Essence, Choose Your Glow Highlighter Palette (Paleta rozświetlaczy)

Essence, Choose Your Glow Highlighter Palette (Paleta rozświetlaczy)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Paleta złożona z trzech wysoce napigmentowanych rozświetlaczy do twarzy i ciała.
W zestawie znajdują się prasowane rozświetlacze w odcieniach: szampańskim, o różowej tonacji oraz o brązowej tonacji.
Produkt łatwo się aplikuje i rozciera na skórze, pozostawiając piękny, promienny blask.
Paleta zawiera duże, wygodne w czasie podróżowania lusterko.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CANDLELIT GLOW INGREDIENTS: SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, MAGNESIUM STEARATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, DIMETHICONE, SILICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MAGNESIUM MYRISTATE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, CI 77491, CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE). MAJOR GLOW INGREDIENTS: SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM STEARATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MICA, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM MYRISTATE, PHENOXYETHANOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE). SUMMER GLOW INGREDIENTS: SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA, MAGNESIUM MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Luksus za śmieszne pieniądze

Absolutnie wspaniała paleta. Rozświetlacze bardzo dobrze napigmentowane, błyski są wielowymiarowe. Daje efekt dużo droższego kosmetyku. Dzięki trzem odcieniom jest również wielofunkcyjna- spokojnie może służyć jako cienie do powiek. Jest dość duża, a opakowanie jest niestety adekwatne do ceny- po kilku tygodniach odpadło mi lusterko. Na szczęście po dodaniu kleju wszystko trzyma się na mur beton i nie wpływa to w żaden sposób na jakość samego produktu.

Przepiękne błyski

Lubię rozświetlenie w swoim makijażu. W piękny sposób podkreśla opaleniznę, idealnie dobrany podkład i niezaprzeczalnie zwraca uwagę na nas samych. Chętnie korzystam z tego urodowego dobrodziejstwa.
Tym razem sięgnęłam po paletkę rozświetlaczy, która zdążyła podbić niejedno serce. Początkowo martwiły mnie dwa ciemniejsze odcienie, gdyż zwykle wybierałam szampański kolor. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne.
Wszystkie kolory pięknie się mienią, nadają skórze cudownego blasku.
Najczęściej korzystam z najjaśniejszej wersji w celu podkreślenia kości jarzmowych oraz rozświetlenia kości nosowej, a także dekoltu.
Średni odcień sprawdza się zarówno do rozświetlenia twarzy, jak i w roli cienia na powiekach.
Najciemniejszy z rozświetlaczy mieszam z bronzerem lub nakładam go na policzki, dzięki temu uzyskuje pięknie rozświetloną wersję matowego bronzera.
Produkty zapakowane są w solidne pudełko z przydatnym lusterkiem. Cena zdecydowanie zachęca do zakupu.
Ze swojej strony zdecydowanie polecam ????

Efekt mokrej tafli z drogerii

Zbliża się lato i słońce będzie pięknie opalało nasze twarze. Nic tak pięknie nie wygląda na opaleniźnie jak zdrowy glow. Łatwo z nim przesadzić i łatwo się wyświecić ale kto co lubi :) ja lubię rozświetlić kości jarzmowe ale tak by efekt podobny był do tafli. Nie bardzo lubię nachalne drobinki i brokat. Jako 100% sroczka lubię jednak mieć wybór w tonacji i taki wybór daje paleta Essence - Choose your glow.
solidne, kartonowe, z dużym lusterkiem. W środku trzy, naprawdę sporej gramatury rozświetlacze. Dodatkowo plusem jest ich osadzenie w palecie. Nic się nie rusza, nie przemieszcza, nie odkleja.
jest wysoce napigmentowana i elegancka. Produkty w palecie nie dają efektu taniego glow tylko subtelne i wyrafinowane rozświetlenie. Paleta zawiera trzy kolory:
CANDLELIT GLOW - lekko różowy, chłodny, bardzo delikatny
MAJOR GLOW - mój ulubiony, neutralny, w kierunku białego złota, najintensywniejszy
SUMMER GLOW - ciepły, najciemniejszy z trójki, u mnie raczej na ciało w lato
Wykończenie każdego z nich jest satynowe, bez mocnego brokatu tylko z mocno zmielonymi drobinami. To co mnie urzekło to wykończenie, które jest bardzo przyjemne, miękkie, ale nie mokre. Każdy z odcieni można stopniować i w ten sposób uzyskać albo delikatną, mokrą taflę albo wow glow :)
tych rozświetlaczy, bo każdy z nich jednak jest inny, są wszechstronne. Sprawdzą się do konturowania, do rozjaśnienia dekoltu, jako cienie i do rozświetlenia kącika oka. Makijaż udekorowany środkowym rozświetlaczem nabiera świeżości, lekkiego blasku, a skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Nie zrobimy sobie nimi krzywdy. Nakładają się w małej ilości, tworzą delikatną warstwę, którą można rozblendować jak również można stopniować efekt rozświetlenia. Nie tworzą plam ani dziur. Są bardzo komfortowe i proste w użytkowaniu.
Trwałość
to najsłabszy punt tej palety ale nie jest tak, że jest ona kiepska. Nałożone na twarz znikają pomału, czyli rano nałożone, po ośmiu godzinach ich już nie ma.
Ogólnie oceniam paletę i rozświetlacze w niej bardzo wysoko. Nie spotkałam dotychczas tak dobrego produktu wśród rozświetlaczy. Daje efekt jaki lubię - mokrej tafli, która jest bardzo subtelna i dodaje twarzy zdrowego piękna. Dla mnie jest to drogeryjny hit.

