Dr. Sante, Aloe Vera, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Dr. Sante, Aloe Vera, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Aloe Vera Spray ułatwiający rozczesywanie włosów
wygładza, dodaje blasku, przywraca witalność, ułatwia rozczesywanie
Spray przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Produkt natychmiastowo nawilża włosy oraz nadaje im blask. Dodatkowo przeciwdziała elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Ułatwia rozczesywanie i stylizację.

Składniki aktywne :
czysty sok z aloesu - bogaty w składniki, które odżywiają
keratyna - regeneruje zniszczone włosy
ekstrakt z pokrzywy - nadaje blask i jedwabistość.

Działa

Nie zawsze chce mi się, lub nie zawsze mam czas nakładać odżywki czy maski do spłukiwania, więc chętnie sięgam po szybkie preparaty w sprayu, które pomagają rozczesać włosy, nadają im blask i pielęgnują.
Spray ułatwiający rozczesywanie włosów AloeVera swoją podstawową funkcję spełnia bardzo dobrze, wystarczy kilka pociągnięć grzebieniem czy szczotką, żeby dobrze rozczesać włosy bez jakiegokolwiek szarpania czy użerania się z kołtunami. Grzebień przechodzi gładko i o to chodzi.
Podoba mi się to, że można go stosować zarówno na suche jak i mokre włosy i w jednej i drugiej opcji sprawdza się dobrze.
Włosy do tego są miękkie, błyszczące i fajnie się układają. Nie puszą się ani nie są przesuszone. Nie obciąża włosów, chociaż jeśli użyje się go zbyt dużo włosy mogą być lekko lepkie. Ale jest to znikome odczucie i w zasadzie w niczym mi nie przeszkadza. Trzeba jednak ostro się postarać, żeby go "przedawkować".
Opakowanie wygodne z atomizerem, który raczej jednak raczej nie daje pięknej drobniutkiej mgiełki, ale trochę sika produktem, dlatego trzeba zachować odpowiednią odległość od włosa. Zapach świeży, przyjemny.
Opakowanie mimo, że zawiera tylko 150ml to jest wydajne.
Pewnie jeszcze go kupię, bo jest w niezłej cenie, ale wciąż jeszcze szukam spray, który da mi efekt WOW