwek, masło shea i murumuru olej kokosowy i z awokado, gliceryna.

Zapach: orzeźwiający, pobudzający jak świeże liście herbaty.

bez parabenów, PEG, silikonów, SLES, SLS, barwników.

Cała przyjemność po skóry stronie.

Przy suchej skórze to masło robi naprawdę dobrą robotę. Ono nie tyle natłuszcza, co solidnie odżywia, czyniąc skórę bardziej elastyczną, aksamitną, odczuwalnie zaopiekowaną. Pozostawia film, ale nie jest on problematyczny, a przede wszystkim nie zastyga i nie łuszczy się, co się czasami zdarza przy balsamach lipidowych. Dla mnie ten kosmetyk jest komfortowy.
Ładnie, świeżo, pachnie, ma naturalny skład (wiem więc, że nie wcieram w siebie ton chemii), radzi sobie z najbardziej suchymi miejscami (u mnie są to łydki i przedramiona), jest wydajny. Osobiście nie mam problemu z wsmarowaniem go w skórę, dobrze się wchłania pozostawiając delikatny zabezpieczający film. Ja jestem na tak.

Nie polubiliśmy się

Lubię markę Yope, dlatego szukając fajnego balsamu/masła do ciała postanowiłam dać szansę temu właśnie produktowi. Niestety, nie polubiliśmy się. Konsystencja masła doprowadza mnie do szału - nakładając je na ciało mam wrażenie, że zastyga w ciągu sekundy; jest bardzo "tępe" i niesamowicie ciężko je rozsmarować. Po posmarowaniu całego ciała aż ręce bolą. Żeby było mało, masło bardzo słabo się wchłania i po posmarowaniu się wieczorem, rano nadal ciało jest nieprzyjemnie tłuste. Zapach również mnie nie urzekł - w moim odczuciu sztuczny i bardzo intensywny. Zostało mi trochę tego masła ale nie mam już siły z nim walczyć - używanie go to męczarnia, na pewno go nie wydenkuję.

Nie zostanę fanką masła...

Masło do ciała dostałam w prezencie i z chęcią je wypróbowałam, bo lubię testować nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała. Spodobało mi się opakowanie - bardzo estetyczne, łatwo wyciągnąć z niego produkt. Zapach super, delikatny, świeży. Dalej niestety zaczynają się schody... Po raz pierwszy wypróbowałam masło do ciała i już wiem, że niestety nie zostanę jego fanką. Gdybym miała je zaaplikować tylko na małą powierzchnię jak np. ramiona czy łydki, to ok. Jednak smarowanie nim całego ciała, to była dla mnie męczarnia a nie przyjemny rytuał. Wszystko przez konsystencję. Bardzo ciężko było mi wsmarować masło w skórę. Trzeba jednak przyznać, że po trudach i znoju, efekt nawilżenia/natłuszczenia skóry był całkiem przyjemny. Tak więc jeśli lubicie masła do ciała, to będziecie zadowolone, bo to masło spełnia swoje zadanie. Jednak jeśli należycie do fanek lekkich mleczek, jak ja, to możecie się rozczarować. ;)

Ukojenie dla suchej skóry

Od dawna używam różnych kosmetyków firmy "Yope". Ale masło do ciała po raz pierwszy. Uwielbiam ich ziołowe naturalne zapachy, chociaż ten zapach Yunnan nie bardzo mi odpowiada. Ale z czasem da się przyzwyczaić ze względu na bardzo fajne działanie tego kosmetyku. Bardzo dobrze natłuszcza moją suchą skórę ze skłonnością do atopii. Polecam.

Fajne

Bardzo fajnie nawilża na cały dzień. Przyjemny zapach (dla mnie najlepszy ze wszystkich yope, dopiero jak się pojawił to zdecydowałam się na zakup czegoś od nich, reszta jest tak bardzo ziołowa...). Formuła bardzo gęsta i masło jest dosyć toporne i to chyba jest największy minus tego produktu. Ciężko się go rozsmarowuje. Mimo to kupię go ponownie, bo działanie bardzo fajne.

Super

Rewelacyjny balsam do ciała. W słoiku konsystencję ma dość twarda Ale na ciele zaczyna być jak emulsja. Jest bardzo wydajny, bardzo ładnie i długo zapach utrzymuje się na skórze. Zapach na skórze herbaciano cytrynowy bardzo orzeźwiający. Słoik fajny, ale jednak wolę pompke. Super nawilża i wygładza ciało