KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
5 na 5
Kupi ponownie: 100% osób
  • 21 lutego 2021 o 16:30
    Najlepszy preparat punktowy na niedoskonałości.
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem ten kupiłam na stronie Skin79 za niespełna 40 złotych. Kosmetyk zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej tubce o pojemności 15 ml i ma różowy kolor, specyficzny zapach (aczkolwiek nie jest rażący) oraz gęstą konsystencję. Po nałożeniu produkt szybko zasycha na skórze, tworząc skorupkę. Producent zaleca, by stosować go na ostatnim etapie pielęgnacji, co też robiłam, jednak zamiast wklepywać go w skórę, po prostu nakładałam grubszą warstwę na aktywne wypryski i tak aplikowany sprawdzał się super. Zmniejszał stan zapalny, łagodził zaczerwienienie i obrzęk, a także przyspieszał wydobywanie się ropy na zewnątrz w przypadku podskórnych gul, jednocześnie nie powodując przesuszenia skóry. Jest to najlepszy produkt punktowy, jaki dotąd stosowałam, a trochę już ich wypróbowałam na moich trądzikowych zmianach.
    Zalety:
    • poręczne opakowanie, z którego łatwo wydobyć zawartość
    • zmniejsza stan zapalny i zaczerwienienie
    • przyspiesza gojenie wyprysków
    • nie wysusza i nie uczula
    • wydajność (starczył mi na około pół roku punktowego użytkowania na zmiany zapalne)
    • bardzo dobry skład
    Wady:
    • specyfik jest widoczny na buzi, więc nadaje się do nakładania jedynie w przypadku, gdy przebywamy w warunkach domowych
    • dość wysoka cena bez promocji
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 listopada 2020 o 12:39
    pomógł
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Miałam kiedyś maskę z tej linii, która świetnie się sprawdziła. Kiedy moja cera naglę stała się wysoko problematyczna postanowiłam spróbować tego kremu. Po kilku dniach skóra był zdrowa. Stosowałam go tylko raz dziennie, wieczorem, ponieważ ma lekko czerwonawy kolor i całkowicie się nie wchłania. Co wieczorem nie stanowi najmniejszego problemu, jednak na dzień czy pod makijaż się nie nadaje. Jednak moim zdaniem tym bardziej jego działanie jest mocne, skoro przy stosowaniu raz dziennie dał radę. Produkt nie jest tani, ale działa i jest bardzo wydajny. Dodatkowo producent zamieścił informację, że można stosować go zarówno punktowo, jak i na całą twarz.
    Zalety:
    • działa
    Wady:
    • cena
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 września 2019 o 13:27
    Produkt punktowy, który działa?
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Higieniczne opakowanie, pozwalające dozować odpowiednią ilość produktu, kryje dość gęstą konsystencję. Jasnoróżowy krem, posiada wyczuwalny, specyficzny, ziołowy zapach. Stosuję go zarówno na dzień jak i na noc, na pojedyncze zmiany. Delikatnie wklepany kosmetyk, z łatwością się wchłania, dobrze współpracując z podkładem płynnym. Chociaż formuła jest nieco ciężka, na skórze zachowuje się wyjątkowo lekko. Należy jednak pamiętać, aby dozować niewielką ilość kremu, w związku z ryzykiem „rolowania się” produktu.
    Zalety:
    • Lekkość
    • Skuteczne działanie
    • Ładny, pudroworóżowy kolor
    • Lekkie maskowanie niedoskonałości po wklepanie produktu
    Wady:
    • Cena
    • Niewielka pojemność
    • Specyficzny zapach
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne