Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy z filtrem do twarzy

Asoa Sunny Day, Skuteczna ochrona przed UVA/UVB SPF 30 

3,4 na 514 opinie
flame4 hity!
36% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 36% osób
  • 28 czerwca 2023 o 8:50
    Zdecydowanie na nie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie wchłania się, nie rozprowadza, jest tłusty i nie ma nic wspólnego z azjatyckimi kremami BB - na twarzy wygląda jak szpachla + podkreśla dosłownie WSZYSTKO co niedoskonałe: pory, zmarszczki, nierówności :-)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 marca 2022 o 21:39
    Genialny produkt
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mam skórę mieszaną w stronę tłustej z tendencją do rozszerzonych porów i wyprysków. Szukałam lekkiego podkładu, który zakryje niedoskonałości bez efektu maski, a jednocześnie nie zapychając mojej problematycznej skóry twarzy i trafiłam w 10tkę. ;) Krem stosuję blisko dwa lata i sprawdza się bez zarzutu, jako podkład w codziennym, lekkim makijażu przez cały rok. Ma naturalny skład, który moja cera uwielbia plus faktycznie chroni skórę przed promieniami słonecznymi, co testowałam na aktywnych wakacjach nad morzem (zero opalenizny na twarzy po dwóch tygodniach w upalnym, słonecznym klimacie). Produkt nakładam solo, albo na lekki krem i delikatnie utrwalam odrobinką pudru. Wytrzymuje bez problemu cały dzień, nie wyświeca twarzy, nie zapycha. Nie ma jednak co się oszukiwać - produkt ten jest przede wszystkim kremem z filtrem, a nie wysoko kryjącym podkładem, więc raczej nie polecałabym go osobom, które lubią mocniejsze makijaże, albo spodziewają się przykrycia poważniejszych niedoskonałości skóry. Co do konsystencji - jest to produkt naturalny, reagujący na temperatury w jakich jest przechowywany. W chłodniejszych pomieszczeniach gęstnieje i staje się nieco tępy w aplikacji. Dlatego przechowuję go w łazience, gdzie jest cieplej i dzięki temu ma znacznie przyjemniejszą konsystencję. Nigdy jednak nie zostawia smug i jest niemal niewidoczny na skórze. Najłatwiej nakłada się go po prostu palcami, jak zwykły krem.
    Zalety:
    • naturalny skład
    • niemal bezzapachowa formuła
    • bardzo dobra ochrona przed słońcem
    • łatwość w aplikacji
    • duża wydajność
    • praktyczne opakowanie
    Wady:
    • produkt posiada tylko jeden, bardzo jasny odcień
    • dość wysoka cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 kwietnia 2021 o 11:46
    NIE i jeszcze raz NIE!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kolejny produkt tej marki, który mnie zawiódł... Chyba już nie będę próbować innych produktów bo się boję. Do zakupu tego produktu, zmusiła mnie ciekawość, jak to jest mieć na twarzy coś koloryzującego... Całe szczęście wzięłam tę mniejszą wersje! Krem ma zbitą konsystencję i ciężko się aplikuje. Osadza się na twarzy, a nie w nią wtapia. Po jego nałożeniu wyglądałam jak stara pudernica! Podkreślił mi wszystko na twarzy . I co najgorsze, ma pomarańczowy kolor, który widać na twarzy, bardzo się odcina. NIE POLECAM! Leży sobie i się kurzy...
    Zalety:
    • skład,
    • polska marka.
    Wady:
    • cena,
    • podkreślał wszystkie niedoskonałości,
    • trudny w aplikacji,
    • osadza się na skórze,
    • pomarańczowe tony
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 lutego 2021 o 16:37
    Najlepszy krem w filtrem!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na krem Asoa trafiłam, kiedy szukałam idealnego filtru do mojej twarzy, który jednocześnie nie będzie biały i najlepiej jeżeli zastąpi mi krem BB. To już moja 3 butelka i myślę, że szybko się z nim nie rozstanę. Idealnie kryje, nie potrzebuję już dodatkowego makijażu. Do tego ma świetny skład i nie zapycha mojej buzi, która ma do tego ogromne skłonności. Jestem nim totalnie zachwycona i polecam go każdemu. Nie opalam się, więc 30 SPF mi bez problemu wystarcza. Na początek można kupić zwykłą próbkę w słoiczku, co też jest super ze strony producenta.
    Zalety:
    • Wydajność, świetne krycie, skład odpowiedni dla skóry mieszanej, nie zapycha,
    Wady:
    • Opakowanie z pompką (mogłoby być bardziej eko),
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 grudnia 2020 o 12:19
    tak sobie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcił mnie naturalny skład, dobry SPF i właściwości kryjące, ale realia mnie rozczarowały. Krem zasadniczo sprawdza mi się ok, nie podrażnia, nawilża, makijaż w miarę się na nim trzyma, lekko wyrównuje koloryt. Konsystencja tragiczna - ciężka, masłowata. Bardzo ciężko się nakłada i trudno go ładnie rozprowadzić, potrafi się wałeczkować. Koniec końców zaczełam mieszać go ze znacznie lżejszym kremem bez filtra z Ilua i w ten sposób uzyskuję konsystencje zdatną do rozprowadzenia na twarzy, jednak jest to rzecz jasna kosztem krycia i zapewne także kosztem odpowiedniej warstwy filtra. Poza tym, że forma i aplikacja są do niczego to reszta bez tragedii, ani bez zachwytu. Nawilża, ale znam lepsze, raczej nie zapycha, wydajność średnia. Jest dość tłusty i ciężki wchłania się kilkanaście minut.
    Zalety:
    • skład
    • spf
    Wady:
    • trudna aplikacja
    • konsystencja
    • tłusty, ciężki
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.