Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Kategoria
Marka

Składniki aktywne:
Formuła z kolagenem poprawia jędrność i elastyczność skóry twarzy, szyi, dekoltu.
Ceramidy uszczelniając i wzmacniając naturalną barierę ochronną, regenerują naskórek, redukując jego suchość i szorstkość.
Dopełnieniem formuł jest masło shea, źródło cennych lipidów, które natłuszczają, wygładzają i odżywiają naskórek, sprawiają, że skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.
Witamina E poprawia barierę lipidową naskórka.

na dzień, na noc
sucha
regenerujące
w słoiczku

Bez szału

Kupiłam krem zachęcona ceną, jednak nie byłam z niego zadowolona. Dla mnie na dzień totalnie się nie sprawdza, ze względu na to że ciężko go wklepać i rozprowadzić. Dodatkowo cała twarz mi się świeciła. Przeznaczyłam do jako krem typowo na noc, bo jednak dawał uczucie nawilżenia. Po użyciu stwierdzam, że nie zakupiłabym ponownie.

Uniwersalny

Fajny uniwersalny krem dla suchej i bardzo suchej skóry. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Ma gęstą kremową konsystencje przy nakładaniu polecam najpierw rozetrzeć na dłoniach. Zapach delikatny.

Krem daje długotrwały efekt, wiec polecam raczej na noc jeśli nie masz bardzo suchej skóry. Pod makijaż trochę zbyt ciężki, potrzebuje czadu by się wchłonąć.

Krem faktycznie regeneruje skore. Mi pomógł po zabiegu kosmetycznym, który wysuszył i uwrażliwił moją skórę. W składzie masło shea i witamina E.

Ciekawa budżetowa propozycja od Soraya - na promocji zapłaciłam około 7 zł. Z pewnością kupię kolejny raz, choć moim zdaniem najlepiej sprawdza się w sezonie zimowym .

Kolagen + ceramidy

Soraya, Kolagen + Ceramidy, Odżywczy krem regenerujący na dzień i na noc

krem z dość ciężką/ bogatą zawartością dlatego używałam go głównie na noc. To przyjemny produkt po którym moja twarz była miększa niż kiedykolwiek. Lubiłam go stosować i zdecydowanie kupię jeszcze raz.
Ma dość przystępną cenę (szczególnie na promocji), w dodatku uważam, że ciężko znaleźć dobry krem w przystępnej cenie z ceramidami - a ten właśnie taki jest.

Odżywia i regeneruję skórę. Są to odczuwalne efekty po kilku zastosowaniach. Krem nie zapycha (stosowałam przy skórze trądzikowej/problematycznej).

Widocznie poprawia nawilżenie i natłuszczenie cery, naskórek staje się jedwabiście gładki przywraca poczucie komfortu, redukując suchość i szorstkość skóry.

Ciężko się rozprowadza

Krem ma bardzo bogatą konsystencję, ale strasznie ciężko się rozprowadza. Trudno go rozsmarować na skórze, ponieważ jest tępy. Zapach całkiem przyjemny, wysypu brak. Myślę, że może sprawdzić się w przypadku skory bardzo suchej, ale jedyne co robi to ją natłuszcza.

Średniaczek

Zakupiłam krem w Rossmanie za 12,49 zł (na promocji dostępny za 8,49 zł) poprzez to, że wcześniej korzystałam z płynu micelarnego z marki Soraya i dobrze mi się sprawdził.

Krem jest dodatkowo w opakowaniu papierowym, gdzie mamy zestaw składników i efekty od zastosowania.

Krem nie jest leki, ponieważ zawiera masło shea, a więc nie będzie pasować pod makijaż. Używam go przeważnie na noc.

Ważne dla mnie jest, że posiada aktywne składniki: i jest przeznaczony dla cery suchej. Krem stosuje miesiąc i muszę powiedzieć, że po przebudzeniu coraz mniej spotykam łuszczenie. Skóra twarzy jest miękka w dotyku i więcej nawilżona.

Można spotkać informacje, że krem nadaje skórze elastyczność i redukuje zmarszczki. Niestety po miesiącu użytkowania, nie zauważyłam widocznych efektów zmniejszenia zmarszczek. A tak produkt dość dobry, mi nie uczulał, no i wypełnił swoją funkcję natłuszania skóry. Jak skończę pierwsze opakowanie, to możliwe w przyszłości na promocji sprobuję krem z innej linii Soraya.

