Splat, Biomed Charcoal, Pasta wybielająca do zębów z węglem bambusowym, aktywowanym i drzewnym

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Wybielająca pasta do mycia zębów z węglem bambusowym, aktywowanym i drzewnym.
Składniki aktywne pasty Biomed Charcoal:
węgiel aktywny, drzewny i bambusowy - absorbują przebarwienia powierzchniowe szkliwa, przywracając biel zębom
hydroksyaptyt- wzmacnia i chroni szkliwo oraz zapobiega wystąpieniu nadwrażliwości
bromelaina - enzym uzyskiwany z ananasa delikatnie czyści szkliwo i usuwa płytkę nazębną
cytrynian cynku - zapewnia świeży oddech
ekstrakt z liści babki i brzozy pielęgnują dziąsła

Pasta nie zawiera: SLES,PEG,parabenów, fluoru, syntetycznych aromatów i barwników

paski wybielające, pasty do zębów
wybielające, oczyszczające
bez fluoru
50-100ml

Nie

U mnie sie nie sprawdza. Efekt wybielenia brak, na dodatek po umyciu nie ma efektu odswiezenia czego mi brakuje, czuje tylko dziwny posmak. Zapach tez nie bardzo mi pasuje. Zaleta to ze jest bez fluoru, ale generalnie nie polecam.

Dobra pasta z naturalnym składem!

Pastę kupiłam na promocji w Biedronce 1+1, więc przy zakupie dwóch tych past jedna kosztowała mnie jakieś 4 zł.
Pasta starcza na mniej więcej półtora miesiąca stosowania rano i wieczorem.
Jest zamknięta w kartonowym opakowaniu z przyjemną grafiką, która znajduje się również na tubce z pastą. Tubka jest zakręcana, nie jest to zamknięcie na klik.
Pasta ma gęstą, szarą konsystencję.
Podczas szczotkowania pieni się.
Bardzo dobrze oczyszcza zęby. Daje uczucie świeżości.
Czy wybiela? Nie wiem, ciężko mi to ocenić.
Plusem jest, że ma w wysokiej mierze naturalny skład a przy tym świetnie spełnia swoje zadanie!

Zdecydowanie nie dla mnie

Pasta odrzuca przede wszystkim smakiem i zapachem. Po umyciu nie pozostawia w buzi uczucia świeżości, a jedynie dziwny nieprzyjemny posmak.

Dobrze czyści zęby, konsystencja też nie jest najgorsza. Jednak pozostawia wrażenie nieodświeżonej jamy ustnej czego nie lubie.

dobre działanie czyszczące, zadowalająco odświeża.

Jakże jestem szczęśliwa, że na nią natrafiłam w owadzim hipermarkecie ! Oczywiście musiałam wejść w jej posiadanie. Wersje Biomedu, których już używałam wcześniej (winogronowa i propolisowa) sprawdziły się u mnie wyśmienicie, więc miałam i duże nadzieje co do tej :)

Pasta ma jednolite zabarwienie. Na pewno nie jest całkiem czarna. bardziej grafitowo-czarna, ciemnoszara. Ma zwartą konsystencję- trudno określić ją jako gęstą, bardziej pasuje chyba określenie zwartej. Podobnie sprawa przedstawia się z innymi jej rodzajami.
Przez to nieco trudno wydobywa się z tubki. Nie jest to działanie niemożliwe ale nieco wymagające efortu.

I to byłaby chyba jej jedna wada! Ach nie! Jeszcze jedna. Te srebrzystobiałe napisy na srebrzystej tubce....Jeśli ktoś chciałby się zagłębić w te opisy- uwaga, może dostać oczopląsu.

No ale o najważniejszym. Działaniu. Nie jest to pasta mocno odświeżająca. Jeśli ktoś spodziewa się feerii i eksplozji świeżości jak w przypadku innych popularnych past, może się nieco zawieść. Ale to nie jest tak, ze ta pasta nie odświeża! Pewnie, że odświeża. Ale efekt jest delikatny.
Pasta ma dość neutralny posmak. Jestem też świeżo po pewnej paście bez fluoru z dodatkiem soli morskiej i ta tu, z Biomedu, w porównaniu do tamtej to nieomal delicje.
Pasta dobrze doczyszcza, świetnie się pieni. Do satysfakcjonującego umycia zębów i języka potrzeba jej niewiele. Ma bliżej nieokreślony smak. Na pewno nie czysto węglowy, wyczuwa się inne dodatki, ale ciężko je jednoznacznie sklasyfikować.
Wybielania nie zauważyłam, ale w czasie jej stosowania stan zębów pod tym względem nie pogorszył się.

Jej skład jest zadowalający. Oprócz braku SLES, flourków i innych kontrowersyjnych składników, producent pokusił się o dodatek wielu naturalnych ekstraktów i olejków. Bardzo miło, bardzo na plus.

