Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.85/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

To balsam regenerujący o potrójnym działaniu. Natychmiastowo koi skórę, przeciwdziała swędzeniu i nawracającej suchości. Pomaga łagodzić zaostrzone stany suchości skóry, aż do ich ustąpienia. Dodatkowo przywraca funkcję bariery ochronnej skóry, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu. Formuła balsamu opiera się na najnowszych odkryciach w dziedzinie mikrobiomu skóry. To innowacyjne połączenie składników aktywnych- Aqua Posae Filiformis i Microresyl-u, które przywracają i utrzymują równowagę mikrobiomu skóry. Formuła zawiera także Niacynamid i Masło Karite oraz wodę termalną z La Roche- Posay o właściwościach kojących i łagodzących.
Balsam wskazany jest do skóry suchej, bardzo suchej, z tendencją do atopii. Jego formuła została opracowana w trosce o maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Balsam Lipikar Baume AP+M może być stosowany przez całą rodzinę w celu poprawy jakości życia.

super

Intensywnie i głęboko nawilżona. Jakieś wrażliwsze miejsca, bardziej wysuszone lub po prostu, w których intensywnie się drapałam szybko doznały ukojenia. To jest tak łagodny, ale jednocześnie świetnie regenerujący balsam,, Cenowo jest niska cena

Apteczna perełka

Balsam ten zakupiłam w drogerii superpharm po wcześniejszym sumiennym wykorzystaniu kilku próbek, jako, że mam skórę suchą, ale jednocześnie skłonną do powstawania niedoskonałości jest mi trudno z doborem odpowiedniego kosmetyku.
Balsamu używam od 3 tygodni i jestem nim autentycznie oczarowana.
-opakowanie
Jest bardzo na plus, są dostępne zarówno w małej wersji jak i w opakowaniu 400ml, mają pompkę dzięki czemu łatwo o wydobycie produktu
-zapach
Jeśli chodzi o zapach jest on ledwo wyczuwalny i typowo apteczny, moim zdaniem nie jest ani na plus, ani na minus, jeśli ktoś przywiązuje uwagę do zapachu balsamów może mu nie do końca odpowiadać aczkolwiek nie jest on nachalny
-cena
Cena w przypadku sklepów stacjonarnych często jest zawyżona, aczkolwiek przy zakupach internetowych wychodzi dużo taniej:) poza tym kosmetyk jest bardzo wydajny
-działanie
Działanie kosmetyku jest REWELACYJNE, balsam nawilża bez uczucia lepkości czy tłustej warstwy, skóra z samego rana po przebudzeniu jest gładka jak u niemowlaka, w przypadku zmian skórnych jest niezastąpiony, wycisza wszelkie zmiany i łagodzi podrażnienia. Jest to PEREŁKA wśród kosmetyków. Polecam każdemu, ja z pewnością nigdy się z nim nie rozstane

Zasłużone 5/5

Jestem pod wrażeniem tego balsamu!
Ma dość gęstą konsystencję i początkowo może sprawiać nieco trudności, by go rozprowadzić po skórze. Z czasem jednak się do tego przyzwyczaiłam i teraz idzie jak po maśle ;)
Krem ma taki... hm... naturalny zapach.
W na żadnym kawałku ciała nie zaobserwowałam reakcji uczuleniowych (aczkolwiek nie używałam go na twarz). Balsam wchłania się szybko, jest bardzo wydajny, a skora jest... ŁAŁ.
Intensywnie i głęboko nawilżona. Jakieś wrażliwsze miejsca, bardziej wysuszone lub po prostu, w których intensywnie się drapałam szybko doznały ukojenia. To jest tak łagodny, ale jednocześnie świetnie regenerujący balsam, że nie umiem wyrazić swojego zachwytu.
Jest to kolejny produkt z La Roche Posay, którym jestem oczarowana.

Jeden z lepszych balsamów regenerujących

Jestem zachwycona tym produktem jak dla mnie jeden z lepszych balsamów z aptecznej półki jestem bardzo zadowolona,że go zakupiłam bardzo mi pomógł w walce z suchą skórą ramion , na pewno wrócę do niego ponownie ,stał się moim ulubieńcem<3

Rewelacja

Idealny produkt dla osób z bardzo wrażliwą i suchą skórą. Jest bardzo wydajny, niewielka ilość potrafi zdziałać cuda - koi i dogłębnie nawilża. Bardzo dobrze się wchłania. Ma dość gęstą konsystencję. Jest mega skuteczny. Cena jest dość wysoka, ale produkt starcza na długo i faktycznie działa.