Nie zamieniłabym go na nic innego.

Stosuję go od bardzo dawna, używam go codziennie na noc, uwielbiam ten krem. Jest tani, bardzo nawilża, wydajny idealny dla wrażliwych. Ma przyjemny zapach. Poradzi sobie z bardzo wysuszoną skórą. Polecam go koleżankom i w rodzinie. Każdy jest z niego bardzo zadowolony. Dodatkowo na promocji można go dorwać za 6 zł! Nie znalazłam dotąd nic lepszego na moją skórę.

OKROPNY!

Skusiłam się z racji na bardzo atrakcyjną cenę oraz dość dobre opinie. Ale no niestety, nawilżenie zerowe! Krem jest tak okropnie gęsty, jak dawne kremy typu bambino czy nivea. Nie da się go równomiernie rozprowadzić, pojawił się dodatkowo efekt zapychania. Próbowałam go wykorzystać jako balsam do ciała ale bez rozcieńczenia z żelem aloesowym nie ma szans. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Fajny krem

Stosowalam rozne kremy i albo ta konsystencja byla zbyt gesta albo zbyt rzadka,a ta jest czyms posrodku i mi odpowiada.Krem ma bardzo ladny zapach.Nawilza sucha skore,ze jest ona mieciutka.

A ja go lubie

Bardzo fajny krem!
Myślę że odealnie pasuje dla posiadaczek cery dojrzałej I suchej.
Idealnie sprawdza się jako baza pod podkład.
Super nawilża, nie zostawia tłustego filmu, nie roluje się, nie zapycha. Nałożony I wklepany w skórę twarzy szybko się wchłania. Cera jest wyraźniej promienna, ożywiona, gladsza.
Skóra nie świeci się.
Krem jest bardzo wydajny I ma super cenę.
Przy codziennym stosowaniu widać że skóra jest wyrazniej nawodniona.

Nie polubiliśmy się.

Kupując ten krem nie kierowałam się firmą, lecz składem . Zainteresowało mnie masło shea+wit E. Pomyślałam, na noc ideał . Niestety, zamiast odżywienia i regeneracji zobaczyłam przeciążenie skóry tym kremem . Jest niestety ciężki i nie odżywił mojej skóry twarzy, nawet po nocy.

Niestety zapchał :(

Krem kupiłam eksperymentalnie w Rossmannie na promocji za grosze - cena regularna też jest bardzo przystępna, z tego co pamiętam <15zł.
W tym poziomie cenowym nie oczekuję fajerwerków, szukałam jedynie mocno nawilżającego kremu na noc.
Na start opakowanie - minus za plastik.
Co do formuły to ten krem faktycznie do najlżejszych nie należy, na dzień bym go nie używała. Jest też dość tłusty i pozostawia film na twarzy po wchłonięciu się. Na noc mi to nie przeszkadza, na dzień nie nałożyłabym na niego makijażu.
Zapach jest dość mocno wyczuwalny, pachnie jak klasyczny krem Nivea, mi to nie przeszkadzało.
Na duży plus pozytywne działanie na skórę, bardzo przyjemnie ją nawilża, a mam cerę bardzo suchą, więc nie jest to łatwe zadanie. Dodatkowy plus, że mnie nie podrażnił, nie czułam pieczenia po nałożeniu, a często mi się to zdarza.
Generalnie byłby to super krem nawilżający na noc, dlatego serce mi pęka, że niestety mnie zapycha i jest to ogromny minus tego produktu :(

Opatrunek dla suchej i wrażliwej skóry

Zdecydowałam się na ten krem ze względu na ceramidy, o których działaniu przeczytałam wiele dobrego. Pomyślałam, że może pomóc mojej suchej skórze, z którą już nie radził sobie mój krem nawilżający, a dodatkowo zaczął powodować szczypanie. Tutaj już od pierwszego użycia polubiłam ten krem - skóra nie traci nawilżenia i nie szczypie. Łatwo mi się go rozprowadza, mimo że nie jest to krem lekki, a trochę gęsty, jednak bardzo wydajny. Początkowo jest tłusty, lecz w moim przypadku szybko się wchłania i nie mam z nim problemu pod makijażem. Odkąd go stosuję już nie budzę się z suchą cerą, myślę więc że rzeczywiście wzmacnia barierę skóry.