Zapamiętam ją jako produkt udany, być może kiedyś do niej wrócę. Chętnie też przetestuję inne rodzaje, jeśli wpadną mi w oko :)

Nigdy więcej

Pasta jest ciemnoszarego koloru i pierwsze co zauważyłam to to, że jest dużo mniej miękka niż inne pasty do zębów. Ma taką jakby gumową konsystencję, w jamie ustnej pieni się, ale nie w całości tzn nie ważne ile jej nałożę na szczoteczkę - zawsze część tej ilości będzie się pienić a cześć pozostanie w formie niezmienionej. Jest to nieprzyjemne.
Pasta niby oczyszcza zęby, ale smak ma niedobry i przez to też nie czuję po niej świeżości w jamie ustnej. Świeży oddech? No właśnie nie bardzo. Jest bardzo nieprzyjemna w użytkowaniu.
Czy wybiela? Nie wiem, po ok miesiącu stosowania nie zauważyłam, ale nie używałam jej też regularnie, ponieważ mycie nią zębów jest nieprzyjemne i wcale nie czuję że te zęby są czyste, nie czuję się świeżo po umyciu zębów. Nawet bardziej po umyciu mam ochotę umyć je jeszcze raz.

Średnia

Kupiłam, zużyłam i więcej do niej nie wrócę. W dużej mierze przez smak, który po prostu mi nie odpowiadał. Pasta jest koloru ciemno szarego. Mocno się pieni. Delikatnie wybiela kość zębną. Nie brudzi języka. Słabo odświeża. Jest wydajna. Znam w tej cenie lepsze.

Widać efekt,dobra cena

Pastę wybielająca z węglem kupiłam w naturze za 12.99 zł. Pasta ma kolor czarny, w smaku jest lekko miętową. Podczas mycia kolor zmienia się na szary. Myje dobrze, jest wydajna, nie podrażnia mi jamy ustnej. Po tygodniu użytkowania ( myje zęby 2 x w tygodniu) widać poprawę koloru. Może nie są białe jak uśmiechy aktorów ale widać że są lekko wybielone. Po miesiącu mycia widać efekt wybielenia o 1 ton.

Dla jednych to mało dla innych dużo. Dla mnie jest ok.

Pasta jest wydajna w moim przypadku starcza na 2 miesiące.

Więc super.

Do tego pozostawia fajny, świeży oddech.

Jestem zadowolona.

Dobra pasta

Pasta ta składa się z 98% składników aktywnych. Pasta ma czarny kolor i przyjemny delikatny zapach. Bardzo dobrze usuwa osad. Idealnie nadaje do codziennej pielęgnacji. Po użyciu na długo pozostaje świeżość oddechu. Pasta ma świetny skład i nie zawiera chloru.

Pasta godna polecniu

Dzisiaj bliżej chciałbym przedstawić Wam pastę BIOMED CHARCOAL kompleksowa paste wybielająca z 3 rodzajami węgla. Skład pasty oparty jest w 99% na naturalnych składnikach więc mogą z niej korzystać dzieci już od 6 roku życia. Pasta jest przeznaczona do bezpiecznego wybielania przy jedniczesnej reminalizacji, wzmocnienia i odbudowie szkliwa. Szkliwo staje się odporniejsze na zewnętrzne czynniki które powodują jego osłabienie. Smak pasty jest łagodny. Pasty BIOMED są w pełni bezpieczne i nie zawierają
????Fluorku
????Chlorheksydyny
????Triklosanu
????Parabenów
????Agresywnych środków wybielających
????Cząsteczek ścierających oraz innych silnych środków antyseptycznych.

Ostatni raz

Zachęcona węglowymi specyfikami, postanowiłam wypróbować ową pastę.
Muszę przyznać, że była to totalna pomyłka.
Nawet mój mąż poprosił abym więcej nie eksperymentowała.
Sama pasta ma szary kolor, jest straszna w smaku, po umyciu pozostawia nieprzyjemne uczucie w jamie ustnej.
Po zużyciu jednego opakowania ( mąż odpuścił stosowanie) nie zaobserwowiałam żadnego efektu wybielania.
Produkt upewnił mnie w przekonaniu, że od pasty wymagam miętowego odświeżenia i obecności fluoru. Lubię produkty naturalne, ale w przypadku past do zębów będę tradycjonalistką.

Zawiodłam się

Po dość przyjemnym spotkaniu z innymi pastami tej marki przyszła kolej na wypróbowanie czarnej. Średnio nam w domu podeszła. Pasta jest w kolorze szarym. jest na tyle gęsta, że bardzo trudno wyciska się ją z tubki i jest na tyle mało lepka, że bardzo często spada ze szczoteczki albo się "kawałkuje" w trakcie mycia i duże fragmenty również wypadają, paskudnie lepiąc się do umywalki.
Pasta jest raczej z tych łagodniejszych. Nie wypala jamy ustanej. Nie powoduje wrażliwości ani nie wysusza śluzówek. Poza tym tworzy dość fajną pianę.

Świetna ochrona dla zębów

Pasta składają się aż z 98% składników aktywnych.
Pasta z czarnym węglem, którą obecnie używam jest nie tylko przyjemna w smaku ale również łagodna dla dziąseł.
Pasta ma czarny kolor i świetnie usuwa osad i zapewnia świeżość oddechu.
Idealnie się nadaje do codziennej pielęgnacji zębów.
Pasta ma świetny skład i nie zawiera chloru.
Dobrze się aplikuje i rozprowadza , jestem zadowolona z wyglądu moich zębów po szczotkowaniu.