Krem

Dostałam w aptece, kiedy szukałam kremu dla dziecka do skóry suchej, swędzącej i atopowej.
Miałam sceptyczne podejście, bo jest okropnie gęsty i okropnie tłusty, nie zapowiadał się dobrze.
Ale kończę już tubkę i skóra jest w stanie idealnym, nawilżona, miękka, gładka, bez przesuszonych plamek, nie swędzi.
Bardzo wydajny, używam już chyba 3-4 miesiące, codziennie, czasami nawet 2x dziennie.
Poręczne dozowanie, przyzwoita szata graficzna, nie pachnie,znośna cena.
Polecam, pozytywne zaskoczenie.

Używa produktu od: próbka

Super balsam do skóry z problemami

Balsam o bardzo fajnej konsystencji, szybko się wchłania i super działania. Idealnie sprawdza się przy problematycznej skórze. Stosowany równolegle przeze mnie i dziecko - obojgu nam przyniósł ukojenie i zadziałał regenerująco. Plus za opakowanie z pompką. Polecam! :)

Genialny

Żałuję że nie wierzyłam w apteczne produkty do problematycznej skóry i dawałam się nabrać na marketing naturalnych/organicznych marek przez co wydałam wiele pieniędzy na bezużyteczne buble. Moja wrażliwa i bardzo sucha skóra w końcu odpoczywa dzięki temu balsamowi. Nie dość że jest idealny do ciała i w końcu nie mam widocznego białego naskórka na nogach to świetnie nadaje się jako krem do twarzy i do wysuszonych rąk od ciągłego mycia. Zregenerował mi barierę ochronną skóry dzięki czemu przestała ona swędzieć. Jest to mój KWC, który wygrywa ze wszystkimi kremami/esencjami/balsamami które niestety miałam okazję używać przez ostatnie 10 lat. Jest nawet lepszy niż seria Biodermy Atoderm. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc, ponieważ nie zostawia tłustej warstwy. Polecam używać po prysznicu od razu na mokre ciało.

Bardzo dobry produkt!

Najlepszy balsam, jaki do tej pory używałam! Świetnie nawilża skórę mojego dziecka, ale również wspaniale zadbał o moje dłonie, na które nie działał żaden inny krem. Szybko się wchłania, skóra nie poz ostaje tłusta. Jest również bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na dłoni, by odpowiednio nawilżyć i ukoić skórę. Jedyny minus, że nie ma zapachu, ale te bezzapachowe są podobno najlepsze ;). Na początku wydawało mi się, że jest dość drogi, ale przy tak dużej butelce i takiej wydajności, uważam, że cena jest adekwatna, tym bardziej, że produkt jest naprawdę dobry.
ZALETY
dobrze się wchłania
konsystencja
skuteczność
wydajność

Bardzo fajny

La Roche Posay, Lipikar Baume AP+M (Balsam regenerujący o potrójnym działaniu, wspiera równowagę mikrobiomu) kupiłam z polecenia siostry , która jest nim zachwycona. Produkt posiada spore białe opakowanie, z mocną pompka. Jest on wydajny. Konsystencja balsamu jest gęsta i treściwa .Balsam doskonale łagodzi podrażnienia, redukuje świąd i nawilża.Balsam jest bezzapachowy. Polecam

La roche Posay

Jeden z niewielu aptecznych produktów pomagających dbać o cere. Cała linia żel tonik i reszta jest strzałem w dziesiatkę Produkt ten sprawdzi się w każdego rodzaju skórze. Śmiało poleciłabym go każdemu.

Mega.

Uważam ze ten balsam powinen byc w kazdym domu!
Owszem, cena jest dosc wysoka, ale działanie nieocenione! Wylecza stany zapalne skory, to jak swietnie sobie poradził z moimi plamami, swędzącymi rankami - jest dla mnie szokiem.
Dzięki dozownikowi fajnie sie go nabiera. Mocno polecam!