Piękna

Daje drogi efekt (porównywany do Becca), ma ładne, solidne opakowanie, jest wydajny, tani i łatwo dostępny. Ja używam dwóch jaśniejszych kolorów, bo jestem blada.

Ciekawy produkt

Paleta siada trzy prasowane rozświetlacze w odcieniu: szampańskim, o różowej tonacji i o brązującym efekcie. Kolory są ładne, klasyczne, nieprzekombinowane. Efekt na skórze jest naturalny.
Rozświetlacze bardzo łatwo się aplikuje na skórze. Produkty są dobrze napigmentowane, mają przyjemną konsystencję.
Paleta jest lekka, poręczna, zawiera wygodne lusterko.
Atutem jest niska cena oraz dostępność.

Makijażowa perełka

Paletka Choose Your Glow jest dla mnie jednym z tych kosmetyków, które pomimo swojej przystępnej ceny ani trochę nie ustępują jakością produktom wysokopółkowym.

W palecie mamy trzy rozświetlacze różniące się odcieniem i intensywnością: 'Candlelit Glow' - w lekko różowawej tonacji, dający chłodne, raczej delikatne rozświetlenie, najlepszy w makijażu dziennym, 'Major Glow' - ciepły, jasnozłoty, najintensywniejszy z całej trójki i 'Summer Glow' - najciemniejszy w palecie, o brązowym odcieniu, piękny na opalonej skórze. Każdy z nich jest na swój sposób piękny i użytkowy, nadający nieco inny efekt. Przy mojej bladej karnacji na codzień używam głównie dwóch jaśniejszych kolorów, odcień 'Summer Glow' sprawdza się u mnie do 'podkręcenia' i nadania trójwymiarowości konturowaniu twarzy lub latem, na opalone ciało.

Wszystkie trzy odcienie dają się ładnie stopniować - można je nałożyć zarówno delikatną warstewką, która daje efekt zdrowej, nawilżonej skóry, jak i z większym rozmachem, by stworzyć mocno połyskującą taflę. Wykończenie rozświetlaczy jest bardzo eleganckie, raczej satynowe, drobiny są na tyle niewielkie, że widoczne dopiero z bardzo bliska. Produkt naprawdę robi 'efekt wow' - nawet delikatny makijaż po nałożeniu go nabiera świeżości, blasku, cera wygląda zdrowo i pięknie.
Rozświetlacze są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, z łatwością nabierają się na pędzel, ładnie wtapiają się w podkład, a efekt rozświetlenia u mnie utrzymuje się przez cały dzień.

Plusem jest też opakowanie - tektura z którego je wykonano jest lekka ale solidna, szata graficzna bardzo estetyczna i stylowa, a dodatkowo wewnątrz mamy spore lusterko, które może przydać się na wyjazdach.

Cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę świetną jakość i sporą gramaturę produktu, jest genialna (ja zapłaciłam ok. 30 zł, ale widywałam go też później taniej).

Cudowny produkt, z serca polecam! :-)

W tym produkcie jest potencjał

Całkiem udany produkt z pewnymi niedociągnięciami.

Po pierwsze opakowanie - wow. Za dwie dyszki można zrobić takie porządne, solidne, z grubego kartonu, estetyczne opakowanie z lusterkiem? Szok :)
Produkty w opakowaniu wyglądają pięknie, takie sztabki. Gdyby na opakowaniu nie było loga, można by pomyśleć, że to zdecydowanie wyższa półka.

Formula - plus za formułę. Również, jak z wyższej półki. Jest niby lekko perłowa, ale bardzo delikatnie. Nie ma drobinek, daje efekt tafli. Naprawdę pięknie wygląda. Można budować, ale najpiękniej wygląda nałożona w minimalnej ilości. Daje wtedy blask zdrowej, nawilżonej, promiennej skóry i nie podkreśla niedoskonałości. Drugie wow.

