Blend - a - med, 3D White Luxe Perfection Intense, Pasta do zębów

Blend - a - med, 3D White Luxe Perfection Intense, Pasta do zębów

Pasta do zębów, Blend-a-med, 3D White Luxe, bezpieczna dla szkliwa. Nasza najbardziej zaawansowana technologia wybielania*. Intensywne działanie pozwalające usunąć do 100% przebarwień* i bakterie powodujące nieświeży oddech. Wybiela, usuwając nagromadzone przebarwienia powierzchniowe.
Tworzy warstwę chroniącą przed powstawaniem nowych przebarwień.
Nasza technologia Clean Breath neutralizuje bakterie, które powodują nieświeży oddech.
*w porównaniu z pastą do zębów Blend-a-med. 3D White.
** przebarwienia powierzchniowe, w 3 dni.
Zawiera fluorek sodu (1450 ppm fluoru).

Spełnia swoje zadanie!

No ja akurat nie mogę się do niczego przyczepić - produkt w pełni spełnia wszystkie obietnice producenta.

Pasta jest bardzo gęsta, dzięki czemu dobrze się pieni i co najważniejsze dobrze czyści zęby, a także odświeża oddech na długie godziny. Poza tym skutecznie usuwa drobne przebarwienia powstałe po piciu herbaty czy kawy, nie uszkadzając przy tym szkliwa, ani nie podrażniając dziąseł. Mniej więcej po tygodniu zauważyłam, że moje zęby są bielsze o ton, więc jak na drogeryjny produkt trzeba przyznać, że pasta daję radę :)
Na plus wydajność oraz przystępna cena.

Polecam, warto wypróbować.

Średnia.

Z efektów tej pasty jestem średnio zadowolona, ale to dlatego, że nie oczekiwałam od niej żadnego efektu. Jak to przy pastach tej marki bywa, w opisie jest mnóstwo obietnic, ale czy komuś, kiedyś się sprawdziła...
Otóż jednym z efektów jakiego można się po niej spodziewać jest dość mocne odświeżenie. Nie jest ona bardzo ostra, ale też do najłagodniejszych nie należy. Na pewno uczucie świeżości jest na dłuższą chwilę. W smaku jest odpowiednia, nie szczypie i nie podrażnia dziąseł. Z pewnością nie należy liczyć na jakiekolwiek wybielenie zębów, w moim przypadku nie zauważyłam, aby stały się bielsze. Zęby są lśniące, ale taki efekt następuje po każdej paście z tej półki cenowej.
Pasta jest gęsta, kremowa i przez to słabiej się pieni. Posiada drobinki, ale żeby je zauważyć trzeba się mocno przyjrzeć. Te granulki są bardzo malutkie i
nie są wyczuwalne podczas mycia, natomiast zęby są wyraziście gładkie. Podczas jednego mycia trzeba jej trochę dołożyć. Zapach umiarkowanie miętowy. Jeżeli miałabym ją kupić ponownie to myślę, że nie. Moim zdaniem ta pasta jest zbyt zwyczajna, aby można było wydać na nią takie pieniądze, a kosztuje 17,99 zł.