Kolory. No tu już jestem mniej zachwycona. Używam w zasadzie jednego odcienia, tego lekko różowawego. Daje efekt blasku bez wyraźnego różu, jest uniwersalny.

Odcień środkowy to żółte złotko. Niestety nie jest typowo szampański, raczej wpada w żółty.

Odcień trzeci, brązowy. Hmmmm, ktoś używa brązowych rozświetlaczy? :)

Trwałość. Tu niestety nie jest najlepiej. Blask ginie w ciągu dnia. Wieczorem nie zostaje praktycznie nic.

W moim odczuciu największą wadą są kolory. W opakowaniu wydają się bardzo uniwersalne, jednak nie do końca tak jest, mają widoczną bazę kolorystyczną.

Mimo wszystko za formułę, opakowanie i za całość daję 4* i polecam. Naprawdę ciężko znaleźć drogeryjny rozświetlacz o takim subtelnym wykończeniu, który nie podkreśla struktury i poza tym, że się świeci, upiększa nas.

Jeśli chodzi o porównanie z Hourglass, to nie jest to Hourglass. Wydaje mi się, że Hourglass jest nie do podrobienia. Ma tak specyficzny rodzaj błysku, jakiego nigdzie indziej do tej pory nie spotkałam :)

Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest to produkt niezużywalny. Zanim go zdenkuję, wyjdzie na pewno z oferty :)

Piękny efekt tafli

Paletkę kupiłam z polecenia na YT. Nie zawiodłam się! Rozświetlacze mają piękne wykończenie. Robią taflę na policzkach!
Paletka jest tania ale dobrze wykonana i poręczna. Ma lusterko i kartonowe opakowanie.
Odcienie rozświetlacza są dość jasne, na pewno będą dobre dla bladych osób. Najciemniejszy odcień jest neutralny, za jasny na bronzer.

Cudo!

Za naprawdę małą cenę otrzymujemy produkt naprawdę wysokiej jakości, który sprawdzi się u każdego. Piękny i trwały pigment udoskonali nasz makijaż. W tekturowym pudełeczku otrzymujemy trzy rozświetlacze razem z szerokim lusterkiem, brzoskwiniowy, beż oraz lekki brąz. Delikatnie rozprowadzają się na skórze. Naprawdę polecam wszystkim tą paletkę, która sprawdzi się w każdym rodzaju makijażu za bardzo dobrą cenę.

Miłość od pierwszego nałożenia!

Paletkę kupiłam z polecenia jednej z dziewczyn na YouTube.
Za paletę 3 rozświetlaczy musimy zapłacić ok. 20 zł.

Produkt znajduje się w tekturowym pudełku, o ładnej kobiecej szacie graficznej z prawdziwym lusterkiem. Kolory rozświetlaczy będą pasowały na każdą porę roku i w zależności od humoru i kolorystyki makijażu. (Chłodny, brzoskwiniowo-różowy i ciepły złocisty).

Przepięknie prezentuje się na kościach policzkowych nadając drogi efekt tafli, mokrej skóry bez drobin.
Bardzo dobrze się utrzymuje, nie ściera się w ciągu dnia.

Zaznaczam, że mam sporą kolekcję rozświetlaczy i po tą paletkę sięgam najczęściej, gdyż wygląda najbardziej naturalnie ale i efektownie.
Hit za grosze!

Cudowna paletka

Niesamowita jakość rozświetlaczy w super cenie! Tworzą tafle na twarzy.
Paletka wszechstronna - nawet ciemny kolor przy mojej jasnej karnacji - idealnie pasuje do rozświetlenia bronzera.
Da się rozświetlacze stopniować i ładnie rozkładają się na twarzy.
Opakowanie - super! Porządne lusterko i opakowanie. Nie czuć, że paletka ma tak niską cenę.

Super paletka za niewielkie pieniądze

Kupiłam w lipcu i do tej pory się z nią nie rozstaję. Cudowna paletka z przepięknymi rozświetlaczami o różnej kolorystyce. Można stosować osobno, można mieszać.

Rozświetlacze tworzą przepiękną taflę na policzku. Nie jest to jednak tani, kiczowaty błysk, choć można przedobrzyć szybko. Kilka ruchów pędzlem i można budować intensywność błysku. Rozświetlacz bardzo długo się utrzymuje efekt na buzi. Niejednokrotnie o wiele droższe rozświetlacze nie dorównują jakości tej paletce. Nie pylą, nie osypuje się nic. Wystarczą na długo, gdyż stosując codziennie nie zauważyłam ubytku. Wystarczy przyłożyć pędzel i aplikować.
Co do opakowania, to rozświetlacze zamknięto w kartonowym, twardym pudełeczku z lusterkiem w środku.
Polecam, gdyż cena tej paletki to ok 20 zł. Ja sama ją kupiłam na promocji za jakieś 17 zł.